Polecane posty

maromar    18

mam kompresor niby black&decker, dawno kupiony, okazało się że to też chińczyk bo później można było kupić identyczne pod innymi nazwami, choć sporo pomalował przez 4 lata, jednak teraz czuć że wydajność spada. No i silnik trochę za słaby bo zimą baaardzo ciężko startuje, no i reduktor już musiałem wymienić. dałem za niego wtedy koło 700zł. Teraz jakbym miał kupować to używany w podobnej cenie ale znacznie większy z chłodnicą sprężonego powietrza, 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bratrolnika    28746

chyba w tych nowych chińskich kompresorach coś poprawili ze startem w zimę, bo kolega miał taki z 5 lat temu to ciężko było mu w zimę ruszyć, tak jak pisze kolega powyżej, a mój kupiony w zeszłym roku startuje bez problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
romek6340    221

Właśnie do drobnych spraw jak podpompować, przedmuchać itp. Mały dlatego, że ma być poręczny po podwórku targać. Do malowania czy piaskowania jest większy tylko stoi prawie na stale w garażu. To myślę, że w tej cenie +/- 300 zł większej różnicy nie będzie co się kupi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kotwczapce    30

http://www.leroymerlin.pl/warsztat/kompresory-i-urzadzenia-pneumatyczne/kompresory/kompresor-olejowy-c-11497640-hagen,p404720,l895.html

Ktoś posiada? Warto kupić? Tak patrze i tylko w leroy oni go sprzedają.

Te wszystkie tanie kompresory różnią się czymś po za nalepką firmy i jaki polecacie?

 

Edit: Właściwie miało być w temacie o kompresorach a przez przypadek tu napisałem :D

Polecam te małe kompresory z marketów. Posiadam podobny z castoramy 4 lata, a lekko u mnie nie ma (chodzi z plazmą 50A) i jestem bardzo zadowolony z zakupu za 270 zeta, bez porównania do wszelkich samoróbek

Aha i w marketach nie problemu z gwarancją. Przeważnie

Edytowano przez kotwczapce

.trzeba być szalonym, żeby nie zwariować...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jonek98    2650

Kupię d -47 z papierami do 8 tys. okolice Zamościa Tomaszowa Hrubieszowa i całe Lubelskie po Lublin

Była ładna ale się spóżniłem http://allegro.pl/autosan-d-47-przyczepa-wywrotka-3-stronna-i6082274076.htm

Nie kupuj tego szajsu poszukaj lepiej coś w stylu d732 lub d46 ewentualnie już bym wolał kupić d 50 i nawet dorobić kipra.Sam mam d47 i wcale ciężko nie ma a rama spawana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mariuszd93    559

Lampy na masce robione na john-deera serii 8xxx  :) Ogólnie szpetnie wygląda i jeszcze brak tylnej zabudowy jedyne fajne rozwiązanie to tłumnik w słupku 

 

Moim  zdaniem  ten  tłumik  - to nie  za bardzo przemyslane  rozwiązanie  ... jest  za  blisko  szyby ,  myślę  że  to  zonk ...

 

262922725_2_644x461_zetor-12145-ciagnik-


;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
izydor6280    1153

Kupię d -47 z papierami do 8 tys. okolice Zamościa Tomaszowa Hrubieszowa i całe Lubelskie po Lublin

Była ładna ale się spóżniłem http://allegro.pl/autosan-d-47-przyczepa-wywrotka-3-stronna-i6082274076.html

 

jak już kolega wyżej wspomniał daruj sobie ten złom, chyba że trafisz coś za 3-4tys. co w naszych stronach jest nie realne

ja chętnie pogoniłbym ten złom, ale nie zostanę na żniwa bez większego wagonu  <_<


Polska B

Kupię zwrotnicę lewą oś okrągłą c330/360

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jonek98    2650

Za 3900 widziałem d47 z papierami @tomek jak chcesz to poszukaj linka kilka stron wcześniej tylko to na pewno nie było lubelskie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
koczas    80

http://olx.pl/oferta/zetor-3320-CID757-IDeHPNH.html#622702869d

Co sądzicie, może być prawdziwe? Szukam trochę 5211 ale ceny zabójcze, a tu ciągnik w miarę świeży, wygląda nieźle(na mtg nie zwracam uwagi) a kabinę nawet jakby kupić za 10 tys to wyjdzie tanio-względnie tanio wobec cen zetorów oczywiście. Może kolega luke(ten od majora i renówek) coś kojarzy o handlarzu, bo to chyba jego strony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luke16   
Gość Luke16

koczas dziwna sprawa i prawdopodobnie podpucha jakaś pt. wpłać zaliczkę ... Raz że ciągnik za tani jak za ten model i rocznik... dwa że numer telefonu jakiś prepaid bo nigdzie go nie znalazłem... trzy nie ma słowa o dokumentach... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
koczas    80

koczas dziwna sprawa i prawdopodobnie podpucha jakaś pt. wpłać zaliczkę ... Raz że ciągnik za tani jak za ten model i rocznik... dwa że numer telefonu jakiś prepaid bo nigdzie go nie znalazłem... trzy nie ma słowa o dokumentach... 

 

O widzisz, ja tam nie z tych co daliby się wyrobić, ale oszustów rozpoznaje w późniejszej fazie niż tutejsi spece:) Nie wpadłem na pomysł aby sprawdzić numer w necie. No właśnie za tani, ale widzę nieraz 3320 w jako takim wyglądzie za 35 tys, to mówię kto wie może i prawda za takiego bez kabiny. No nic dzięki i pozdrawiam, nie warto dzwonić nawet skoro numer z kosmosu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zydor    9

http://otomoto.pl/oferta/zetor-5340-zetor-7245-zetor-7745-ID6ykn7W.html

To jakaś przeróbka czy zetory wychodziły z takim licznikiem?

 

....nie tyle przeróbka ile modernizacja, po prostu jak w większości padł licznik mth, albo co bardziej prawdopodobne obrotomierz i gość wymienił. Mam taki sam jak kupowałem zetorka obrotomierz działał a licznik mth stanął co wyszło oczywiście  domu. Kupiłem taki sam działa na standardowej prądniczce, koszt porównywalny z analogiem, na razie 150mth działa - jak długo zobaczymy.

pozdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez Paweł8484
      Witam, Mam problem z ładowarką teleskopową manitou mt1135 rozrusznik kręci ale maszyna nie chce odpalić tak jak by była jakaś blokada. Wyświetla się czerwony trójkąt z wykrzyknikiem. Może ktoś coś wie coś na ten temat

    • Przez Filip98
      Witam serdecznie,  poszukuje kompletną kabinę do kramera 612slx,  czy wiecie może gdzie udało by mi się kupić? Pozdrawiam serdecznie 
    • Przez Nikkallo
      Co w obecnych czasach jest lepszą opcją? Najem długoterminowy auta czy jednak jego zakup? Mam obecnie dylemat, chcę kupić samochod. Mam 100 tysięcy gotówki (mam świadomość, ze przy obecnych cenach samochodów nie kupię niczego naprawdę konkretnego).
      Obawiam się, że już przy wyjeździe z salonu auto sporo straci na wartości. I po kilku latach eksploatacji będzie warte 50% tego co zapłaciłem.
      Jakieś opinie?
    • Przez kubakuba678
      Witam mam pytanie czy pamięta ktoś jakie był ceny ciągników kombajnów maszyn rolniczych w latach 90? Pytam z ciekawości możne porównać cenę do dzisiejszej. Jak ktoś pamięta niech podaje oczywiście nowego wtedy sprzętu
    • Przez Mattti
      Witajcie! Jaki według was powinien być samochód rolnika? Co preferujecie? Pickup, terenówka, czy jakiś dostawczy? Diesel czy benzyna? Mi osobiście podoba się Suzuki Samurai- wszędzie dojedziesz, i zawsze coś na pakę wrzucisz Coś takiego: http://otomoto.pl/suzuki-samurai-off-road-C24269089.html Co waszym zdaniem jest warte uwagi?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj