Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Gość   
Gość

 A co za różnica gdzie ?Mogła się pojawić wszędzie . Chłopak szuka to się nie podśmiewajcie tylko pomóżcie jak możecie . Nie każdy taki obyty z AF . :blink:

Edytowano przez Gość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jahooo    9111

Pług może i fajny, tylko zastanów się, skąd do niego weźmiesz części - odkładnice, lemiesze itp. Do bardziej znanych marek i modeli jest trochę zamienników, tutaj słabo to widzę, tylko dorabianie na zamówienie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jonek98    2647

Na ja też bym wybrał mtz silnik bardziej zwany lepsza zwrotnosc,lepsza widoczność do tyłu.Ceny części podobne czyli nie wysokie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lukbold    1054

pewno że warto choć... ja bym się zastanowił dlaczego ktoś nowy sprzęt chce popchnąć dalej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
soltys48    19550

Mtz - wom porażka, przodek porażka, reszta kwestia gustu 

Pracowałeś nim??Czy opinia ze słyszenia???

Ja mam zgoła odmienne zdanie dla mnie mtz to naprawdę dobry ciągnik -ma oczywiście wady ale zalet ma wiele więcej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krzeniek    10

 Zgadzam się w pełni mam mtz  82  od 9 lat i z wom nigdy nie miałem  żadnych problemów  , z przodkiem też nie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
robi57362    2327

z tym wom w mtz to wszystkie jego wady zastępuje jeden ogromny plus machniesz ręką i włączone . bez sprzęgła zgrzytów itp.ten jest jeszcze z niemiec a tam byle czego nie pchają .


jesli pomoglem kliknij fajne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
michal1993    458

Korzystał ktoś z usług tej firmy http://allegro.pl/rozdzielacz-rbs-10-cyklop-promocja-i6248404238.html#thumb/2 ? Chciałbym wziąć od nich regenerowany rozdzielacz właśnie do cyklopa i się zastanawiam jak u nich z jakością?


Moje sprzęty:
- Władimirec T 25 A2
- MTZ 82
Jeżeli pomogłem kliknij na zieloną strzałkę w rogu mojego postu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jahooo    9111

Raczej ani zazdrość , ani "życzliwość " - po prostu piszę, że sprzęt wypicowany, ale niewart aż takich pieniędzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawel885    2279

Ciekawe co z tym kombajnem jest nie tak że tyle razy gość obniżał cenę i nie może sprzedać czy te bs-y są aż tak badziewiaste ? http://olx.pl/oferta/bizon-bs-z-110-gotowy-do-sezonu-CID757-IDdjth9.html#82ec54e523;promoted

Ludzie się ich boją tak jak zachodnich ciągników bo to coś nieznanego, poczekaj kilka lat to bizony 56 będą w cenie pierwszych lexionów  :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez Paweł8484
      Witam, Mam problem z ładowarką teleskopową manitou mt1135 rozrusznik kręci ale maszyna nie chce odpalić tak jak by była jakaś blokada. Wyświetla się czerwony trójkąt z wykrzyknikiem. Może ktoś coś wie coś na ten temat

    • Przez Filip98
      Witam serdecznie,  poszukuje kompletną kabinę do kramera 612slx,  czy wiecie może gdzie udało by mi się kupić? Pozdrawiam serdecznie 
    • Przez Nikkallo
      Co w obecnych czasach jest lepszą opcją? Najem długoterminowy auta czy jednak jego zakup? Mam obecnie dylemat, chcę kupić samochod. Mam 100 tysięcy gotówki (mam świadomość, ze przy obecnych cenach samochodów nie kupię niczego naprawdę konkretnego).
      Obawiam się, że już przy wyjeździe z salonu auto sporo straci na wartości. I po kilku latach eksploatacji będzie warte 50% tego co zapłaciłem.
      Jakieś opinie?
    • Przez kubakuba678
      Witam mam pytanie czy pamięta ktoś jakie był ceny ciągników kombajnów maszyn rolniczych w latach 90? Pytam z ciekawości możne porównać cenę do dzisiejszej. Jak ktoś pamięta niech podaje oczywiście nowego wtedy sprzętu
    • Przez Mattti
      Witajcie! Jaki według was powinien być samochód rolnika? Co preferujecie? Pickup, terenówka, czy jakiś dostawczy? Diesel czy benzyna? Mi osobiście podoba się Suzuki Samurai- wszędzie dojedziesz, i zawsze coś na pakę wrzucisz Coś takiego: http://otomoto.pl/suzuki-samurai-off-road-C24269089.html Co waszym zdaniem jest warte uwagi?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj