Polecane posty

cyprian1219    368

A co on taki tani? Normalna cena? Przecież takie to czasem i za 2 razy tyle stoją... Sąsiad ma takiego ale ze zwykłym hederem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Sprzedałbym Ci swoją jd 550, ale nie mam na razie z czego dołożyć do lepszej a gdy planuje się przejść na pryzmy to ta wystarczy. 550 są proste jak cep i nie ma co się psuć? Z jakiego powiatu jesteś? Na mazowsze i kurpie się przejedź. Firmę Aldo znasz?

...no niestety lub stety północny wschód warmińsko-mazurskiego - od nas wszędzie daleko, w cholerę tych pras jest w kujawsko pomorskiem i wielkopolskim u nas najtańsza od jesieni była jedna za dychę i jedna za dwanaście, a to i tak zawsze jest loteria z używką więc oczywiście szukam trochę dalej ale najtaniej.
Jak by ktoś miał blisko tego handlarza proszę o kontakt na PW odwdzięczę się w wybrany sposób za neutralne oględziny.

pozdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tomasz78    1029

http://olx.pl/oferta/rozrzutnik-CID757-IDeIwFP.html

Nawet tanio warte coś te rozrzutniki ?

jak jest sprawny na prawde polecam  ,jedyne co w nim trzeba zrobic to brlke nad adapterem aby dobrze rozrzucał ,cena ok. a ruski naprawde solidny sprzet ,mankament to opony tylko nowe jak by co uzywana nieosiągalna 12/16

Tak przypuszczam, że swoje już odstała, poza tym przemalowali ją z żółtego "casalisa" na vicona, zewnętrzne osłony zmęczone ale za to nowy typ na pojedyńczy długi wałek WOM, to co jest w oryginalnej szarości nie wygląda źle. Sprzedający zapewnia że działa wszystko o.k. tylko jakieś łożysko od stania było zapieczone - mieli je wymienić. Wiem że bez inwestycji się nie obędzie łozyska, łańcuch czy zebatki) ale na droższą nie moge sobie pozwolić a stopniowa inwestycja jest lżejsza niż jednorazowo wywalić 13 tysi . Za polską z 226 chyba jednak podziękuję.

pozdr

... ta kronka odpada, bo łańcuchowa, bo bele 150. Ma być na pewno mała zmiennokomorówka bo wówczas te 60kM coś poradzi.

pozdr

Krone to prasy któtr wbrew pozorom maja małe zapotrzebowanie na moc ,ja osobiscie polecam krone 125 nawet 3p spokojnie smiga przy niej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kris94    23

Warto ale nie w ten. Ogólnie za tą kasę kupiłbyś lepszy ścierniskowy. Ja w tamtym roku znalazłem 2,6m i to na 3 rzędach łap z rzędem talerzy i na końcu wał za 3800 zł. Talerze musiałem odjąć bo mtz nie wyrabiał przez wagę - bardzo gruba, porządna rama a tutaj też mocna ale sam agregat mały jak za tą cenę.

Edytowano przez Kris94

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jonek98    2650

7800 MTG hahha dobre  :) Silniki w tych starych magnumach są pancerne więc stawiałbym bym dobre 20-25 tys mtg w Chodowie taki miał 35 tys mtg to sam konstruktor się zdziwił że tyle wytrzymał

Edytowano przez jonek98

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tomek12    42

Możesz zdradzić jakim koniem go targales że nie wyrabial ??

Pronar 82 TSA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kris94    23

Pronar 82 TSA

 

Ja mam w sumie podobny też 2,6m tylko różnica że mam zwykłe, węższe redlice ale za to 3 rzędy i MTZ 82 daje radę ale to pewnie dlatego że mam całkowicie płaskie tereny a widzę na filmiku że masz dużo górek, miał problem pod wzniesienia czy po płaskim też mu trochę brakowało ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cyprian1219    368

Za 3.500 to można kupić nową talerzówke... ja za moją 1.8 dałem 900zł

Co wy macie ziemie? U mnie to z ścierniskowcem 5 łap (2,2m) zetor 7745 turbo ma nieraz problemy na lepszyc, twardszych polach to nawet na 1 czasem treba redukować, a tak to na 2 jeżdże... a ziemie mam 3 klasy ino takie mieszane troche gliny z ziemią...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tomek12    42

Po równym chodzi ale po górach ma ciężko jak glina zaciśnie jak sucho


Ja mam w sumie podobny też 2,6m tylko różnica że mam zwykłe, węższe redlice ale za to 3 rzędy i MTZ 82 daje radę ale to pewnie dlatego że mam całkowicie płaskie tereny a widzę na filmiku że masz dużo górek, miał problem pod wzniesienia czy po płaskim też mu trochę brakowało ?

Po równym daje rade po górach jak sucho to glina zaschnie i ma ciężko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Mają ludzie pomysły :P:D .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez Paweł8484
      Witam, Mam problem z ładowarką teleskopową manitou mt1135 rozrusznik kręci ale maszyna nie chce odpalić tak jak by była jakaś blokada. Wyświetla się czerwony trójkąt z wykrzyknikiem. Może ktoś coś wie coś na ten temat

    • Przez Filip98
      Witam serdecznie,  poszukuje kompletną kabinę do kramera 612slx,  czy wiecie może gdzie udało by mi się kupić? Pozdrawiam serdecznie 
    • Przez Nikkallo
      Co w obecnych czasach jest lepszą opcją? Najem długoterminowy auta czy jednak jego zakup? Mam obecnie dylemat, chcę kupić samochod. Mam 100 tysięcy gotówki (mam świadomość, ze przy obecnych cenach samochodów nie kupię niczego naprawdę konkretnego).
      Obawiam się, że już przy wyjeździe z salonu auto sporo straci na wartości. I po kilku latach eksploatacji będzie warte 50% tego co zapłaciłem.
      Jakieś opinie?
    • Przez kubakuba678
      Witam mam pytanie czy pamięta ktoś jakie był ceny ciągników kombajnów maszyn rolniczych w latach 90? Pytam z ciekawości możne porównać cenę do dzisiejszej. Jak ktoś pamięta niech podaje oczywiście nowego wtedy sprzętu
    • Przez Mattti
      Witajcie! Jaki według was powinien być samochód rolnika? Co preferujecie? Pickup, terenówka, czy jakiś dostawczy? Diesel czy benzyna? Mi osobiście podoba się Suzuki Samurai- wszędzie dojedziesz, i zawsze coś na pakę wrzucisz Coś takiego: http://otomoto.pl/suzuki-samurai-off-road-C24269089.html Co waszym zdaniem jest warte uwagi?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj