Polecane posty

soltys48    19547

Czyli trudnisz się ,,pogotowiem''dla zwierząt,pełen szacunek dla ciebie,Ale w sumie napisane PIEKNY TOWAR :)

w pewnym sensie tak........chętnie kupuje liche sztuki ważne żeby było tanio i mają u mnie bardzo dobrze aż do śmierci ;)

a bizon rocznik nie oszukany czytaj ze zrozumieniem!!!!!!Tam jest zwykła literórka

Edytowano przez soltys48

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Baks00    4340

Ojciec czesto powtarza że co niby najgorsze ,to czesto bywa najlepsze.... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawel885    2279

89r napisane jest w opisie. Bizona jak już ktoś się napali to lepiej kupić za jakieś 25-30 tys i dołożyć z 10tys przed sezonem i będzie śmigał, tu nikt nie da Ci gwarancji że będzie bezawaryjny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luke16   
Gość Luke16

http://olx.pl/oferta/case-745-xl-renault-massey-845-785-844-856-856-745xl-CID757-IDdhlWD.html#ad6c46c33d

 

Radzę uważać na tego sprzedawcę. Kupuje on ciągniki od pobliskich handlarzy picuje na maxa, skręca liczniki i zachwala cuda na kiju... Znajomy mi ostatnio opowiadał o pewnym MFie 4245. Ciągnik u tego człowieka wystawiony za grube pieniądze bo koło coś 80 tys zł z przebiegiem "niby" oryginalnym 3500 mth. Kumpel rozmawiał ze znajomym handlarzem że kupił od niego tego MFa w bardzo średnim stanie z przebiegiem prawie 12 tys mth i jakimś problemem z odmą  :P Więc radzę uważać... 

Edytowano przez Luke16

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

http://allegro.pl/hit-cb-radio-canva-278-asq-antena-szklana-cewka-i5139288785.html

Panowie czy takie coś jest warte? Ogólnie nie mam dużych wymagań ale czy da się wgl przez to dogadać? A może któryś z kolegów używa i poda swoje opinie, spostrzeżenia. 

Ja bym Ci kolego polecił taki sprzęcik: http://allegro.pl/m-tech-legend-iii-wilson-little-wil-wtyk-fv-i5561942020.html przyzwoita cena i wykonanie dobre. Używam takiego radia i fajnie się sprawuje. Wielu kolegów którzy jeżdżą tirami posiadają i też nie narzekają.

Nie będziesz żałował wydanej kasy ;) Dla ciekawostki powiem Ci, że jest to prawie to samo co President Harry III ;)

Obejrzyj sobie : https://youtu.be/2PagDzkcKc8 ale oczywiście wiadomo, że president 2 razy droższy. A tutaj nie przepłacasz za markę.

A jeśli chodzi o antenę to ja mam u siebie hustlera i też nie narzekam standardowa na magnesie jest dla mnie wystarczająca. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sznuci    2

Taki pług wyrwałem za 800 w dobrym stanie. Kryje podobnie do grudziądzkiego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
michal1993    458

http://olx.pl/oferta/kultywator-CID757-IDeo5cn.html Polecam komuś się przyda bo u mnie stoi bezużyteczny 

 

Jakby cena była 3- cyfrowa to może komuś by się przydał, za tyle to można kupić agregat 3 m z podwójnymi wałkami i to na wysokiej sprężynie.


Moje sprzęty:
- Władimirec T 25 A2
- MTZ 82
Jeżeli pomogłem kliknij na zieloną strzałkę w rogu mojego postu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
akaku    79

@michal1993 Jeśli nie sprzedam za mniej więcej taką cenę to będzie stał, bo jednak stał, spawanie, łapy kosztowało to wszystko 


Case <3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Goryl    2

kupię owijarkę SIPMA KLARA (załadunek tylny) w cenie poniżej 10tyś, macie jakieś oferty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawel885    2279

@michal1993 Jeśli nie sprzedam za mniej więcej taką cenę to będzie stał, bo jednak stał, spawanie, łapy kosztowało to wszystko 

To tylko i wyłącznie Twój błąd że inwestowałeś pieniądze w taki sprzęt, nikt Ci tego nie zwróci, u nas kultywatory stoją w krzakach obok snopowiązałek 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lukbold    1054

nudni są już ci marzyciele od 30stek i 60tek.... chyba biorą przykład z tych od zetorów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@michal1993 Jeśli nie sprzedam za mniej więcej taką cenę to będzie stał, bo jednak stał, spawanie, łapy kosztowało to wszystko 

Ja w grudniu sprzedałem taki tyle że z pojedyńczym wałem za 550zł. W stanie niemal idealnym bo ostatnie lata przestał zupełnie nieużywanym.  

 

 

Jakby ktoś szukał bron to mam 5 polowe ciężkie do sprzedania - lubelskie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez Paweł8484
      Witam, Mam problem z ładowarką teleskopową manitou mt1135 rozrusznik kręci ale maszyna nie chce odpalić tak jak by była jakaś blokada. Wyświetla się czerwony trójkąt z wykrzyknikiem. Może ktoś coś wie coś na ten temat

    • Przez Filip98
      Witam serdecznie,  poszukuje kompletną kabinę do kramera 612slx,  czy wiecie może gdzie udało by mi się kupić? Pozdrawiam serdecznie 
    • Przez Nikkallo
      Co w obecnych czasach jest lepszą opcją? Najem długoterminowy auta czy jednak jego zakup? Mam obecnie dylemat, chcę kupić samochod. Mam 100 tysięcy gotówki (mam świadomość, ze przy obecnych cenach samochodów nie kupię niczego naprawdę konkretnego).
      Obawiam się, że już przy wyjeździe z salonu auto sporo straci na wartości. I po kilku latach eksploatacji będzie warte 50% tego co zapłaciłem.
      Jakieś opinie?
    • Przez kubakuba678
      Witam mam pytanie czy pamięta ktoś jakie był ceny ciągników kombajnów maszyn rolniczych w latach 90? Pytam z ciekawości możne porównać cenę do dzisiejszej. Jak ktoś pamięta niech podaje oczywiście nowego wtedy sprzętu
    • Przez Mattti
      Witajcie! Jaki według was powinien być samochód rolnika? Co preferujecie? Pickup, terenówka, czy jakiś dostawczy? Diesel czy benzyna? Mi osobiście podoba się Suzuki Samurai- wszędzie dojedziesz, i zawsze coś na pakę wrzucisz Coś takiego: http://otomoto.pl/suzuki-samurai-off-road-C24269089.html Co waszym zdaniem jest warte uwagi?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj