Polecane posty

jahooo    9103

Widzę tylko wyjście na hamulec hydrauliczny do przyczepy, więc pewnie pneumatyki nie ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
corrado    401

Chłodzony powietrzem. Pneumatyki nie ma tylko wyjście jak kolega wyżej wspomniał na hamulec hydrauliczny.


„Uważajcie na ludzi, którzy się nie śmieją. Są niebezpieczni”

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamilg92    0

No ja mniej więcej w przybliżeniu podałem cenę remontu. Ta przyczepa to max w cenie złomu jest warta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chłodzony powietrzem. Pneumatyki nie ma tylko wyjście jak kolega wyżej wspomniał na hamulec hydrauliczny.

a cos wiencej o tym chlodzeniu powietrzem taka marka i nie ciecza zastanawia mnie jak to w upalne dni w robocie sie przeklada czy sie nie popracuje troszke i trzeba czekac bo tem wysoka i wg zapewne teraz to co powiem to jakies paranoje ale w t25 to srednio bardzo wypada tego typu chlodzenie ale to jest miedzy jedna a druga mnarka przepasc wiec czekam na wyjasnienia pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
alvaroalvaro78    141

a cos wiencej o tym chlodzeniu powietrzem taka marka i nie ciecza zastanawia mnie jak to w upalne dni w robocie sie przeklada czy sie nie popracuje troszke i trzeba czekac bo tem wysoka i wg zapewne teraz to co powiem to jakies paranoje ale w t25 to srednio bardzo wypada tego typu chlodzenie ale to jest miedzy jedna a druga mnarka przepasc wiec czekam na wyjasnienia pozdrawiam

Mam kombajn deutz'a z silnikiem chłodzonym powietrzem. Nawet zeszłego roku, gdzie upały były naprawdę duże nie grał się przy pracy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
corrado    401

Na chwil obecna posiadam 3 DF z takim silnikiem pierwszego mam od 8 lat i nigdy go jeszcze nie zagrzałem pomimo pracy w najgorętsze dni więc nie obawiał bym się silnika chłodzonego powietrzem. Po za tym dodatkowa zaleta takiego rozwiązania jest brak chłodnicy i płynu więc nie trzeba go wymieniać i martwić się że przewód pęknie. 


„Uważajcie na ludzi, którzy się nie śmieją. Są niebezpieczni”

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mariuszd93    559

Musi być nowy??Jeżeli nie to Poszukaj lepiej coś uzywanego z zachodu-przerabiałem to!!!Mi przez 5 lat użytkowania biardzkiego pompa klękła i lance przestały istnieć!!!

 

 

2008 pojemność 600l lance były 12 i przerobiłem je na szersze

Awarie

-pękająca rama

-lance.......tak połatane,że trza by było robić nowe

-pompa dwa lata do remontu-120 jeśli się nie mylę taka sama jak na 15 m, a po 5 śmierć całkowita

-farba??To tak się to gówno na biardzkim nazywawa???

Stabilizacja belki???Nie istnieje 

Nie powiem jak nowy to wygląda fajnie,ale tylko nowy...

Teraz mam holdera takiego jak tu(mój jest ciut nowszy bo model IS65)

http://olx.pl/oferta/opryskiwacz-holder-is-63-650l-12-5m-jak-hardi-amazone-unia-krukowiak-CID757-IDfybHR.html#2c34ca56f0;promoted

I po sezonie użytkowania mam porównanie do biardzkiego

Naprawdę dobrze się zastanów bo w podobnej kasie znajdziesz zachodniego,który posłuży na pewno dłużej!!

Przejrzałem  ogłoszenia i  niestety  ale  w  moich  stronach - czyli  ściana  wschodnia, nie  ma  za  wiele  opryskiwaczy zachodnich  o pojemności  600- 800  l ,  15 m 

A  jesli ju  coś  jest  to  w  cenie 2  razy   wyższej niz  nowy  rzemieslniczy ...

 

w  wielkopolsce  i ogólnie  na  zachodzie  kraju  jest  tego więcej  i jest  tańsze ,

Edytowano przez mariuszd93

;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jahooo    9103

Transport wyniesie cię około 500zł, więc w czym problem ? Sam szukam zachodniego, ale w okolicy tylko 10m albo 1000l, a aż takiego nie potrzebuję. Za to jakość faktycznie o niebo lepsza, niż w naszych nowych. Ewentualnie jeszcze zostaje stary poczciwy Pilmet - wymienić beczkę na 600l, zostawić resztę, tyle, że nie wiem czy znajdziesz Pilmeta 15m

Edytowano przez jahooo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mariuszd93    559

w Źółkwi jest HARDI 800l 15 m , hydraulicznie rozkładany za 9500zł. Ale dla mnie trochę za bogaty , no i drogi ... Za 500 zł- ponad tysíąc kilometrów, to nikt nie przywiezie...


;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jahooo    9103

wejdź na giiełdę transportową (ja znam Clicktrans, ale są też inne) i wrzuć ofertę, przyczepa na trasie Gniezno-Krasnystaw oferty za 900zł, opryskiwacz jest mniejszy i lżejszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mario5    49

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
misiek30m2    5

Bierz Amazona, ja kiedyś też kupiłem nowego famarola ,szybko zamieniłem go na amazone .

Nasze siewniki to nieudolne podróby zachodnich,z naciskiem na nieudolne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kajman1984    0

Przejrzałem  ogłoszenia i  niestety  ale  w  moich  stronach - czyli  ściana  wschodnia, nie  ma  za  wiele  opryskiwaczy zachodnich  o pojemności  600- 800  l ,  15 m 

A  jesli ju  coś  jest  to  w  cenie 2  razy   wyższej niz  nowy  rzemieslniczy ...

 

w  wielkopolsce  i ogólnie  na  zachodzie  kraju  jest  tego więcej  i jest  tańsze ,

Zerknij na tego producenta

http://woprol.com.pl/index.php5?site=oferta&kategoria=260

Edytowano przez kajman1984

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jahooo    9103

W cenie 19 tys kupisz pneumatyczny albo zachodni na redlicach talerzowych, ja bym się nie zastanawiał. Na resztki słomy na polu redlice talerzowe są niezastąpione

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KlimekPL    783

Choćby po tych 60km ja bym był bardzo mocno podejrzliwy do tej oferty. 5211 z tego rocznika mają wg oficjalnych danych 51km. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez Paweł8484
      Witam, Mam problem z ładowarką teleskopową manitou mt1135 rozrusznik kręci ale maszyna nie chce odpalić tak jak by była jakaś blokada. Wyświetla się czerwony trójkąt z wykrzyknikiem. Może ktoś coś wie coś na ten temat

    • Przez Filip98
      Witam serdecznie,  poszukuje kompletną kabinę do kramera 612slx,  czy wiecie może gdzie udało by mi się kupić? Pozdrawiam serdecznie 
    • Przez Nikkallo
      Co w obecnych czasach jest lepszą opcją? Najem długoterminowy auta czy jednak jego zakup? Mam obecnie dylemat, chcę kupić samochod. Mam 100 tysięcy gotówki (mam świadomość, ze przy obecnych cenach samochodów nie kupię niczego naprawdę konkretnego).
      Obawiam się, że już przy wyjeździe z salonu auto sporo straci na wartości. I po kilku latach eksploatacji będzie warte 50% tego co zapłaciłem.
      Jakieś opinie?
    • Przez kubakuba678
      Witam mam pytanie czy pamięta ktoś jakie był ceny ciągników kombajnów maszyn rolniczych w latach 90? Pytam z ciekawości możne porównać cenę do dzisiejszej. Jak ktoś pamięta niech podaje oczywiście nowego wtedy sprzętu
    • Przez Mattti
      Witajcie! Jaki według was powinien być samochód rolnika? Co preferujecie? Pickup, terenówka, czy jakiś dostawczy? Diesel czy benzyna? Mi osobiście podoba się Suzuki Samurai- wszędzie dojedziesz, i zawsze coś na pakę wrzucisz Coś takiego: http://otomoto.pl/suzuki-samurai-off-road-C24269089.html Co waszym zdaniem jest warte uwagi?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj