Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
szymong1234    37

Ten Bizon stoi już chyba z parę lat chyba że identycznego przyciągną. Oglądaliśmy go to ogólnie gorzej wygląda jak na zdjęciach i na pewno nie ma tego przebiegu jak w ogłoszeniu(za dużo luzów na biegach i dźwigniach rozdzielacza) i nie był nawet wyczyszczony w środku (mocno zawalone sita i podsiewacz słomą). Ogólnie handlarz nie ma dobrej opinii. Pisuje ostro na sprzedaż i jak coś wyjedzie z placu i wyjdzie coś nie tak to zapomni o zwrocie czy coś. Powie że "tak ma być" albo że "widziałeś co brałeś".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a1fe26c2   
Gość a1fe26c2

Z malucha silnik, z żuka reszta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lukbold    1054

i wtedy się okazało, że nie da rady uciągnąc tej kupy żelastwa.... tak jakby se ktoś t25 nie mógł kupić co by w tym ziemnokach se poplewic abo po drzewo jechac ino budował to coś....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Naiwnych widzę nie brakuje. Za 32 to starego DX ciężko znaleźć w bardzo dobrym stanie. Zdjęcie nie robione w Polsce. Ciągnik ma tablicę rejestracyjną z przodu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bambrzwlkp1    40

Witam, nie wiecie jakiejsdobrej na chodzie nie odpicowanej 60-ątki r.produkcji min.1980 moze jak ktos likwiduje gospodarstwo itp.


,,Jeżeli ktoś mówi Ci,
że jesteś nikim,
to wcale nie znaczy,
że on jest kimś"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bambrzwlkp1    40

A może coś nie z olx bo juz 10 zobaczyłem i rupiecie ;\. Jakby ktoś wiedział Od ROLNIKA 60-ątke to niech da mi znać na PW


,,Jeżeli ktoś mówi Ci,
że jesteś nikim,
to wcale nie znaczy,
że on jest kimś"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lukbold    1054
Napisano (edytowany)

przecież 60tke za grosze wyremontujesz... lepiej dobrze cene za rupiecia stargować i wiedzieć co się do niej włożyło i zawsze ją można "skonfigurować" pod siebie w jakimś tam zakresie: kabina, wspomaganie a może ehr dla ubogich ;)

Edytowano przez lukbold

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a1fe26c2   
Gość a1fe26c2
Napisano (edytowany)

Ehe, za grosze. Dwa lata temu taką 60kę miałem przyjemność remontować za prawie 7 tys. Pewnie, że to taniej niż remont nowszych i zachodnich ciągników, ale i tak w efekcie mam tylko trochę sprawniejszą 60kę. Do tego dochodzi podła jakość części zamiennych sprowadzanych ze wschodu.

Edytowano przez a1fe26c2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

E tam tanio , to i tak kupa pieniędzy ;) . Opis Zetora , jak ktoś cokolwiek czai powala na kolana :D B) .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
simson2812    423

Nie gadaj że jumza kupujesz?


W razie jakich kolwiek pytań pisać na PW. Jeśli pomogłem kliknij zieloną strzałkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez Paweł8484
      Witam, Mam problem z ładowarką teleskopową manitou mt1135 rozrusznik kręci ale maszyna nie chce odpalić tak jak by była jakaś blokada. Wyświetla się czerwony trójkąt z wykrzyknikiem. Może ktoś coś wie coś na ten temat

    • Przez Filip98
      Witam serdecznie,  poszukuje kompletną kabinę do kramera 612slx,  czy wiecie może gdzie udało by mi się kupić? Pozdrawiam serdecznie 
    • Przez Nikkallo
      Co w obecnych czasach jest lepszą opcją? Najem długoterminowy auta czy jednak jego zakup? Mam obecnie dylemat, chcę kupić samochod. Mam 100 tysięcy gotówki (mam świadomość, ze przy obecnych cenach samochodów nie kupię niczego naprawdę konkretnego).
      Obawiam się, że już przy wyjeździe z salonu auto sporo straci na wartości. I po kilku latach eksploatacji będzie warte 50% tego co zapłaciłem.
      Jakieś opinie?
    • Przez kubakuba678
      Witam mam pytanie czy pamięta ktoś jakie był ceny ciągników kombajnów maszyn rolniczych w latach 90? Pytam z ciekawości możne porównać cenę do dzisiejszej. Jak ktoś pamięta niech podaje oczywiście nowego wtedy sprzętu
    • Przez Mattti
      Witajcie! Jaki według was powinien być samochód rolnika? Co preferujecie? Pickup, terenówka, czy jakiś dostawczy? Diesel czy benzyna? Mi osobiście podoba się Suzuki Samurai- wszędzie dojedziesz, i zawsze coś na pakę wrzucisz Coś takiego: http://otomoto.pl/suzuki-samurai-off-road-C24269089.html Co waszym zdaniem jest warte uwagi?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj