Polecane posty

alvaroalvaro78    141

<p>

Przecież u dołu widać inne ogłoszenia tego użytkownika, wchodzisz w inne aktywne i masz dane - między innymi numer telefonu

</p>
<p> </p>
<p>Ja w telefonie nie widzę tej opcji. Jeśli widzisz to jak możesz to wyślij mi jego numer na pw  ;)</p>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cyprian1219    368

No co? Hattat zrobił nową "mocniejszą" wersję 100 czyli 110 o 10km "mocniejszą"... Ursus przestał produkować Hattata (czyli seria H) więc te ciągniki są już sprzedawane w polsce i całej europie pod swoją prawdziwą nazwą, a w zamian ursus wprowadził nową serię C, czyli 392 i 3102...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Raczej polmot /ursus kupował gotowe ciągniki hattat i dawał swoje naklejki bo kolega ma polmota to na obciążnikach pisze hattat i trochę już miał awarii   

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jahooo    9233

Niestety, jakość nowego sprzętu generalnie poszła w dół i awarie zdarzają się w każdej marce. A plusem Ursusa jest to, że jednak przy składaniu w kraju trochę ludzi ma zajęcie, część osprzętu jest już produkowana w kraju.  Nie od razu Kraków zbudowano, jak to powiadają. Duża seria U w PRL też nie była w całości robiona u nas, tylko składana z części przywożonych z Czech (niektórych części) i jakoś to nikomu nie przeszkadzało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cyprian1219    368

Nie tyle kupowali gotowe ciągniki co w częściach, a składane były w polsce, to tak jak z ursusem do afryki, części prod. w polsce, a składane w montowni w afryce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
matisz    121

Dlaczego?? Wydaje mi sie ze lepiej beda znosily asfalt niz zwykłe balonowki przy 5 tonach ładunku i 10 km trasie bo dalej sie nie zapuszczam przyczepa 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jahooo    9233

Jak kupisz dobre balonówki, to wytrzymają więcej niż te, bo nie bedą dostawać wibracji od resztek protektora. Jak kupujesz opony, patrz na nośność przy okreslonej prędkości, bo jak śmigasz ciągnikiem 40km/h to przy tej prędkości nośność opon 10,5/75 R15,3 10 płóciennych to około 1 tony na koło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a1fe26c2   
Gość a1fe26c2

Nośność zależy również od ciśnienia w oponie i liczby płócien (na tę wielkość mamy wpływ tylko przy zakupie opony), ale "... to co tam piszą, to nie warto czytać..." (instrukcje obsługi). :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jahooo    9233

Ale jak ktos oszczędza i kupuje 10-cio płócienną bo tańsza, a potem płacze, że mu pęka przy 8tonach na pace i 35km/h po szosie, to sam jest sobie winien

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
izydor6280    1154

może i warto, ale tylko te 14PR, do tego ma duży wybór, więc jest w czym przebierać

z takim bieżnikiem zakładaj odwrotnie rotacją, choć przy takiej wysokości kostki nie będzie miało to większego znaczenia

 

jeśli masz obręcz starej produkcji to możesz próbować wcisnąć 8.25x15 z widlaka czy niskopodwoziówki


Polska B

Kupię zwrotnicę lewą oś okrągłą c330/360

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jahooo    9233

Albo radialki z samochodu, sporo ludzi w okolicy tak ma i sobie chwalą, aby tylko opony nie były bardzo stare

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawel885    2279

Niedługo na niemieckich przyczepach handlarze będą pisać Autosan D 47 i zaraz pełno kupców będzie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cyprian1219    368

To uczycie gdy chcesz sobie kupić jakąś fajną, porządną, pojemną i niezniszczalną przyczepę, w granicach do 22tys np taką d47, ale handlarz robi cię w ch*** i sprzedaje ci jakąś beznadziejną germańską 20-to tonówkę z ramą która wytrzyma 30 ton :lol: :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Noo , pełno tych oszustów ;) . Ale przynajmniej młoda . B)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To uczycie gdy chcesz sobie kupić jakąś fajną, porządną, pojemną i niezniszczalną przyczepę, w granicach do 22tys np taką d47, ale handlarz robi cię w ch*** i sprzedaje ci jakąś beznadziejną germańską 20-to tonówkę z ramą która wytrzyma 30 ton :lol: :P

 

Haha dobre :D :D :D


Andree94444

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez Paweł8484
      Witam, Mam problem z ładowarką teleskopową manitou mt1135 rozrusznik kręci ale maszyna nie chce odpalić tak jak by była jakaś blokada. Wyświetla się czerwony trójkąt z wykrzyknikiem. Może ktoś coś wie coś na ten temat

    • Przez Filip98
      Witam serdecznie,  poszukuje kompletną kabinę do kramera 612slx,  czy wiecie może gdzie udało by mi się kupić? Pozdrawiam serdecznie 
    • Przez Nikkallo
      Co w obecnych czasach jest lepszą opcją? Najem długoterminowy auta czy jednak jego zakup? Mam obecnie dylemat, chcę kupić samochod. Mam 100 tysięcy gotówki (mam świadomość, ze przy obecnych cenach samochodów nie kupię niczego naprawdę konkretnego).
      Obawiam się, że już przy wyjeździe z salonu auto sporo straci na wartości. I po kilku latach eksploatacji będzie warte 50% tego co zapłaciłem.
      Jakieś opinie?
    • Przez kubakuba678
      Witam mam pytanie czy pamięta ktoś jakie był ceny ciągników kombajnów maszyn rolniczych w latach 90? Pytam z ciekawości możne porównać cenę do dzisiejszej. Jak ktoś pamięta niech podaje oczywiście nowego wtedy sprzętu
    • Przez Mattti
      Witajcie! Jaki według was powinien być samochód rolnika? Co preferujecie? Pickup, terenówka, czy jakiś dostawczy? Diesel czy benzyna? Mi osobiście podoba się Suzuki Samurai- wszędzie dojedziesz, i zawsze coś na pakę wrzucisz Coś takiego: http://otomoto.pl/suzuki-samurai-off-road-C24269089.html Co waszym zdaniem jest warte uwagi?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj