Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
tomek73    579

To jest HL   ale tego typu nikt nie chcę bo są wywrotnę i wysokie.  One na obrotnicy  mają sprężyny, a obrotnica jest na sworzniach.

Akurat jedna burta jest i to zasłania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
romek6340    221

znalezione na allegro (i nie tylko)  tu bardziej chodzi o inne strony z ogłoszeniami, np OLX, sprzedajemy...

Jak dawniej temat był zakładany to tych innych stron nie było lub były bardzo mało popularne ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Nie zdziwiłbym się jakby go 30 targała. Nie wspomniał jak głęboko orał. Wątpię by w ogóle orał, bo odkładnie strasznie skorodowane. Pewnie idzie lżej niż ug2.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kris94    23

 

Belarus jak to belarus. Cena jak za most krzyżakowy raczej dobra ale jak chcesz kupić za swoje pieniądze to nowego raczej się nie opłaca brać a na PROW go nie kupisz bo nie spełnia normy emisji spalin i w Polsce kupujesz już zarejestrowany jako używany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karolas123    88

Połowa agrofoto twierdzi, ze nawet jak cos jest przyczepą to moze byc platformą albo rozrzutnikiem wiec smiało brac i nie nie bac, bo przecież policjantowi sie wyjasni :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mikruss    536

Mi by taka styków bez papierów nawet bo tylko na pole koło domu i z powrotem. No i faktycznie tania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Jak dostanie 30 tys. to powinien się cieszyć .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lukasz222    2883

No zgodnie z tym co napisał bedzie dziękować temu co mu da te 30, choć ten klekot nawet tego nie wart.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jonek98    2650

Za 30 można wyrwać niezłego zetora a za tego wyjca nie wiem czy ktoś tyle da :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Radosllaw    1

Tomek, to właśnie o tych mówię...

zamienników nie znalazłem, a cena powala...

na szczęście można rozebrać go na części i wymieniać podzespoły, na wszystkim są nr katalogowe, jak cos to wal PW

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomek73    579

Nie chce mi sie kombinować a i tak muszę je odkręcać  od pompy i uszczelniać bo mi na  gwintach przeciekają. Kupię nowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Radosllaw    1

ja mam 2 sztuki w Hardim, przy rozwadniaczu bocznym i powrocie na przelew.

A Ty?

Daj znać jak zamówisz i dostaniesz czy one są w porządku.

Edytowano przez Radosllaw

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomek73    579

ja mam 2 sztuki w Hardim, przy rozwadniaczu bocznym i powrocie na przelew.

A Ty?

Daj znać jak zamówisz i dostaniesz czy one są w porządku.

 

Do Blancharda, właśnie te.One na pompę idą dwie sztuki. Wymieniałem uszczelniacze, zapłaciłe 100 zł i ciekną, kule by trza było zmienić. Ale już nie chcę kombinować.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez Paweł8484
      Witam, Mam problem z ładowarką teleskopową manitou mt1135 rozrusznik kręci ale maszyna nie chce odpalić tak jak by była jakaś blokada. Wyświetla się czerwony trójkąt z wykrzyknikiem. Może ktoś coś wie coś na ten temat

    • Przez Filip98
      Witam serdecznie,  poszukuje kompletną kabinę do kramera 612slx,  czy wiecie może gdzie udało by mi się kupić? Pozdrawiam serdecznie 
    • Przez Nikkallo
      Co w obecnych czasach jest lepszą opcją? Najem długoterminowy auta czy jednak jego zakup? Mam obecnie dylemat, chcę kupić samochod. Mam 100 tysięcy gotówki (mam świadomość, ze przy obecnych cenach samochodów nie kupię niczego naprawdę konkretnego).
      Obawiam się, że już przy wyjeździe z salonu auto sporo straci na wartości. I po kilku latach eksploatacji będzie warte 50% tego co zapłaciłem.
      Jakieś opinie?
    • Przez kubakuba678
      Witam mam pytanie czy pamięta ktoś jakie był ceny ciągników kombajnów maszyn rolniczych w latach 90? Pytam z ciekawości możne porównać cenę do dzisiejszej. Jak ktoś pamięta niech podaje oczywiście nowego wtedy sprzętu
    • Przez Mattti
      Witajcie! Jaki według was powinien być samochód rolnika? Co preferujecie? Pickup, terenówka, czy jakiś dostawczy? Diesel czy benzyna? Mi osobiście podoba się Suzuki Samurai- wszędzie dojedziesz, i zawsze coś na pakę wrzucisz Coś takiego: http://otomoto.pl/suzuki-samurai-off-road-C24269089.html Co waszym zdaniem jest warte uwagi?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj