Polecane posty

Rolnik2517    387

nie uskarżałem się tylko poprzedni właściczel zostawił w nim kwiatki i wychodziły w żniwa a tak chodzi pięknie nawed mam film

przeglądałem olx i z tego rocznika z podobną sieczkarnią chodzą po 35 tyś

za 19 tyś nie sprzedam bo stracę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Taki świetny to nie sprzedaj , a po następnym sezonie będzie jeszcze bardziej "doinwestowany" B) .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jahooo    9226

Nie licz tu na współczucie. bo go nie znajdziesz. Realnie ten kombajn nie jest więcej wart niż 22-25 tys. A to, ile w niego zainwestowałeś, kupującego niewiele obchodzi. W mojej okolicy Bizon z 1991 roku poszedł za 50 tys, a wystawiający na początku cenił go 68 tys i ponad rok sprzedawał, z sieczkarnią i stołem do rzepaku. A kupił jego dalszy sąsiad, który znał i właściciela i kombajn. Dlatego otrzymał taką cenę. Kupujący z kraju oferowali mu 35 tys.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawel885    2279

nie uskarżałem się tylko poprzedni właściczel zostawił w nim kwiatki i wychodziły w żniwa a tak chodzi pięknie nawed mam film

przeglądałem olx i z tego rocznika z podobną sieczkarnią chodzą po 35 tyś

za 19 tyś nie sprzedam bo stracę

Jeździłem trochę ze znajomym za bizonem i kupił za 27tys 89r w dobrym stanie, przepracował 60godz w ubiegłym sezonie i nic się nie działo więc nie pisz głupot po ile chodzą....  Tak to jest jak się pakuje kasę w starego strucla a potem wali ceny kosmiczne żeby nie stracić i narzekanie że klientów brak. Takie sprzęty typu bizon czy ursus jeśli się naprawia solidnie, nie oszczędzając kasy to tylko dla siebie na lata a nie na handel . 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rolnik2517    387

ma kabinę ? ma sieczkarnię ? bierze olej ?

nasz  był kupiony dwa lata temu  i pierwsze żniwa to tylko sprzęgło siadło ale to było o 20 a rano o 8 był zrobiony i dalej młócił w ten sezon też nie można narzekać na niego i aż taki stary to on nie jest niby ma te kilka lat ale nigdzie nie jest pogniły

Edytowano przez Rolnik2517

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rolnik2517    387

a jaka jest ta sieczkarnia ? żukowska czy coś lepszego ?

znajomy kupił używkę sieczkarnię żukowską do 56 to tragedia jak tnie dosłownie słomę tnie na pół a po mojej Wągrowiec to pył dosłownie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rolnik2517    387

opony sprzęgło zbiornik paliwa sieczkarnia osłony na chłodnicę malowanie nowe sita nowa wialnia nowe podajniki zbożowe nowe wszystkie łożyska nowa kosa  nowy wariator nowa gardziel nowy siłownik do wariatora i wiele wiele pierdół których nie pamiętam

Edytowano przez Rolnik2517

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jahooo    9226

Eeeeee, może krócej wymieniac, co zostało nie wymienione :D Ostrzegałem  !

Edytowano przez jahooo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lukbold    1054

i co liczysz że któryś kupujący w to uwierzy? wzruszy sie i zapłaci więcej? to sie nazywa topieniem pieniędzy a sprzedaż utopionych w ten sposób pieniędzy nie ma żadnego sensu... teraz to robić aż sie rozpadnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rolnik2517    387

zostało się w bizonie zrobić młocarnię i skrócić łańcuchy zbożowe oraz w podajniku pochyłym i jeszcze tam taka mała pierdoła i stan fabryczny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Radosllaw    1

http://olx.pl/oferta/ursus-914-biegi-pelzajace-orbitrol-blokada-mostu-CID757-IDf1LMh.html#774225c2c8

Te kapcie to do 16stki przyszerokie, a gdzie do wolnossacej 4rki

 

takie kapcie do pracy w ogrodnictwie?

ciekawe:)

 

Panowie, tak przy okazji,

gdzie szukać takiego zaworu jak na fotce poniżej?

ten pod rozwadniaczem bocznym, na 2'' mój jest trójdrożny, ale się wajha ujeb@ał@....

 

szukam i znaleźć nie mogę dokładnie takiego, a nie chciałbym przerabiać...

 

pomocy

post-65815-0-99420900-1460486655_thumb.jpg

Edytowano przez Radosllaw

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szymong1234    37

http://olx.pl/oferta/ursus-914-biegi-pelzajace-orbitrol-blokada-mostu-CID757-IDf1LMh.html#774225c2c8

Te kapcie to do 16stki przyszerokie, a gdzie do wolnossacej 4rki

Jakiś on kombinowany. Biegi pełzające w 914 pierwsze słyszę ale może były dostępne. Rozruch na 24V to 6 cylindrowych

normalnie tylko był. Przystawka pomiędzy przednim mostem a wałem napędowym jest długa jak w 6 cylindrowych więc wał jest krótszy niż normalnie. Więc albo taka dziwna wersja albo kombinacje i przekładki z 6 cylindrowego. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomek73    579

Widziałem już kiedyś taki model z biegami pełzającymji, montowane na zamówienie w Ursusie, i takim napędem z 6 w 4 cylindrówce, gość miał go od nowości i też twierdził że nic nie robił. Rozruch 24 V to szybka przeróbka, a ile zadowolenia daje, one tragicznie w zimie palą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

W tej serii zamiast wzmacniacza można było zamówić reduktor biegów pełzających. Chyba to była 12 tka jak kolega pisał. Rozruch 24 V i przystawka przedniego mostu to nie w 4 ce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomek73    579

takie kapcie do pracy w ogrodnictwie?

ciekawe:)

 

Panowie, tak przy okazji,

gdzie szukać takiego zaworu jak na fotce poniżej?

ten pod rozwadniaczem bocznym, na 2'' mój jest trójdrożny, ale się wajha ujeb@ał@....

 

szukam i znaleźć nie mogę dokładnie takiego, a nie chciałbym przerabiać...

 

pomocy

attachicon.gifClipboard01.jpg

http://allegro.pl/krukowiak-zawor-kulowy-2-3-drozny-i6104269239.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szymong1234    37

Wszystko możliwe ale nie spotkałem się z taką wersją a rozrusznik to lepiej mógł z przekładnią założyć niż ten na 24 który sam w sobie jest wytrzymały ale do jego użycia potrzebny stycznik który lubi się psuć(doświadczenie przy użytkowaniu czterech ciągników z takim rozrusznikiem). No chyba że całego na 24 przerobił. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
damo    26

Możliwe że oryginał.... znajomy z sąsiedniej wioski  ma  kropka w kropkę wyposażenie tylko że u niego na masce pisze URSUS BISON....i na pewno miał piegi pełzające  bo pierwszy raz widziałem tą dziwną wajchę w kabinie... wypytywał się o koszty założenia wzmacniacza i ile to trzeba rozbierać....i jakie koszty robocizny... bo pełzające do niczego munie potrzebne więc może na kraj  też coś poszło.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez Paweł8484
      Witam, Mam problem z ładowarką teleskopową manitou mt1135 rozrusznik kręci ale maszyna nie chce odpalić tak jak by była jakaś blokada. Wyświetla się czerwony trójkąt z wykrzyknikiem. Może ktoś coś wie coś na ten temat

    • Przez Filip98
      Witam serdecznie,  poszukuje kompletną kabinę do kramera 612slx,  czy wiecie może gdzie udało by mi się kupić? Pozdrawiam serdecznie 
    • Przez Nikkallo
      Co w obecnych czasach jest lepszą opcją? Najem długoterminowy auta czy jednak jego zakup? Mam obecnie dylemat, chcę kupić samochod. Mam 100 tysięcy gotówki (mam świadomość, ze przy obecnych cenach samochodów nie kupię niczego naprawdę konkretnego).
      Obawiam się, że już przy wyjeździe z salonu auto sporo straci na wartości. I po kilku latach eksploatacji będzie warte 50% tego co zapłaciłem.
      Jakieś opinie?
    • Przez kubakuba678
      Witam mam pytanie czy pamięta ktoś jakie był ceny ciągników kombajnów maszyn rolniczych w latach 90? Pytam z ciekawości możne porównać cenę do dzisiejszej. Jak ktoś pamięta niech podaje oczywiście nowego wtedy sprzętu
    • Przez Mattti
      Witajcie! Jaki według was powinien być samochód rolnika? Co preferujecie? Pickup, terenówka, czy jakiś dostawczy? Diesel czy benzyna? Mi osobiście podoba się Suzuki Samurai- wszędzie dojedziesz, i zawsze coś na pakę wrzucisz Coś takiego: http://otomoto.pl/suzuki-samurai-off-road-C24269089.html Co waszym zdaniem jest warte uwagi?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj