Polecane posty

tomekzet    78

Nawet go oglądałem w 2014r, na jesieni jak był świeżo sprowadzony, wtedy wołał 85k do oddania.

 

Co z nim nie tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
akaku    79

@tomekzet podobno coś z instalacją elektryczną 


Case <3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Taa , alternato , i musiał by jeszcze cenę podnieść o 2 tysiące B) . Co to za modernizacja obrotomierza , może przez to taka cena ? :rolleyes:

Edytowano przez Gość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jonek98    2650

Dziwne to pęknięcie obrotomierza.Za 25 k można wyrwać przyzwoitego 7211 oczywiście nie od fanatyka marki 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mirek37   
Gość mirek37

http://allegro.pl/hit-cb-radio-canva-278-asq-antena-szklana-cewka-i5139288785.html

Panowie czy takie coś jest warte? Ogólnie nie mam dużych wymagań ale czy da się wgl przez to dogadać? A może któryś z kolegów używa i poda swoje opinie, spostrzeżenia. 

na początku nie masz wymagań ,,apetyt rośnie w trakcje jedzenia,, pojeżdzisz i będziesz chciał wymienić, szkoda kasy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ptaszyna    170

Co z nim nie tak?

 

@tomekzet podobno coś z instalacją elektryczną 

Mało powiedziane, ten komp. praktycznie nie działał, czujników strat nie było, tylko resztki kabli po nich zostały, silnik zaolejony, i na pewno po kuku, bo cały przyrdzewiały był w środku. Stan kabiny troche widać na zdjeciu, całość prezentuje się jeszcze gorzej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
romek6340    221

Przygód z takim zestawem nie miałem ale za ta kwotę raczej nie będzie dobry. Ile maksymalnie możesz wyłożyć? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Renault85-15TX    190

Maksymalnie to i 1 tyś mogę ale nie szukam czegoś wspaniałego, chodzi ogólnie o takie które ochroni mnie jedynie przed miśkami i żeby nie padło po tygodniu bo szkoda mojej kasy. A może coś polecicie z własnego doświadczenia?? 


Vixa balet :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomekzet    78

Generalnie z cb radiem to jest tak że większośc zależy od anteny, radio możesz kupic nawet to z linku (sam mam z podobnej półki) ale antena już powinna byc z lepszego sortu, nie taka za 100 tylko powiedzmy od 200 w góre są dobre

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lukbold    1054

to se włącz yanosika.... coraz lepiej się sprawdza i tych pierdół słuchać nei musisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
romek6340    221

Czasami ciekawych rzeczy można się dowiedzieć chociaż jak z rodzicami jadę gdzieś w trasę to radio trza wyciszać bo aż wstyd...

Ja mam takie coś: http://konektor5000.pl/index.php?p853,yosan-jc-350-cb-radio-z-asq-i-rf-gain-yosan-jc-350-jc350

http://konektor5000.pl/index.php?p226,sirio-omega-27-black-mag-125-antena-cb-magnesowa-95cm-na-duzym-magnesie-sirio-125mm-kabel-3-60m

Poprzednio miałem droższy model tej firmy i antenę 1,5 m i niby teraz mniejszy zasięg ale przy amatorskim użyciu sprawdza się jako zwykły "antymisiek" :D Praktyczniejsza jest u mnie ta krótsza w użyciu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Baks00    4403

Czyli trudnisz się ,,pogotowiem''dla zwierząt,pełen szacunek dla ciebie,Ale w sumie napisane PIEKNY TOWAR :)

Nie cytuj poprzedniego posta

Edytowano przez danielhaker

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez Paweł8484
      Witam, Mam problem z ładowarką teleskopową manitou mt1135 rozrusznik kręci ale maszyna nie chce odpalić tak jak by była jakaś blokada. Wyświetla się czerwony trójkąt z wykrzyknikiem. Może ktoś coś wie coś na ten temat

    • Przez Filip98
      Witam serdecznie,  poszukuje kompletną kabinę do kramera 612slx,  czy wiecie może gdzie udało by mi się kupić? Pozdrawiam serdecznie 
    • Przez Nikkallo
      Co w obecnych czasach jest lepszą opcją? Najem długoterminowy auta czy jednak jego zakup? Mam obecnie dylemat, chcę kupić samochod. Mam 100 tysięcy gotówki (mam świadomość, ze przy obecnych cenach samochodów nie kupię niczego naprawdę konkretnego).
      Obawiam się, że już przy wyjeździe z salonu auto sporo straci na wartości. I po kilku latach eksploatacji będzie warte 50% tego co zapłaciłem.
      Jakieś opinie?
    • Przez kubakuba678
      Witam mam pytanie czy pamięta ktoś jakie był ceny ciągników kombajnów maszyn rolniczych w latach 90? Pytam z ciekawości możne porównać cenę do dzisiejszej. Jak ktoś pamięta niech podaje oczywiście nowego wtedy sprzętu
    • Przez Mattti
      Witajcie! Jaki według was powinien być samochód rolnika? Co preferujecie? Pickup, terenówka, czy jakiś dostawczy? Diesel czy benzyna? Mi osobiście podoba się Suzuki Samurai- wszędzie dojedziesz, i zawsze coś na pakę wrzucisz Coś takiego: http://otomoto.pl/suzuki-samurai-off-road-C24269089.html Co waszym zdaniem jest warte uwagi?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj