Polecane posty

jacek1296    1681

zostało się w bizonie zrobić młocarnię i skrócić łańcuchy zbożowe oraz w podajniku pochyłym i jeszcze tam taka mała pierdoła i stan fabryczny

 

Śmieszny jesteś. Stan fabryczny to by był, gdybyś miał założone części takie jak w latach 80tych(chodzi mi o jakość), a nie obecny szmelc "made in stodoła", czego dobitnym przykładem są te kabaty. Jak ktoś ci da 20000pln, to dołóż mu na solidną flachę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomek73    579

Albo dwie. 3 lata temu sprzedawałem bizona 84 rok na podzespołach rekorda od nowego u mnie 2 tyś MTH stan super, wszystkie blachy i osłony  w oryginale, kabina sieczkarnia, to 31 wytargowałem, z 4 miesiące ogłaszałem maju sprzedałem,  a kuzyn  z 81 też sieczkarnia i kabina to ładny to ponad rok ogłaszał i 19 dostał po 10 lipca sprzedał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rolnik2517    387

tylko to co było naprawione to już się nie psuję więc ? jedynie co mnie wkurza to mechanizm różnicowy i hamulce bo to porażka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lukbold    1054

to co było naprawione już się nie psuje..... a to dobreeeeee na częsciach made in stodoła napewno... idź tam te swoje agregaty ciągnij na pełną głebokość pracy czyli 5cm bo drązysz temat starego grata za którego i tak nie odzyskasz władowanej kasy.... ile to warte masz w przykładzie Tomek73. trzeba się pogodzic z wtopą i tyle

Edytowano przez lukbold

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
URSUS16    278

@Rolnik2517 za 35 tys znajomy kupił bizona 56 z 89 r od pierwszego wlaściciela . Nie malowany, nie zgnity, wszystkie osłony praktycznie bez zagięć. Kabina oryginalna. sieczkarnia żukowska. Takie rzeczy jak podajniki,podsiewacz oryginalne, na silniku 2250 mtg- raczej oryginalne, bo przecież w to się nie wejdzie. Nowe części do bizona to szajs... Jedyne co trzeba zainwestować to troche czasu i max 1 tys zl by poprawic kilka drobnych rzeczy. Dlaczego twój bizon był malowany?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bratrolnika    28740

a co tam niby jest w takiej super cenie, Ursusy bez papierów, czy przyczepa bez dokumentów z podaną ceną+Vat???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Niech wystawia za ile chce. Postoi pół roku to rozum mu przyjdzie i zejdzie z ceny, albo będzie bujał się nim do końca jego żywota. Jak pamiętam to kombajn z skr chyba i kilka lat jeździł na mniejszej oponie przez co siadł różnicowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rolnik2517    387

URSUS16

mój był malowany bo był strasznie wyblaknięty i pordzewiały a był garażowany

 

 

Thomas2135

mój bizon jak był nowy kosił w skr Rybno ale to tylko dwa sezony potem trafił do sadowników i kosił 6 hektarów co roku a my kosiliszmy 50 hektarów co roku i jesteśmy nawet zadowoleni

ps skąd jesteś ?

Edytowano przez Rolnik2517

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jahooo    9192

Jeśli władowałeś w ten kombajn sporo kasy i pracy to po pierwsze , nie odzyskasz tego w żaden sposób, bo rynej jaki jest, każdy widzi, Bizony nie są w cenie.

Po drugie - dlaczego go sprzedajesz ? Za mały ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jahooo    9192

No tak, sprzedać ostatnią krowę na wesele, a za co potem żyć ? Zastaw się, a postaw się - wiecznie żywe w narodzie.

Edytowano przez jahooo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rolnik2517    387

ja nie sprzedaje tylko tata bo to jego sprzęt ja robię za mechanika i kombajnistę i brat też pomaga ale ja robię więcej przy bizonie i znam go na wylot i prosię nie nazywać mnie dzieciakiem i czym niby się kompromituję ? że pytam o cene i przedstawiam jaki sprzęt i po co go sprzedaję ? hahaha dobre jest to forum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawel885    2279

kasa na wesele jest potrzebna i temu go sprzedaje ale naprawdę szkoda go

Chłopie nie żeń się, szkoda bizona i życia  :D  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bratrolnika    28740

 

Thomas2135

mój bizon jak był nowy kosił w skr Rybno ale to tylko dwa sezony

 

to pewnie w niejedne żniwa u mojego szwagra na polu był, bo Rybno za miedza ma

@Andrzej Mikulewicz to nie temat na filmiki z neta

Edytowano przez bratrolnika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
LEX266    250

Chłopie nie żeń się, szkoda bizona i życia  :D  Mając do wyboru żona- bizon....wybierz doinwestowanego bizona...a nie "zgagę" niedoinwestowaną.----taki żart.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

to pewnie w niejedne żniwa u mojego szwagra na polu był, bo Rybno za miedza ma

@Andrzej Mikulewicz to nie temat na filmiki z neta

Znalezione na allegro (i nie tylko) to znalazłem na yt.  Tu często pojawiają się filmy i dyskusje odbiegające znacznie od tematu więc nie czepiaj się.

http://olx.pl/oferta/talerzowka-rabe-werk-3-2m-CID757-IDdyru9.html#07ff34ece5 Masę musi mieć sporą.

Edytowano przez AndrzejMikulewicz

Andree94444

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez Paweł8484
      Witam, Mam problem z ładowarką teleskopową manitou mt1135 rozrusznik kręci ale maszyna nie chce odpalić tak jak by była jakaś blokada. Wyświetla się czerwony trójkąt z wykrzyknikiem. Może ktoś coś wie coś na ten temat

    • Przez Filip98
      Witam serdecznie,  poszukuje kompletną kabinę do kramera 612slx,  czy wiecie może gdzie udało by mi się kupić? Pozdrawiam serdecznie 
    • Przez Nikkallo
      Co w obecnych czasach jest lepszą opcją? Najem długoterminowy auta czy jednak jego zakup? Mam obecnie dylemat, chcę kupić samochod. Mam 100 tysięcy gotówki (mam świadomość, ze przy obecnych cenach samochodów nie kupię niczego naprawdę konkretnego).
      Obawiam się, że już przy wyjeździe z salonu auto sporo straci na wartości. I po kilku latach eksploatacji będzie warte 50% tego co zapłaciłem.
      Jakieś opinie?
    • Przez kubakuba678
      Witam mam pytanie czy pamięta ktoś jakie był ceny ciągników kombajnów maszyn rolniczych w latach 90? Pytam z ciekawości możne porównać cenę do dzisiejszej. Jak ktoś pamięta niech podaje oczywiście nowego wtedy sprzętu
    • Przez Mattti
      Witajcie! Jaki według was powinien być samochód rolnika? Co preferujecie? Pickup, terenówka, czy jakiś dostawczy? Diesel czy benzyna? Mi osobiście podoba się Suzuki Samurai- wszędzie dojedziesz, i zawsze coś na pakę wrzucisz Coś takiego: http://otomoto.pl/suzuki-samurai-off-road-C24269089.html Co waszym zdaniem jest warte uwagi?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj