Polecane posty

Gość Luke16   
Gość Luke16

michal1993 szczerze? Identycznego kupiłem dwa tygodnie temu za 1400zl. Fakt jest taki że aż tak się nie błyszczy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
michal1993    458

Tylko szczerze ;) Ale kupiłeś 603 czy 604? Ogólnie to wiem, że cena przesadzona, ale mam blisko więc pojechać, pogadać zawsze można :)


Moje sprzęty:
- Władimirec T 25 A2
- MTZ 82
Jeżeli pomogłem kliknij na zieloną strzałkę w rogu mojego postu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
misiek30m2    5
Luke16  może w lubelskim kupiłeś tą amazonkę?

Była na OLX 604r za 1600zł,wystawiona o 14 a o 23 już ją ładowali sprzedający mówił że chyba handlarz ją kupił i poszła za 1400zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luke16   
Gość Luke16

Nie nie ta moja nawet na olx nie była. Z resztą przez ceny za wystawienie sporo ogłoszeń zniknęło. Wystawialem swoją starą siewke to aż żal było 15zł płacić za sprzęt warty 350zł... a olx miał być to darmowy serwis:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mariuszd93    559

Nie nie ta moja nawet na olx nie była. Z resztą przez ceny za wystawienie sporo ogłoszeń zniknęło. Wystawialem swoją starą siewke to aż żal było 15zł płacić za sprzęt warty 350zł... a olx miał być to darmowy serwis:/

Jak  to jest  z tymi opłatami? Ja  po 2 lutego  odnawiałem ogłoszenia na  lejek i kosa  i nic nie płaciłem 


;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tofil    6

Kupię przyczepę 4 tonową do remontu z lubelskiego dajcie jakies namiary 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
luisaifer    23

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
romek6340    221

Jak  to jest  z tymi opłatami? Ja  po 2 lutego  odnawiałem ogłoszenia na  lejek i kosa  i nic nie płaciłem 

Może za odświeżenie się nie płaci jeśli ogłoszenie wstawiałeś przed wprowadzeniem opłat,

Wg. regulaminu jest 30 zł za ogłoszenia w dziale ciągniki i 15 zł za maszyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karolas123    88

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ptaszyna    170

Może za odświeżenie się nie płaci jeśli ogłoszenie wstawiałeś przed wprowadzeniem opłat,

Wg. regulaminu jest 30 zł za ogłoszenia w dziale ciągniki i 15 zł za maszyny

Próbowałem przed chwilą wstawić fikcyjne ogłoszenie przyczepy i nie było żadnej opłaty, jedynie za wyróżnienie, czyli tak jak było zawsze. Próbowałem też kilka dni wcześniej i było tak samo. Nie wiem o co chodzi z tymi opłatami, bo od mnie przyjmuje bez opłat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mariuszd93    559

Ode mnie też nie  chcą  kasy  :P .

Szwagier  ogłasza kombajn  i  też odnawiał  ogłoszenie  po  2  lutym,  to  mówił że musiał  zapłacić  jakoś  niecałe  20  zł . 


;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luke16   
Gość Luke16

Co ciekawsze za przyczepy nie ma opłat :P za inne rzeczy czyli maszyny i ciagniki są

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
michal1993    458

Ja mam dwa ogłoszenia w kategorii maszyny rolnicze, odnawiane po dwa razy w lutym i zero opłat.


Moje sprzęty:
- Władimirec T 25 A2
- MTZ 82
Jeżeli pomogłem kliknij na zieloną strzałkę w rogu mojego postu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SylwekRo    0

ja tam szukam często na licytacjach komorniczych

można znaleźć perełki i czasem warto jechać przez pół Polski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cyprian1219    368

Dla tych którzy nie widzieli nigdy opłaty na olx - Wejdźcie na olx i spróbujcie założyć fikcyjne ogłoszenie o np: ciągnik. Na samym dole z wyróżnieniami, nawet kiedy jest zaznaczone bez wyróżnienia to i tak cena za ogłoszenie wynosi 30 zł (29.99) a z wyróżnieniem jeszcze więcej... Oni są nienormalni... Za ogłoszenie ciągnika z wyróżnieniem na 30 dni płaci się 50 zł...

Edytowano przez cyprian1219

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luke16   
Gość Luke16

Teraz trzeba na gratce się ogłaszać bo olx z cenami powariowalo. Jeszcze trochę i wszystko będzie płatne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bratrolnika    28701

uciekną ludzie jak od allegro, powstanie nowa platforma z darmowym wystawianiem a o OLX każdy zapomni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lukbold    1054

wiesz ktoś musi taki serwis stworzyc.... ktoś go musi za coś utrzymać.... za darmo to można conajwyżej po pysku oberwać :P no ale bez przesady... 5zł przy takiej ilości ogłoszeń to powinno im wystarczyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karolas123    88

Stworzyć i utrzymać z takiej ilości wyświetlen to niebyłby problem. Problemem jest mieć na to zasoby i kase zeby sie przebić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
simson2812    423

Przecież jak było całkowicie darmowe to kasa byla z reklam tak jak i na af czasami jak jest jakaś reklama to na tel. nie można zamknąć bo x cały czas się przesówa.


W razie jakich kolwiek pytań pisać na PW. Jeśli pomogłem kliknij zieloną strzałkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez Paweł8484
      Witam, Mam problem z ładowarką teleskopową manitou mt1135 rozrusznik kręci ale maszyna nie chce odpalić tak jak by była jakaś blokada. Wyświetla się czerwony trójkąt z wykrzyknikiem. Może ktoś coś wie coś na ten temat

    • Przez Filip98
      Witam serdecznie,  poszukuje kompletną kabinę do kramera 612slx,  czy wiecie może gdzie udało by mi się kupić? Pozdrawiam serdecznie 
    • Przez Nikkallo
      Co w obecnych czasach jest lepszą opcją? Najem długoterminowy auta czy jednak jego zakup? Mam obecnie dylemat, chcę kupić samochod. Mam 100 tysięcy gotówki (mam świadomość, ze przy obecnych cenach samochodów nie kupię niczego naprawdę konkretnego).
      Obawiam się, że już przy wyjeździe z salonu auto sporo straci na wartości. I po kilku latach eksploatacji będzie warte 50% tego co zapłaciłem.
      Jakieś opinie?
    • Przez kubakuba678
      Witam mam pytanie czy pamięta ktoś jakie był ceny ciągników kombajnów maszyn rolniczych w latach 90? Pytam z ciekawości możne porównać cenę do dzisiejszej. Jak ktoś pamięta niech podaje oczywiście nowego wtedy sprzętu
    • Przez Mattti
      Witajcie! Jaki według was powinien być samochód rolnika? Co preferujecie? Pickup, terenówka, czy jakiś dostawczy? Diesel czy benzyna? Mi osobiście podoba się Suzuki Samurai- wszędzie dojedziesz, i zawsze coś na pakę wrzucisz Coś takiego: http://otomoto.pl/suzuki-samurai-off-road-C24269089.html Co waszym zdaniem jest warte uwagi?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj