Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Ursusc385    1565

Nie ma takiej opcji. To jest Welger

 

Albo mi się zdaje, albo na tabliczce z przodu pisze metal szajs :blink:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
romek6340    221

Napisy porobił to i tabliczkę mógł. Na tabliczce pod osłonami jest Welger (czarna na ostatnim zdj)

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cashpoint    16

to Welgerka, mam identyczną, tylko ze ojciec dawał 10 tysięcy jakieś 5-6 lat temu za taką , ogólnie prasa dobra, nie ma problemu z naprawą tylko wąski podbieracz no i praca w słomie pozostawia wiele do życzenia, chociaż w zeszłym roku pomogło posmarowanie wałów żywicą epoksydową i posypanie ich  drobnym przesianym piaskiem, moim zdaniem za taką kasę jak z tego ogłoszenia to wolałbym coś co przynajmniej obwiązuje siatką bo sznurkiem to szału można dostać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kizak    2169

 Goła welgerka w biedzie [bez blach ,siatki ,smarowania czy odrzutnika] ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
corrado    401

Połączenie rozrzutnika z przyczepą :)


„Uważajcie na ludzi, którzy się nie śmieją. Są niebezpieczni”

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bratrolnika    28740

a to nie jest przypadkiem stary ruski paszowóz???łańcuchy w nim kręciły się od tyłu do przodu (odwrotnie niż w rozrzutniku) i z przodu kolejna taśma poprzeczna wyrzucała paszę do żłobów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bergman31    639

Agromet produkował paszowóz na podwoziu rozrzutnika dwuosiowego z dodatkową taśmą poprzeczną z przodu. Jakieś 15 lat temu był jeszcze w ofercie.  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bochniak    12

jak z takim przyrządem tnącym poruszać sie po drodze??

jak ktoś zapierdzielał przez 26 lat i nie miał problemu to po co się pytasz?  widocznie gość miał pole wkoło domu to nie miał problemu  "sołtys" czasami naprawdę dobrze piszesz masz tych postów w hu... ale to jest maszyna sprowadzona  nie wymiarowa raczej dla niektórych rolników co mają pole przy domu  ?  dopasowana może do danego gospodarstwa ?  bez komentarza 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kizak    2169

   Bez nerwów ;) , Sołtys zobaczył potencjalną wadę  to podpowiedział. Znam przykład zakupu prasy 150 z myślą o 120,i tam nie było komu pozwolić przejrzeć na oczy.Jest prasa i problem [bele kiszonki] :mellow:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jahooo    9187

Szerokość tego hederu to faktycznie problem. Nie wszędzie policja jest tak tolerancyjna, że przymyka oko na tak szerokie maszyny rolnicze na drodze. A nie widzę, żeby był składany, chociaż na pewno są wersje składane, bo widziałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
slawek74    12158

znawców tylu na agrofoto a żaden niewie ż ten heder w siczkarni jest składany . oj młodzieży !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jahooo    9187

Nie jestem specem od sieczkarni samobieżnych - w mojej okolicy nikt nie sieje kuku na koszonkę, a sieczkarnię w okolicy widziałem jedną, Claas-a ze składanym hederem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
soltys48    19662

znawców tylu na agrofoto a żaden niewie ż ten heder w siczkarni jest składany . oj młodzieży !!!

oglądałem te zdjęcia kilka razy i za Chiny Ludowe nie widzę w jaki sposób

A co do poruszania się z takim nie składanym  "hederem" to jeśli faktycznie wokół komina ok-ale dalej to nie widzę tego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez Paweł8484
      Witam, Mam problem z ładowarką teleskopową manitou mt1135 rozrusznik kręci ale maszyna nie chce odpalić tak jak by była jakaś blokada. Wyświetla się czerwony trójkąt z wykrzyknikiem. Może ktoś coś wie coś na ten temat

    • Przez Filip98
      Witam serdecznie,  poszukuje kompletną kabinę do kramera 612slx,  czy wiecie może gdzie udało by mi się kupić? Pozdrawiam serdecznie 
    • Przez Nikkallo
      Co w obecnych czasach jest lepszą opcją? Najem długoterminowy auta czy jednak jego zakup? Mam obecnie dylemat, chcę kupić samochod. Mam 100 tysięcy gotówki (mam świadomość, ze przy obecnych cenach samochodów nie kupię niczego naprawdę konkretnego).
      Obawiam się, że już przy wyjeździe z salonu auto sporo straci na wartości. I po kilku latach eksploatacji będzie warte 50% tego co zapłaciłem.
      Jakieś opinie?
    • Przez kubakuba678
      Witam mam pytanie czy pamięta ktoś jakie był ceny ciągników kombajnów maszyn rolniczych w latach 90? Pytam z ciekawości możne porównać cenę do dzisiejszej. Jak ktoś pamięta niech podaje oczywiście nowego wtedy sprzętu
    • Przez Mattti
      Witajcie! Jaki według was powinien być samochód rolnika? Co preferujecie? Pickup, terenówka, czy jakiś dostawczy? Diesel czy benzyna? Mi osobiście podoba się Suzuki Samurai- wszędzie dojedziesz, i zawsze coś na pakę wrzucisz Coś takiego: http://otomoto.pl/suzuki-samurai-off-road-C24269089.html Co waszym zdaniem jest warte uwagi?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj