Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
szymong1234    37

Z tych trzech wybrałbym rolmako(ostatni link), oczywiście jeżeli jest w dobrym stanie. Firma rolmako robi jedne z najlepszych Polskich stołów do rzepaku. Co do pozostałych nie mam zaufania. Mogą być ciężkie i niedopasowane choć nie muszą takie być. Po prostu ich nie znam. Ogólnie temat poruszany w co najmniej kilku wątkach(sam kiedyś szukałem). Z praktyki polecam też stół z Wągrowca. Nie jest najładniejszy ale robi robotę i jestem z niego zadowolony.

Dobre mycie, polerka i delikatne naprawy i będzie igła a za takie pieniądze 914 nie kupisz  z tego roku a tym bardziej z takim wyposażeniem.

 

A ci mi, inni wstawiają ... Polecam:

http://olx.pl/oferta/kombajn-bizon-z056-CID757-IDfEOUn.html

Trochę drogo. Ja wiosną sprzedałem Bizona Rekorda za 30tyś(kabina, sieczkarnia, gotowy do żniw) i swoje wcześniej musiał odstać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
romek6340    221

Nie będzie chętnych to cena pójdzie w dół :) Dopiero pierwszy raz ogłoszenie poszło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kris94    23

Wygląda na odpicowany i wyplakowany na sztukę, nawet nie męczył się żeby zakryć tylne opony jak malował felgi tylko jechał sprayem po całości. Jeśli technicznie jest w porządku to cena nawet znośna patrząc na ceny starych zetorów ale i tak wolałbym poszukać czegoś innego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jahooo    9187

Kabiny nie ma, ale widoczność z miejsca kierowcy chyba podobna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cyprian1219    368

Jak nowy, ale 1500 mth... Czyli ciągniki z fabryki wychodziły z przebiegem 1500 mth... Ach to magiczne słowo "jak"...
A taka cena, 42 tys za starego złoma, ani to dobre, ani specjalnie komfortowe, ani mocne, nawet przodka nie ma... Na główny to to się w ogóle nie nadaje nawet na 4ha, a nikt tyle nie da za pomocnika (nikt normalny w ogóle tyle nie da) Ja co najwyżej tyle to bym dał za fabrycznie nowego z gwarancją... Sprzedawca powinien sie porządnie w łeb jeb***

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawel885    2279

I to najlepiej świadczy o zacofaniu naszych rolników - stary ursus na licencji MF-a wart 40 tys ,a stary MF nie warty 20 tys bo części drogie  :lol:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Ja bym nie powiedział że o zacofaniu , tylko o ostrożności . Dlatego że często sprowadzane są złomy odpicowane tylko do handlu .  Po za tym za taką cenę to i tak tego Ursusa nie sprzeda . Gdyby stary MF przyjechał w bdb stanie to też tani nie będzie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawel885    2279

Zacofanie i głupota, bo większość naszych maszyn to nieudane licencje tak jak prasy - kup włoską a polską.... U nas szczyt marzeń to zetor 7211 za 40 tys bo w 7245 przodek siądzie i koszty i przyczepa D47 za 20 tys odpicowana z blachy 1.5mm a zachodnie sprzęty nic nie warte 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

E , no nie pleć , zachodniego sprzętu coraz więcej , handlarze nie plajtują , a że niektórzy cenią wysoko , to jeszcze nie znaczy że sprzedają . B)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawel885    2279

Napaleńców nie brakuje, znajomy sprzedał 90r z kabiną i sieczkarnią za ponad 40tys , to jest bizon nie jakiś tam dominator czy topliner  :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luke16   
Gość Luke16

Co do zachodniego sprzętu. Znajomy sprowadził z uszkodzoną skrzynią MFa 3060 ciągnik swoje już przeżył i silnik też w średnim stanie cena 29 tys zł. Po wystawieniu jakoś do niego pojechałem pogadać to praktycznie nie mogłem nic powiedzieć bo telefony się urywały i po 3ch godzinach ciągnika już nie było... Pewnie wziął go jakiś handlarz zrobi i będzie za 45 tysi stał na sell ... Renata 95.14 z rozmrożonym silnikiem i uszkodzonym napędem stała 3 dni za 24 tys zł stała 3 dni... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jonek98    2650

To w cenie remontu silnika był drugi ciągnik czy co? 40 tys w remont?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez Paweł8484
      Witam, Mam problem z ładowarką teleskopową manitou mt1135 rozrusznik kręci ale maszyna nie chce odpalić tak jak by była jakaś blokada. Wyświetla się czerwony trójkąt z wykrzyknikiem. Może ktoś coś wie coś na ten temat

    • Przez Filip98
      Witam serdecznie,  poszukuje kompletną kabinę do kramera 612slx,  czy wiecie może gdzie udało by mi się kupić? Pozdrawiam serdecznie 
    • Przez Nikkallo
      Co w obecnych czasach jest lepszą opcją? Najem długoterminowy auta czy jednak jego zakup? Mam obecnie dylemat, chcę kupić samochod. Mam 100 tysięcy gotówki (mam świadomość, ze przy obecnych cenach samochodów nie kupię niczego naprawdę konkretnego).
      Obawiam się, że już przy wyjeździe z salonu auto sporo straci na wartości. I po kilku latach eksploatacji będzie warte 50% tego co zapłaciłem.
      Jakieś opinie?
    • Przez kubakuba678
      Witam mam pytanie czy pamięta ktoś jakie był ceny ciągników kombajnów maszyn rolniczych w latach 90? Pytam z ciekawości możne porównać cenę do dzisiejszej. Jak ktoś pamięta niech podaje oczywiście nowego wtedy sprzętu
    • Przez Mattti
      Witajcie! Jaki według was powinien być samochód rolnika? Co preferujecie? Pickup, terenówka, czy jakiś dostawczy? Diesel czy benzyna? Mi osobiście podoba się Suzuki Samurai- wszędzie dojedziesz, i zawsze coś na pakę wrzucisz Coś takiego: http://otomoto.pl/suzuki-samurai-off-road-C24269089.html Co waszym zdaniem jest warte uwagi?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj