Polecane posty

rolniku360    221

odpaliliśmy go na kole zamachowym z ursusa c360 i rozruszniku od niego mówi że tuleje takie same jak c360 gorsza opcja to wał i wałek rozrządu 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bratrolnika    28699

a ta dmuchawa może chłodzić wnętrze kabiny ?

może, ale lepiej poszukać takiego wentylatora od Fiata Uno, jest trzybiegowy i wygląda jak typowy wentylator

 

http://olx.pl/oferta/silnik-trzycylindrowy-do-ursusa-s-33-CID757-IDawGAZ.html#08069ee67d

Panowie proszę o porade nie wiecie czy taki silnik podejdzie do c360 ? wygląda identycznie tyle że 3 cylindry

a to nie jest silnik typu Zetor 5011 itp???

nie mówił ci Grzesiek od czego go wykręcił???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jahooo    9103

Seria 310/510/710 miała kolektor wydechowy po drugiej stronie silnika, więc raczej ta opcja odpada. Stawiam na jakiegoś Zetora  3011/4911/5911

Tylko ta głowica mi nie pasuje, ale i u nas były robione jakieś dziwne przeróbki, więc i czesi tez mogli

Edytowano przez jahooo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
utek    6

Na bloku, (pod sprężarką) jest prawdopodobnie napis Ursus. Kolektor dolotowy konstrukcji takiej jak w 4 cylindrowym zetorze. Korek wlewu oleju wskazuje na polska konstrukcję, bo jest z poloneza/125p. 


Części i akcesoria do ciągników i maszyn rolniczych. 

Zapytania i wyceny email: utek1984@wp.pl

Wystawiamy faktury.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
izydor6280    1146

http://olx.pl/oferta/silnik-trzycylindrowy-do-ursusa-s-33-CID757-IDawGAZ.html#08069ee67d

Panowie proszę o porade nie wiecie czy taki silnik podejdzie do c360 ? wygląda identycznie tyle że 3 cylindry

 

z tego co widać na zdjęciach to podejdzie, tylko od czego on może być, bo U nigdy nie wprowadził swojego 3cyl. na bazie 4011 ???


Polska B

Kupię zwrotnicę lewą oś okrągłą c330/360

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cyprian1219    368

Faktyczni zagadkoea sprawa z tym silnikiem, niby pisze s33, a taki chyba miał mieć u510 bo u710 jeśli dobrze pamiętam miał s44. Jeśli się mylę to niech ktoś kompetentny mnie poprawi. Ciekawa sprawa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawel885    2279

To na pewno jakiś wynalazek który do niczego nie pasuje chociaż na oko to samo, tak jak perkinsy z tarpanów czy wózków 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karol445    89

Miałem perkinsa z tarpana w U 360 3P i pasował tylko pompe zamieniłem na ciągnikową także nie wiem @Pawel885 dlaczego twierdzisz ze nie pasuje (jak się chcesz przekonac że pasuje to zapraszam do siebie na oględziny)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawel885    2279

Znajomy kupił tanio silnik na zapas od wózka albo właśnie tarpana i jak przyszło co do czego to nie mógł go włożyć, końcówka wału korbowego inna z tego co mówił

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jahooo    9103

Pewnie kupił bułgara z wózka - faktycznie inne. Nasze montowane w tarpanach poza drobnymi zmianami pasują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kris94    23

Widziałem to ogłoszenie już dawno. Sam myślałem nad nim ale jednak cena trochę przesadzona, trochę przez właśnie przedni wom i tuz bo Pronar woła za nie duuużo dopłaty i bez tego byłby sporo tańszy (jeżeli ktoś potrzebuje to wtedy ok jeśli z dilerem dogadałoby się niższą cenę ale ja nie mam zamiaru dużo dopłacać za dodatki których nie używam). Ogólnie w 2011 roku cena była nawet nieco niższa niż obecnie za ile sprzedaje. Ogólnie model fajny, ponoć bezawaryjny (z opinii kilku właścicieli), jedynie w niektórych zdarzała się awaria uszczelki pod głowicą ale wystarczyło wymienić na wzmacnianą, dobrze wykonany no i jeszcze konstrukcja prosta bez dpf-u. No i przez rocznik mogą być też później problemy ze sprzedażą bo jednak sporo osób patrzy też na rocznik a wtedy za takiego nie dostaniesz tyle co jakbyś teraz kupił 2015/2016.

ps. chyba już nie mieści się w aktualnych normach spalin i w nowym PROW-ie nie można go kupić z dofinansowań. Pewnie dlatego nikt go nie kupił bo ze swoich pieniędzy taki ciągnik w tej cenie jest raczej mało opłacalny.

Edytowano przez Kris94

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

www.sprzedajemy.pl/ciagnik-zts-16245-nie-ursus-1634-1614,35744112

Ktoś chętny może? 

Edytowano przez paktofonikas1987

sprzedam

Opryskiwacz Pilmet 

www.olx.pl/oferta/opryskiwacz-pilmet-2018-18-m-2000l-nie-hardi-rau-evrard-CID757-IDxqwma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kris94    23

Może i zainteresowany poza jednym szczegółem " Nie znaleziono strony (404)"   :)  Wklej dobry link

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
soltys48    19547

Panowie prośba poszukuje kopaczki elewatorowej polskiej w dobrym/bardzo dobrym stanie może ma ktoś na sprzedaż???

Przeglądam aukcje i nic ciekawego nie znajduję albo szrot a jeśli stan ok ceeeeena kosmos

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez Paweł8484
      Witam, Mam problem z ładowarką teleskopową manitou mt1135 rozrusznik kręci ale maszyna nie chce odpalić tak jak by była jakaś blokada. Wyświetla się czerwony trójkąt z wykrzyknikiem. Może ktoś coś wie coś na ten temat

    • Przez Filip98
      Witam serdecznie,  poszukuje kompletną kabinę do kramera 612slx,  czy wiecie może gdzie udało by mi się kupić? Pozdrawiam serdecznie 
    • Przez Nikkallo
      Co w obecnych czasach jest lepszą opcją? Najem długoterminowy auta czy jednak jego zakup? Mam obecnie dylemat, chcę kupić samochod. Mam 100 tysięcy gotówki (mam świadomość, ze przy obecnych cenach samochodów nie kupię niczego naprawdę konkretnego).
      Obawiam się, że już przy wyjeździe z salonu auto sporo straci na wartości. I po kilku latach eksploatacji będzie warte 50% tego co zapłaciłem.
      Jakieś opinie?
    • Przez kubakuba678
      Witam mam pytanie czy pamięta ktoś jakie był ceny ciągników kombajnów maszyn rolniczych w latach 90? Pytam z ciekawości możne porównać cenę do dzisiejszej. Jak ktoś pamięta niech podaje oczywiście nowego wtedy sprzętu
    • Przez Mattti
      Witajcie! Jaki według was powinien być samochód rolnika? Co preferujecie? Pickup, terenówka, czy jakiś dostawczy? Diesel czy benzyna? Mi osobiście podoba się Suzuki Samurai- wszędzie dojedziesz, i zawsze coś na pakę wrzucisz Coś takiego: http://otomoto.pl/suzuki-samurai-off-road-C24269089.html Co waszym zdaniem jest warte uwagi?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj