Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
KlimekPL    791

No właśnie szukam czegoś z papierami, to rzecz pierwszoplanowa i obowiązkowa... Już tyle przyczep fajnych widziałem ale jak zwykle haczykiem bywa brak papierów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bartek1992    145

Według instrukcji obsługi różnica jest minimalna w silnikach (inne są tłoki) 7211 moc 61km 5320moc 63km, kwadratowe lampy

trochę inne załączanie sprzęgła drugiego stopnia reszta bez zmian, Mój był  z montowni z kalisza  numer ramy 00022 rok produkcji czerwiec 2005

wydaje mi się że orginalne z czech dłużej wychodziły z oznaczeniem 7211

zetor 7211 jest mocniejszy od 5320

 


Sprzęt rolniczy Zetor 7211 -U-R-S-U-S- C-360 Władymirec T25A2+tur
Massey Ferguson 186 Anna Z-644
Hesston 5540

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

 Nic podobnego , 53xx ma całe pół konia więcej od 72xx B) .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
soltys48    19672

Musi być nowy??Jeżeli nie to Poszukaj lepiej coś uzywanego z zachodu-przerabiałem to!!!Mi przez 5 lat użytkowania biardzkiego pompa klękła i lance przestały istnieć!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jahooo    9191

W biardzkim lance 12m to porażka, jeśli już, to a'la calabria 15m, ale sporo droższa. Pompa wytrzymuje ze 3-4 sezony, zależy od areału. Konstrukcja lanc 12m jest raczej odpowiednia do 8 czy 10m szerokości, ogólnie do 12m jest zbyt wiotka, zawiasy puszczają pod górę lub z góry.

Edytowano przez jahooo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AdeXZet    147

Mariusz jak już z tych wybierasz to bierz biardzkiego ja oglądałem kilka nowych opryskiwaczy tylko że 600 i biardzki miał najsolidniejszą ramę 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jahooo    9191

Bo zmienił ramę, zwłaszcza w tych 600l pękała, puszczały spawy. Teraz jest gięta ze wzmocnieniami, bo było dużo reklamacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mariuszd93    559

mam aktualnie biardzkiego 400l 12m z 2002 roku. Lance poraźka farba teź. Pompa ok. Te lance 15m podobno solidne


;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lukasz222    2883

Cena dobra jeśli rzeczywiście mechanicznie jest ok, choć za ten brak wszelakich ciężarków (widać wyraźnie że niedawno ściągnięte) negocjowałbym cenę albo dołożenie ich "w gratisie"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
soltys48    19672

a jakiej szerokości miałeś lance? Z którego roku opryskiwacz?

2008 pojemność 600l lance były 12 i przerobiłem je na szersze

Awarie

-pękająca rama

-lance.......tak połatane,że trza by było robić nowe

-pompa dwa lata do remontu-120 jeśli się nie mylę taka sama jak na 15 m, a po 5 śmierć całkowita

-farba??To tak się to gówno na biardzkim nazywawa???

Stabilizacja belki???Nie istnieje 

Nie powiem jak nowy to wygląda fajnie,ale tylko nowy...

Teraz mam holdera takiego jak tu(mój jest ciut nowszy bo model IS65)

http://olx.pl/oferta/opryskiwacz-holder-is-63-650l-12-5m-jak-hardi-amazone-unia-krukowiak-CID757-IDfybHR.html#2c34ca56f0;promoted

I po sezonie użytkowania mam porównanie do biardzkiego

Naprawdę dobrze się zastanów bo w podobnej kasie znajdziesz zachodniego,który posłuży na pewno dłużej!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
soltys48    19672

Panowie poszukuję kopaczki elewatorowej-ma może ktoś na sprzedaż??

Olx sprawdzam już pół roku i efektów brak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MasterRoj    82

Może pochodzi z kraju gdzie nie ma potrzeby rejestracji i dopiero po sprowadzeniu zaprowadzono papiery?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bochniak    12

Soltys, na olx kopaczek od zatrzęsienia. Chyba, że mimo to nie ma nic godnego uwagi?

jak się szuka ideału za grosze to tak jest kopaczka to nie kombajn zbożowy że trzeba się trochę natrudzić żeby coś sensownego znaleść kopaczka chyba jest trochę prostsza w konstrukcji  od kombajnu ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawel885    2279

Zgadza się, sam sprzedałem mało używaną jakieś 6 lat temu za 2,5 tys dziś wziął bym więcej, widzę jakie szroty ludzie kupują za 1500zł a wtedy szrota za 500zł można było kupić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fifi776    0
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez Paweł8484
      Witam, Mam problem z ładowarką teleskopową manitou mt1135 rozrusznik kręci ale maszyna nie chce odpalić tak jak by była jakaś blokada. Wyświetla się czerwony trójkąt z wykrzyknikiem. Może ktoś coś wie coś na ten temat

    • Przez Filip98
      Witam serdecznie,  poszukuje kompletną kabinę do kramera 612slx,  czy wiecie może gdzie udało by mi się kupić? Pozdrawiam serdecznie 
    • Przez Nikkallo
      Co w obecnych czasach jest lepszą opcją? Najem długoterminowy auta czy jednak jego zakup? Mam obecnie dylemat, chcę kupić samochod. Mam 100 tysięcy gotówki (mam świadomość, ze przy obecnych cenach samochodów nie kupię niczego naprawdę konkretnego).
      Obawiam się, że już przy wyjeździe z salonu auto sporo straci na wartości. I po kilku latach eksploatacji będzie warte 50% tego co zapłaciłem.
      Jakieś opinie?
    • Przez kubakuba678
      Witam mam pytanie czy pamięta ktoś jakie był ceny ciągników kombajnów maszyn rolniczych w latach 90? Pytam z ciekawości możne porównać cenę do dzisiejszej. Jak ktoś pamięta niech podaje oczywiście nowego wtedy sprzętu
    • Przez Mattti
      Witajcie! Jaki według was powinien być samochód rolnika? Co preferujecie? Pickup, terenówka, czy jakiś dostawczy? Diesel czy benzyna? Mi osobiście podoba się Suzuki Samurai- wszędzie dojedziesz, i zawsze coś na pakę wrzucisz Coś takiego: http://otomoto.pl/suzuki-samurai-off-road-C24269089.html Co waszym zdaniem jest warte uwagi?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj