Polecane posty

Gość   
Gość

Rozsiewacze pneumatyczne sieją bardzo równo i precyzyjnie. Niestety mycie i konserwacja są bardzo uciążliwe. To tyle co zapamiętałem. Na af ktoś miał taki a foty w galerii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
izydor6280    1151

do tego pewnie bez papieru, szkoda pieniędzy na takie coś, niech się w końcu ogarną z tymi cenami, bo coraz większa cena za byle złom


Polska B

Kupię zwrotnicę lewą oś okrągłą c330/360

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jonek98    2650

@jahoo Niedawno wrzuciłem tu link z taką za 3900 z papierami a w takim stanie nie wiem czy bym 2 dał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kris94    23

Nie wiem co się dzieje z tymi przyczepami, jeszcze kilka lat temu takie D47 za 4500 zł można było dostać z papierami i to w pełni sprawne (ewentualnie do jakichś drobniejszych poprawek) wtedy potrzebowaliśmy trochę mniejszej i kupiliśmy wywrotkę D35 za 3200 z papierami i tylko wystarczyło uszczelnić siłowniki pomalować i do tej pory bez problemów a teraz w tych cenach to sam złom z kołami - nie rozumiem tego (robi się taki sam szał jak z zetorami).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bratrolnika    28741

potwierdzam słowa kolegi @Kris94, 4 lata temu jak remontowaliśmy D-44 to sztywną przyczepę 4T można było kupić za 2-2,5tys.zł, wywrotkę za 4,5-5tys.zł, teraz za tyle to dostajesz kwit bez dokumentów, na łysych oponach, i zabudową do kompletnej wymiany

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zydor    9

Mój pierwszy post,wiec witam :) .

 

Jak myślicie warto się tym interesować:

http://olx.pl/oferta/prasa-zwijajaca-riviere-casalis-rc115-claas-welger-nh-deutz-farh3-CID757-IDex1AD.html#7eeff75c48

...wiem,że wąski podbieracz i nie ma siatki; ale potrzebuję taniej prasy do ciągnika 60kM,  na góra 150 bel siana w ciągu roku ale wtedy gdy ja chcę a nie wtedy gdy usługodawca może.

Może ktoś oglądał - na moim terenie takich nie ma a do tej mam ponad 200km.

pozdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lukbold    1054

w tej cenie to nic dobrego bym się nie spodziewał. Starą Sipme pasową szukaj jak masz ochotte wydać 6tys. Tu nawet któryś pas wydaje się zielonkawy... wyciągnieta z krzaków na moje oko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zydor    9

Tak przypuszczam, że swoje już odstała, poza tym przemalowali ją z żółtego "casalisa" na vicona, zewnętrzne osłony zmęczone ale za to nowy typ na pojedyńczy długi wałek WOM, to co jest w oryginalnej szarości nie wygląda źle. Sprzedający zapewnia że działa wszystko o.k. tylko jakieś łożysko od stania było zapieczone - mieli je wymienić. Wiem że bez inwestycji się nie obędzie łozyska, łańcuch czy zebatki) ale na droższą nie moge sobie pozwolić a stopniowa inwestycja jest lżejsza niż jednorazowo wywalić 13 tysi . Za polską z 226 chyba jednak podziękuję.

pozdr


Lepiej poszukaj czegoś takiego, prosta, tania i ma małe zapotrzebowanie na moc.http://olx.pl/oferta/krone-prasa-krone-kr-sprowadzona-z-niemiec-CID757-IDck6q3.html#876c26c630,

... ta kronka odpada, bo łańcuchowa, bo bele 150. Ma być na pewno mała zmiennokomorówka bo wówczas te 60kM coś poradzi.

pozdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Nic nie przemalowali, bo riviere i vicon to to samo. Były jeszcze massey-ferguson jak się nie mylę. Przejrzyj galerię af, zapytaj włascicieli bo jest chyba kilka riviere. Może rozejrzysz się za hesstonem. Było kilka mniejszych modeli. 60 ki radzą sobie z jd550 to i twoje 60 KM da radę w normalnej pasówce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
robi57362    2345

za ta cenę to pewnie warto jeżeli sprawna a to musisz bardzo dokładnie sprawdzić . a jaki jest stan pasów ? skąd kolego jesteś bo mój sąsiad ma do sprzedania heston za 7 tys gdybym nie kupił swojej feraboli to stała by już u mnie . on nie ma cierpliwości ale co się dziwić 120 ha samemu obrobic też trzeba umieć i w oborze poobrzadzac


jesli pomoglem kliknij fajne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zydor    9

za ta cenę to pewnie warto jeżeli sprawna a to musisz bardzo dokładnie sprawdzić . a jaki jest stan pasów ? skąd kolego jesteś

 

...no niestety lub stety północny wschód  warmińsko-mazurskiego - od nas wszędzie daleko, w cholerę tych pras jest w kujawsko pomorskiem i wielkopolskim u nas najtańsza od jesieni była jedna za dychę i jedna za dwanaście, a to i tak zawsze jest loteria z używką więc oczywiście szukam trochę dalej ale najtaniej.

Jak by ktoś miał blisko tego handlarza proszę o kontakt na PW  odwdzięczę się w wybrany sposób za neutralne oględziny.

 

pozdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kris94    23

 

Robił już kilka ładnych lat na złomowisku lub w krzakach (widać po zielonych oponach), Raczej nie możliwe żeby aż tak zapuścić kombajn przy normalnej pracy do końca, ale czego to Polak nie sprowadzi. Aż dziwne że nie wyczyścił pomalował i wystawił jako ideał za 50tyś + bo i takich można często spotkać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez Paweł8484
      Witam, Mam problem z ładowarką teleskopową manitou mt1135 rozrusznik kręci ale maszyna nie chce odpalić tak jak by była jakaś blokada. Wyświetla się czerwony trójkąt z wykrzyknikiem. Może ktoś coś wie coś na ten temat

    • Przez Filip98
      Witam serdecznie,  poszukuje kompletną kabinę do kramera 612slx,  czy wiecie może gdzie udało by mi się kupić? Pozdrawiam serdecznie 
    • Przez Nikkallo
      Co w obecnych czasach jest lepszą opcją? Najem długoterminowy auta czy jednak jego zakup? Mam obecnie dylemat, chcę kupić samochod. Mam 100 tysięcy gotówki (mam świadomość, ze przy obecnych cenach samochodów nie kupię niczego naprawdę konkretnego).
      Obawiam się, że już przy wyjeździe z salonu auto sporo straci na wartości. I po kilku latach eksploatacji będzie warte 50% tego co zapłaciłem.
      Jakieś opinie?
    • Przez kubakuba678
      Witam mam pytanie czy pamięta ktoś jakie był ceny ciągników kombajnów maszyn rolniczych w latach 90? Pytam z ciekawości możne porównać cenę do dzisiejszej. Jak ktoś pamięta niech podaje oczywiście nowego wtedy sprzętu
    • Przez Mattti
      Witajcie! Jaki według was powinien być samochód rolnika? Co preferujecie? Pickup, terenówka, czy jakiś dostawczy? Diesel czy benzyna? Mi osobiście podoba się Suzuki Samurai- wszędzie dojedziesz, i zawsze coś na pakę wrzucisz Coś takiego: http://otomoto.pl/suzuki-samurai-off-road-C24269089.html Co waszym zdaniem jest warte uwagi?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj