Polecane posty

knox777    4

Na jakim portalu teraz najlepiej wystawić ciągnik na sprzedaż?

Wystawiasz za 30 zł na 14 dni na otomoto i w pakiecie masz dodatkowo wystawione na allegro i olx.

Chyba że chcesz za darmo to właśnie sprzedajemy.pl

Edytowano przez knox777

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
solek01    208

Wystawiasz za 30 zł na 14 dni na otomoto i w pakiecie masz dodatkowo wystawione na allegro i olx.

Chyba że chcesz za darmo to właśnie sprzedajemy.pl

a nie wiesz czy w pakiecie otomoto olx jest na 14 czy 30 dni? Bo sam olx jest na 30 dni za 20 zł.

pytam bo chce traktor wystawić na sprzedaż i patrze jak najlepiej.

Z drugiej strony każdy i tak teraz szuka na olx, to czy warto kombinować!

 

wzmocniony c385

możesz podać przykład z jakiegoś sklepu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jahooo    9192

Zmieniając C-360 na LTZ niewiele zyskasz poza przednim napędem i komfortową  kabiną. Jeśli chcesz coś naprawdę mocniejszego, to MTZ, z dużą kabiną i przednim napędem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
izydor6280    1151

a nie wiesz czy w pakiecie otomoto olx jest na 14 czy 30 dni? Bo sam olx jest na 30 dni za 20 zł.

pytam bo chce traktor wystawić na sprzedaż i patrze jak najlepiej.

Z drugiej strony każdy i tak teraz szuka na olx, to czy warto kombinować!

 

możesz podać przykład z jakiegoś sklepu?

 

dokładnie taki jak kolega niżej podał, daje radę przy 113 z pługiem 4 i agregatami  ;)


Polska B

Kupię zwrotnicę lewą oś okrągłą c330/360

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
knox777    4

a nie wiesz czy w pakiecie otomoto olx jest na 14 czy 30 dni? Bo sam olx jest na 30 dni za 20 zł.

pytam bo chce traktor wystawić na sprzedaż i patrze jak najlepiej.

Z drugiej strony każdy i tak teraz szuka na olx, to czy warto kombinować!

 

Raczej też na 14  dni a dokładniej mogę Ci powiedzieć 4 kwietnia jak wygaśnie ogłoszenie na otomoto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@izydor mam takie w rozrzutniku czarna białostocka i jestem zadowolony. Mam je już 4 lata jak dobrze pamiętam. A ze rozrzutnik dużo chodzi po asfalcie to spokojnie mogę je polecić. Trochę gorzej jest jak w trakcie wywózki pada deszcz i obornik na polu rozmięknie to w tedy jest jazda bokiem ale ogólnie polecam. A do przyczepy jak najbardziej. Ja mam 315/70/R16 jakoś tak musiałbym sprawdzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mati999    112

@izydor mam takie w przyczepie sporo ładuję na nią i wytrzymują więc mogę je polecić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
simson2812    423

Tylko ciekawe czy felgi 15 czy 15.3 bo jak większe to opona jest podcięta


W razie jakich kolwiek pytań pisać na PW. Jeśli pomogłem kliknij zieloną strzałkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawel885    2279

Jeśli kogoś ciekawi ile zarabiają dilerzy Belarusa

http://olx.by/obyavlenie/traktor-mtz-92p-belarus-92p-novyy-nedorogo-ID4u6of.html#e88009514e

cena 295 milionów rubli czyli uwaga zawrotne 55 tys złotych podobny w Polsce to 90-100 tys złotych

Gdyby się odważyć i pojechać to nie warto używanych kupować

A jak myślisz czemu np stara kopaczka kosztuje na Ukrainie 5tys zł na nasze? Polscy celnicy tyle kasują ich przy wwozie więc pewnie i oni kasują przy wywozie 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Koledzy pomożecie znaleźć link do ogłszenia? Chodzi mi o firmę, która robi ślimakowe wałki rozrzucające do adapteru Czarna Białostocka. Ktoś kiedyś podawał, ale w tel znaleźć nie mogę, musiałbym komp włączyć. Podobno produkuje je Akmet z Wrześni. Ciekawi mnie czy jeszcze je sprzedają i po ile. Nowy na kątownikach prawie 300 zł, ale to się u mnie nie sprawdzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Shaun    242

Panowie ma ktoś takie laczki w przyczepie, jak to się sprawdza w transporcie, bo w polu myślę że bez problemu ?

http://olx.pl/oferta/kola-do-przyczepy-rolniczej-CID757-ID6BpdF.html#f728d83e9f

Kolo pisze, że do Cyklopa też ale nie jestem pewien czy piasta i otwory pasują. Z tego co mam u siebie to koła Cyklop=Bizon=RCW ?? Pieniądz śmieszny tyle, że Tubeless to na swoim podwórku idzie kapcia zrobić ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mariuszd93    559

Panowie ma ktoś takie laczki w przyczepie, jak to się sprawdza w transporcie, bo w polu myślę że bez problemu ?

http://olx.pl/oferta/kola-do-przyczepy-rolniczej-CID757-ID6BpdF.html#f728d83e9f

Mam  podobne  w rozrzutniku i lawetce  do  słomy , są  ok  , ale  szukaj  z  oznaczeniem  R15 C lub R16 C.

Wazna  jest  ta  literka  C, bo oznacza że  opona  jest  wzmocniona [ ciężarowa ]


;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez Paweł8484
      Witam, Mam problem z ładowarką teleskopową manitou mt1135 rozrusznik kręci ale maszyna nie chce odpalić tak jak by była jakaś blokada. Wyświetla się czerwony trójkąt z wykrzyknikiem. Może ktoś coś wie coś na ten temat

    • Przez Filip98
      Witam serdecznie,  poszukuje kompletną kabinę do kramera 612slx,  czy wiecie może gdzie udało by mi się kupić? Pozdrawiam serdecznie 
    • Przez Nikkallo
      Co w obecnych czasach jest lepszą opcją? Najem długoterminowy auta czy jednak jego zakup? Mam obecnie dylemat, chcę kupić samochod. Mam 100 tysięcy gotówki (mam świadomość, ze przy obecnych cenach samochodów nie kupię niczego naprawdę konkretnego).
      Obawiam się, że już przy wyjeździe z salonu auto sporo straci na wartości. I po kilku latach eksploatacji będzie warte 50% tego co zapłaciłem.
      Jakieś opinie?
    • Przez kubakuba678
      Witam mam pytanie czy pamięta ktoś jakie był ceny ciągników kombajnów maszyn rolniczych w latach 90? Pytam z ciekawości możne porównać cenę do dzisiejszej. Jak ktoś pamięta niech podaje oczywiście nowego wtedy sprzętu
    • Przez Mattti
      Witajcie! Jaki według was powinien być samochód rolnika? Co preferujecie? Pickup, terenówka, czy jakiś dostawczy? Diesel czy benzyna? Mi osobiście podoba się Suzuki Samurai- wszędzie dojedziesz, i zawsze coś na pakę wrzucisz Coś takiego: http://otomoto.pl/suzuki-samurai-off-road-C24269089.html Co waszym zdaniem jest warte uwagi?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj