Polecane posty

FINN    1478

http://otomoto.pl/oferta/zetor-6340-ID6yj6x1.html#2961410e29  UWAGA NA TEGO GOŚCIA OSZUST JA JUZ SIE NABRAŁEM I TROCHE KASY STRACIŁEM!!!!!

 

 

Ale że co dokładnie? Szajs czy kradziony? Sąsiad kiedyś kupił Fendta i niedługo potem policja do niego zawitała.

 

jak to co... wpłacił jak mówi "trochę kasy" i koniec pieśni... ;)


"Wielu internautów jest kundlowatych.Jedyne, co mogą, to anonimowo szczekać, podgryzać najwyżej kostki, bo wyżej nie sięgają. Jakby ich odwiązać z łańcuchów i kazać coś zrobić, to by nie dali rady." K. Jackowski
Skargi, wnioski i zażalenia, proszę kierować na PW i GG :)
 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
FINN    1478

na ostatnim zdjęciu widać, że dyszel się ułamał... pewno ktoś za szybko jechał po dołach i zaliczył szlif....


"Wielu internautów jest kundlowatych.Jedyne, co mogą, to anonimowo szczekać, podgryzać najwyżej kostki, bo wyżej nie sięgają. Jakby ich odwiązać z łańcuchów i kazać coś zrobić, to by nie dali rady." K. Jackowski
Skargi, wnioski i zażalenia, proszę kierować na PW i GG :)
 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mikruss    536

przyczepa z angli.

Nawet chyba pamietam ją z licytacji.

Pełno takich na wyspach po roznych przygodach, czesto wlasnie dyszel urwany albo ktoras strona pogięta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cezary4514    65

możliwe że po wywrotce, ale siłownik cały, nawet bardzo nie porysowana tak jak by zaraz była pomalowana. A może dyszel sie złamał i pojechała gdzie chciała...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krzysiek1979    328

To praktycznie nowa przyczepa w org lakierze marka tej przyczepy jest najpopularniejsza na wyspach i sa bardzo dobre .Ciagam takie przyczepy w UK hamulce sa na powietrze oraz olejowe- do kazdego ciagnika mozna podpinac .Dyszel jest reserowany ale nie widac na fotkach .Teraz to kupa zlomu kupil ja za pare zloty .Tam nikt tego nie naprawia- po takiej przygodzie tylko idzie na zlom .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mikruss    536

Te przyczepy idę na licytację i czasami mają kosmiczne ceny bo tez czasami coś kupuję na licytacjach ale maszyny są bardzo drogie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Jd już tak mają, że słupki w innym odcieniu. Przejrzyj galerię JD na AF.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez Paweł8484
      Witam, Mam problem z ładowarką teleskopową manitou mt1135 rozrusznik kręci ale maszyna nie chce odpalić tak jak by była jakaś blokada. Wyświetla się czerwony trójkąt z wykrzyknikiem. Może ktoś coś wie coś na ten temat

    • Przez Filip98
      Witam serdecznie,  poszukuje kompletną kabinę do kramera 612slx,  czy wiecie może gdzie udało by mi się kupić? Pozdrawiam serdecznie 
    • Przez Nikkallo
      Co w obecnych czasach jest lepszą opcją? Najem długoterminowy auta czy jednak jego zakup? Mam obecnie dylemat, chcę kupić samochod. Mam 100 tysięcy gotówki (mam świadomość, ze przy obecnych cenach samochodów nie kupię niczego naprawdę konkretnego).
      Obawiam się, że już przy wyjeździe z salonu auto sporo straci na wartości. I po kilku latach eksploatacji będzie warte 50% tego co zapłaciłem.
      Jakieś opinie?
    • Przez kubakuba678
      Witam mam pytanie czy pamięta ktoś jakie był ceny ciągników kombajnów maszyn rolniczych w latach 90? Pytam z ciekawości możne porównać cenę do dzisiejszej. Jak ktoś pamięta niech podaje oczywiście nowego wtedy sprzętu
    • Przez Mattti
      Witajcie! Jaki według was powinien być samochód rolnika? Co preferujecie? Pickup, terenówka, czy jakiś dostawczy? Diesel czy benzyna? Mi osobiście podoba się Suzuki Samurai- wszędzie dojedziesz, i zawsze coś na pakę wrzucisz Coś takiego: http://otomoto.pl/suzuki-samurai-off-road-C24269089.html Co waszym zdaniem jest warte uwagi?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj