Polecane posty

robi57362    2345

nie sądzę bo przełożenie by nie pasowało założymy jest tylko po to aby koła nie robiły takich kolein


jesli pomoglem kliknij fajne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Wpłać zaliczkę to się dowiesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bochniak    12

moim zdaniem to są ciągniki do sprowadzenia ale to też cena wydaje się zbyt niska coś tu nie pasuje przydało by się zadzwonić .


mój błąd nie doczytałem postów wyżej ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jan34533    26

rafix255              dobrego ciągnika na zachodzie tanio na pewno nie kupisz,         dobry to kosztuie   

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rafix255    39

nie chodzi mi o kupno mam czym juz robic w polu tylko mam na mysli ile oszustów jest róznych w internecie nie dosc ze oszukaja za stanie faktycznym maszyny to jeszcze wyłudzą kase i przy takiej sytuacji na wsi wes odzyskaj grosz na cokolwiek,,..... swiat dla cwaniaków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lukbold    1054

starczy minimalna ilość w oleju w głowie i takich ogłoszeń się nawet nie zauważa... no ale nie każdy stał w kolejce po olej jak sie rodził

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cashpoint    16

Śmiejcie się z chłopaka,może pierwszy raz się zderzył z tego typu ogłoszeniami, ja parę razy mejle wysyłałem do takich sprzedających nie z chęcią zakupu,a bardziej z ciekawości co odpowiedzą no to zazwyczaj była zaliczka, jedno tylko ogłoszenie było,że bez zaliczki przywożą na podwórko i płacisz dopiero zaliczkę,tydzień na testy i jak sie spodoba to dopłacasz resztę,ale to było taką łamaną polszczyzną z translatora walnięte,że az kuło w oczy,odpisałem,że sie zastanowie to gościu napisał,że on juz transport załatwia,wszystko ok, tylko ze ciągnik miał przyjechać z Portugalii xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maniana    7

Jaką macie opinie o Ceresie 330 z silnikiem JD? Bo szukam traktora i stoi niedaleko u handlarza w rozsądnych pieniądza w przyzwoitym stanie. Bardzo mi się spodobał ten traktor tylko że JD nie mwm. Rocznik 97.

Edytowano przez maniana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
solek01    208

Nie wiecie gdzie teraz można kupić najtaniej obciążniki na przód do ciągnika? Potrzebuję do MF 690, nie chcę na tuz tylko takie wieszane z przodu. 

Chodzi mi o jakąś odlewnie żeliwa, czy dobrego dealera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez Paweł8484
      Witam, Mam problem z ładowarką teleskopową manitou mt1135 rozrusznik kręci ale maszyna nie chce odpalić tak jak by była jakaś blokada. Wyświetla się czerwony trójkąt z wykrzyknikiem. Może ktoś coś wie coś na ten temat

    • Przez Filip98
      Witam serdecznie,  poszukuje kompletną kabinę do kramera 612slx,  czy wiecie może gdzie udało by mi się kupić? Pozdrawiam serdecznie 
    • Przez Nikkallo
      Co w obecnych czasach jest lepszą opcją? Najem długoterminowy auta czy jednak jego zakup? Mam obecnie dylemat, chcę kupić samochod. Mam 100 tysięcy gotówki (mam świadomość, ze przy obecnych cenach samochodów nie kupię niczego naprawdę konkretnego).
      Obawiam się, że już przy wyjeździe z salonu auto sporo straci na wartości. I po kilku latach eksploatacji będzie warte 50% tego co zapłaciłem.
      Jakieś opinie?
    • Przez kubakuba678
      Witam mam pytanie czy pamięta ktoś jakie był ceny ciągników kombajnów maszyn rolniczych w latach 90? Pytam z ciekawości możne porównać cenę do dzisiejszej. Jak ktoś pamięta niech podaje oczywiście nowego wtedy sprzętu
    • Przez Mattti
      Witajcie! Jaki według was powinien być samochód rolnika? Co preferujecie? Pickup, terenówka, czy jakiś dostawczy? Diesel czy benzyna? Mi osobiście podoba się Suzuki Samurai- wszędzie dojedziesz, i zawsze coś na pakę wrzucisz Coś takiego: http://otomoto.pl/suzuki-samurai-off-road-C24269089.html Co waszym zdaniem jest warte uwagi?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj