Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
pawel885    2279

Z tymi przyczepami jest kabaret jak z zetorami, ludzie zwykle idą krok do przodu więc jak 60-tka się kończy a w kaczuszce rama skorodowała to kupują zetora 5211 i autosana D 47 bo boją się że jak w zachodniej podłoga skoroduje to blachę na zamówienie z niemiec będą musieli sprowadzać za gruube tysiące  ;) A nie daj Boże jak zobaczą coś drewnianego - zaraz komentarze że za rok się posypie - a przyczepa z 70 r w oryginale.... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
izydor6280    1154

http://olx.pl/oferta/przyczepa-d-45-CID757-IDfQkyn.html#97da17fd94   ludzie to naprawde potrafia cos wycenic pomyslec ze szukam jakiejs wywrotki aale napewno nie za takie pieniadze a stoi ona jakies 5 km odemnie 

 

chyba jedna z rozsądniejszych cen, sam bym się nad nią zastanowił, tylko $$ zainwestowane już gdzie indziej  :mellow:

http://olx.pl/oferta/przyczepa-CID757-IDgbwsB.html#fad5d2de1a


Polska B

Kupię zwrotnicę lewą oś okrągłą c330/360

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
damianXXL    49

Na foto miod malina... :D jedź zobacz w realu to nie mile pewnie Cie zaskoczy ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
izydor6280    1154

lepiej coś takiego niż d47  ;)

same opony z widlaka to ok. 1.5tys.


Polska B

Kupię zwrotnicę lewą oś okrągłą c330/360

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość konteno   
Gość konteno

raczej nie ale jeśli dobrze kojarzę to ten chyba może mieć komputer do opryskiwacza , wiem że to nie majątek ale patrzeć na  cenę trzeba przez pryzmat pochodzenia , wyglądu przebiegu no i zastosowania w kraju pochodzenia i kraju docelowym bo raczej jeśli mechanicznie jest taki jak wygląda to wolałbym taki do ładowacza niż jakiegoś młodszego z carraro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witejus    8520

jakie blachy by nie założył i jaką kabine  to i tak będzie stare C-360

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jahooo    9227

Ale trochę wad C-360 da się wyeliminować - wyjący most, brak wspomagania, głosną kabinę, brak nawiewu. Trochę chęci i pomysłu i robi się naprawdę znoścny ciągnik za niewielkie pieniądze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawel885    2279

Ale trochę wad C-360 da się wyeliminować - wyjący most, brak wspomagania, głosną kabinę, brak nawiewu. Trochę chęci i pomysłu i robi się naprawdę znoścny ciągnik za niewielkie pieniądze

Niewielkie pieniądze? Policz te wszystkie udoskonalenia, remonty, dziesiątki godzin pracy i wartość ciągnika przed to wyjdzie że mogłeś kupić niezły zachodni ciągnik bez przedniego napędu ze wspomaganiem, mniejszym spalaniem, 2x mocniejszym podnośnikiem i fajną kabiną albo dla koneserów nawet zetor 6211 o niebo lepszy od niej będzie.... Był u nas taki jeden co wpakował ponad 15 tys w C360, załapał się na prow i kupił nowego nh - 60-tka zajmuje garaż do dziś bo 15 tys mu dają i ani grosza więcej... Jak to mówią - z gówna bata nie ukręcisz 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Salisbur    15

Jeśli chodzi o ceny zetorów, wystarczy przejrzeć zagraniczne aukcje i od razu widać że ceny są praktycznie takie same jak u nas. Ot po prostu ludzie cenią sobie te ciągniki, które mają wyrobioną przez lata bardzo dobrą opinię, więc i cena dość wysoka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawel885    2279

Za granicą jest pełno Turków, Polaków itp, oni najcześciej pośredniczą w handlu i stąd takie ceny bo wiedzą że na wschodzie się ślinią na te ciągniki a od niemca to zadbany, niespracowany to i wart więcej.... Ogłoszenia niemieckie, dzwonisz a tam "słucham"  :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witejus    8520

Ale trochę wad C-360 da się wyeliminować - wyjący most, brak wspomagania, głosną kabinę, brak nawiewu. Trochę chęci i pomysłu i robi się naprawdę znoścny ciągnik za niewielkie pieniądze

 

i nie będzie to miało ani więcej mocy ani większego  uciągu ,a jakie to niewielkie pieniądze to już policzył Paweł885

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jahooo    9227

Jeśli można to zrobic niewielkim kosztem na ciągniku, który się już posiada, to czemu nie ? Natomiast kupowanie ciągnika i robienie go na cacy, na pewno nie wchodzi w rachubę

Za 16-18 tys można kupić fajne renówki około 65KM bez napędu, więc wkładanie 10 tys w C-360 aby trochę polepszyć komfort , który i  tak ciągnikom zachodnim nie dorówna, to moim zdaniem przesada.

Edytowano przez jahooo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Luki2000    12

Witam , opłaca się kupić Ursusa 4011 za 4000 zł ? Traktor jest zarejestrowany posiada wszystkie dokumenty . Od 3 lat nie pracuje i stoi w garażu. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a1fe26c2   
Gość a1fe26c2

Brak nawiewu i głośna kabina w C360? Rozwiązaniem jest jej demontaż.

Zalety:

  1. brak ryzyka skręcenia karku przez 90 kg złomu,
  2. pełna wentylacja latem,
  3. zero rdzy i hałasu w obrębie kabiny.
  4. Nikły koszt modyfikacji.

Wady -

  1. konieczność dostosowania się do warunków pogodowych, a w szczególności do opadów deszczu. Trochę mniejsze niedogodności powoduje mróz.
  2. Podwyższone ryzyko utraty zdrowia lub życia w razie kapotażu lub wywrotki na bok.

Na tzw. wyjące zwolnice pomóc może:

  1. używanie nauszników tłumiących hałas (koszt 9 zł).
  2. sztuka dla sztuki czyli wymiana przekładni głównej na taką ze skośnymi zębami - murowany efekt akustyczny i nic poza tym (koszt kilkaset złotych i kilka godzin dłubania).

Brak wspomagania można nadrobić intensywnymi ćwiczeniami na siłowni, co z pewnością wyjdzie na korzyść operatorowi w przypadku gdy będzie ćwiczył uczciwie. W ostateczności osoby o słabszych przyrostach masy mięśniowej mogą skorzystać z gotowych rozwiązań i kupić oraz zamontować samodzielnie lub z pomocą mechanika hydrauliczne wspomaganie układu kierowniczego.

:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez Paweł8484
      Witam, Mam problem z ładowarką teleskopową manitou mt1135 rozrusznik kręci ale maszyna nie chce odpalić tak jak by była jakaś blokada. Wyświetla się czerwony trójkąt z wykrzyknikiem. Może ktoś coś wie coś na ten temat

    • Przez Filip98
      Witam serdecznie,  poszukuje kompletną kabinę do kramera 612slx,  czy wiecie może gdzie udało by mi się kupić? Pozdrawiam serdecznie 
    • Przez Nikkallo
      Co w obecnych czasach jest lepszą opcją? Najem długoterminowy auta czy jednak jego zakup? Mam obecnie dylemat, chcę kupić samochod. Mam 100 tysięcy gotówki (mam świadomość, ze przy obecnych cenach samochodów nie kupię niczego naprawdę konkretnego).
      Obawiam się, że już przy wyjeździe z salonu auto sporo straci na wartości. I po kilku latach eksploatacji będzie warte 50% tego co zapłaciłem.
      Jakieś opinie?
    • Przez kubakuba678
      Witam mam pytanie czy pamięta ktoś jakie był ceny ciągników kombajnów maszyn rolniczych w latach 90? Pytam z ciekawości możne porównać cenę do dzisiejszej. Jak ktoś pamięta niech podaje oczywiście nowego wtedy sprzętu
    • Przez Mattti
      Witajcie! Jaki według was powinien być samochód rolnika? Co preferujecie? Pickup, terenówka, czy jakiś dostawczy? Diesel czy benzyna? Mi osobiście podoba się Suzuki Samurai- wszędzie dojedziesz, i zawsze coś na pakę wrzucisz Coś takiego: http://otomoto.pl/suzuki-samurai-off-road-C24269089.html Co waszym zdaniem jest warte uwagi?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj