Polecane posty

bochniak    12

Dopłata do siedzenia.

Dopłacać to powinien sprzedający temu kto przyjedzie oglądać ten złom na paliwo za drogę hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jonek98    2647

 "Ło panie te nimieckie przyczepy to drogie,żarówka mnie się przepali to wydam kupę pinindzy" powiedział Zdzisiek i poszedł spawać ramę w d47. :) Niektórzy chcieli by te same pieniądze za d47 czy inne polskie.A tu 18 ton po ramie widać że pewnie wytrzyma sporo więcej 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Co to za tablice rejestracyjne z czerwonym pasem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
utek    6

 Octavii jest więcej niż kupujących to co robimy-zwiększamy cenę, choć za te pieniądze można by trafić równego VW

 

Chciałeś napisać, że chyba mniej niż kupujących.

 

 

Ktoś napisał o tym, że mniej jest golfów w dobrym stanie, dlatego też niższe ceny. Dokładnie tak samo jest z traktorami. Za dobry egzemplarz, czy to z zachodu, czy z południa trzeba zapłacić. Ci którzy polecają tańsze z zachodu, dodają jeszcze informacje że trzeba poszukać dobrze i sprawdzić, wtedy może się trafić. Może... A może też trafić się skarbonka. Gdy ktoś ma 40tys na traktor, woli kupić skarbonkę która ma bliżej dno.


Części i akcesoria do ciągników i maszyn rolniczych. 

Zapytania i wyceny email: utek1984@wp.pl

Wystawiamy faktury.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

I to jest świetne podsumowanie cen traktorów B) .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lukbold    1054

Cena+ VAT. Mnie tam jakoś taki traktor nie przekonuje.... od podnośnika zaczniesz remont, włożysz z 3-4tys a potem będziesz naprawiał dalej jak to z używką. Zależy czego wymagasz od traktora. każdy Ci powie że one nie mają wystarczającej liczby przełożeń i słaby podnośnik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
speeeder    32

W porównaniu do zastosowanej tu ilości farby, to plak stanowi zaledwie kilka promili udziału w tej inwestycji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawel885    2279

Takie ciągniki na zachodzie czy w USA nie mają wartości, jest tego pełno na złomach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lukbold    1054

mam z 10 lat i raczej powodów do narzekania nie mam choć czasem ten kiper 3stronny by sie przydał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
soltys48    19547

 

plaka to niezbyt dużo za to farby od groma

http://olx.pl/oferta/ursus-4514-2001r-w-oryginale-CID757-IDeSGKR.html#f0d3215c46 Panowie ocena? Warto byłoby to naprawić i użytkować co o tej serii ursusa sądzicie i jak oceniacie komfort w tych ciągnikach? oraz duża różnica mocy w porównaniu z 5314 i jak widać ten ciągnik bez 4x4 w porównaniu do 360? :)

Tego akurat egzemplarza to bym unikał jak diabeł wody święconej, sprzedaje go największy oszust w mojej okolicy 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Janusz342    90

Dzięki właśnie te przełożenia...  też o tym myślałem i 4 biegi to trochę mało jest, ale duży + części na każdym rogu :) 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez Paweł8484
      Witam, Mam problem z ładowarką teleskopową manitou mt1135 rozrusznik kręci ale maszyna nie chce odpalić tak jak by była jakaś blokada. Wyświetla się czerwony trójkąt z wykrzyknikiem. Może ktoś coś wie coś na ten temat

    • Przez Filip98
      Witam serdecznie,  poszukuje kompletną kabinę do kramera 612slx,  czy wiecie może gdzie udało by mi się kupić? Pozdrawiam serdecznie 
    • Przez Nikkallo
      Co w obecnych czasach jest lepszą opcją? Najem długoterminowy auta czy jednak jego zakup? Mam obecnie dylemat, chcę kupić samochod. Mam 100 tysięcy gotówki (mam świadomość, ze przy obecnych cenach samochodów nie kupię niczego naprawdę konkretnego).
      Obawiam się, że już przy wyjeździe z salonu auto sporo straci na wartości. I po kilku latach eksploatacji będzie warte 50% tego co zapłaciłem.
      Jakieś opinie?
    • Przez kubakuba678
      Witam mam pytanie czy pamięta ktoś jakie był ceny ciągników kombajnów maszyn rolniczych w latach 90? Pytam z ciekawości możne porównać cenę do dzisiejszej. Jak ktoś pamięta niech podaje oczywiście nowego wtedy sprzętu
    • Przez Mattti
      Witajcie! Jaki według was powinien być samochód rolnika? Co preferujecie? Pickup, terenówka, czy jakiś dostawczy? Diesel czy benzyna? Mi osobiście podoba się Suzuki Samurai- wszędzie dojedziesz, i zawsze coś na pakę wrzucisz Coś takiego: http://otomoto.pl/suzuki-samurai-off-road-C24269089.html Co waszym zdaniem jest warte uwagi?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj