Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Gość   
Gość

Poznaniaka nie mam zamiaru kupować. Warunek to dwutalerzowe redlice. Był fajny Nodet, tylko 2 m a ja potrzebuję ok.2,5 m. Dzięki za wyjaśnienia z tymi kółkami, bo nie wiedziałem jak to działa. Jak będę miał kasę zacznę śledzić ogłoszenia. Jak nie talerzowy to wykombinuję coś pod stopkowe redlice.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zdzisio8704    0

uwaga uwaga

wczesniej patrzylem na to ogłoszenie i mi sie spodobał bo widziałem tez go w holandii  z przebiegiem 4500mtg. w polsce w ogłoszeniu tez miał 4500 ale teraz patrze zmienione na 5300mtg. napisałem dlaczego tak sie stan licznika zmienił-nic zadnego odzewu. aha pisalem tez czy to ten egzemplaz z holandii ale tego tez nie odpisał.

http://olx.pl/oferta/massey-ferguson-6160-6170-tylko-5300mtg-CID757-IDc9iOr.html#22fb2de22a

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
romek6340    221

Chyba byłego kolegi  :lol:

Też tego Zetora z bliska widziałem i nie słyszałem żeby coś specjalnie narzekał czy miał jakieś ukryte wady. Normalny ciągnik, robił co musiał i tyle. Co do komfortu pracy i możliwości Zetora, to już mniejsza z tym, każdy wie czego się spodziewać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luke16   
Gość Luke16

http://olx.pl/oferta/renault-70-34-od-rolnika-ladna-CID757-IDdcIw9.html

 

Jeżeli ktoś mi będzie gitare zawracał i mój cenny czas dzwoniąc po raz to enty do mnie proponując 33 tys zł to od razu będę się rozłączał a nie gwarantuje że nie skończy się na ***** mać ... Oczekiwania co niektórych osób przerastają moje najśmielsze oczekiwania... A pytania czy działa wycieraczka rozkładają na łopatki... Kuźwa zetor 7245 kosztuje z tego rocznika 40 tys zł... Nie posiada rewersu i biegi po środku. Nie ma nawet co porównywać ale jeden "klient" tak mnie zeźlił że szok... bo przyznał się przez przypadek że właśnie za 40 sprzedał 7245 ... Nosz kuźwa... ;[  ;[  ;[  Niektórzy to do nowego by się doczepili a mój ciągnik ma 24 lata i naprawdę nie wiem do czego można się doczepić (może do nagrzewnicy że nie działa)!!!!  :blink:  :blink:  :blink:  Jeden "pacjent" ostatnio doczepił się że opony są do wymiany bo są słabe mimo że mają ok. 65% bieżnika... że obciążników z tyłu nie ma że zaczep mu z tyłu nie pasuje, albo że gdzieś tam silikon wystaje (nie ciągnik nigdy w życiu się pewnie nie popsuł i nie był naprawiany ;[ )... Jak się wkurze to wywiozę ciągnik do kolegi dam mu zarobić żeby mi "KUPCY" przez duże K nie przyjeżdżali i nie dzwonili... 

 

Sorki ale musiałem się po dzisiejszym ciężkim dniu wyżalić.... bo humor to ma przez duże "h" ... Tym bardziej widziałem nie jeden ciągnik od handlarza i wiem jak wyglądają co niektóre a handlarz potrafi krzyknąć nie małe pieniądze a i tak sprzeda...

Edytowano przez Luke16

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
romek6340    221

Żeby miał chociaż te 10 KM więcej to sam bym chętnie Zetora na niego wymienił ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
simson2812    423

może i warty swojej ceny ale u mnie raczej renówka nigdy nie stanie. To samo kiedyś przechodziłem :D


W razie jakich kolwiek pytań pisać na PW. Jeśli pomogłem kliknij zieloną strzałkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luke16   
Gość Luke16

Cena ostateczna to 35 tys zł... Niżej nie ma szans że sprzedam... Ale pytania ludzi powalają na łopatki... Prawdopodobnie w nowym fabrycznie by widzieli jakieś ale... Ale mam "klienta" który dzwoni codziennie i zadaje te same pytania i kończy słowa że musi swojego 4512 sprzedać najpierw... Najbardziej nie na widzę ludzi którzy rozmowę zaczynają od pytania o cenę... Nie widzi a już się targuje...  :wacko:

 

Albo ostatnio dzwoni do mnie człowiek i wypytuje o wszystkie dźwignie w kabinie :D Jechałem akurat autem i szczerze sam nie pamiętałem co do czego szło .... I szczerze jak ktoś proponuje 30 tyś to mnie śmiech ogarnia jak tyle to kosztuje taka ale bez napędu... 

Edytowano przez Luke16

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Cenę masz dobrą. Ja też nie lubię jak ludzie chcą się targować przez telefon,gdy sprzedaję bydło. Widzą cenę a pytają się o cenę. Myślę, że gdybyś był handlarzem szybko byś go sprzedał i to za conajmniej tyle ile cenisz. Jakbyś miał znajomego to puściłbyś go w komis. U handlarza nie jeden nawet nie zadawałby takich durnych pytań. Tam jest zawsze "jak chcesz to kupuj a jak cena nie pasuje to przyjdzi inny". Komis działa ludziom (rolnikom) na podświadomość i wolą tam kupić niż u rolnika. Handlarz dowiezie. Może zaoferuj transport w cenie do 100 km, ale z ceną zejdź tylko do 36.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luke16   
Gość Luke16

Thomas kolega ma mi przywieść agregat ścierniskowy i siewkę to zastanawiam się czy nie wrzucić mu renaty na lawetę i niech on z nią powalczy... nie dość że ciągnik zarejestrowany, po wymianie olejów, bez wad ukrytych to czepianie się o wszystko... U handlarza by został postawiony to głupie pytania by się skończyły... Moją poprzednią Renatę 77.12 sprzedał w 3 dni... za 25 tysi ... I chyba tak zrobię... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kolego wstrzymaj się jeszcze rok ze sprzedażą to dam Ci te 35 bo teraz słabo za mleko płacą ;) i człowiek po głowie się drapie jak tu dopiąć budżet. Ale tak zupełnie poważnie to takich maruderow na podwórku to Ci współczuję tym bardziej ze wiesz ze ciągnik jest zdrowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawel885    2279

Też tego Zetora z bliska widziałem i nie słyszałem żeby coś specjalnie narzekał czy miał jakieś ukryte wady. Normalny ciągnik, robił co musiał i tyle. Co do komfortu pracy i możliwości Zetora, to już mniejsza z tym, każdy wie czego się spodziewać ;)

Chodziło mi o to że skoro sprzęt kolegi to mógł napisać "niespracowany" a nie że lekko w życiu nie miał bo to jednak dobrze nie świadczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luke16   
Gość Luke16

Kolego wstrzymaj się jeszcze rok ze sprzedażą to dam Ci te 35 bo teraz słabo za mleko płacą ;) i człowiek po głowie się drapie jak tu dopiąć budżet. Ale tak zupełnie poważnie to takich maruderow na podwórku to Ci współczuję tym bardziej ze wiesz ze ciągnik jest zdrowy.

 

Silnik, mosty, skrzynia wszystko suche... W nowym majorze przy przebiegu 500mth widać ślady oleju przy silniku i na tylnym moście.... Kiedyś jak coś innego sprzedawaliśmy to ojciec nie wytrzymał na takich maruderów i skończyło się na słowach "wyp****** z mojego podwórka"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I dobrze powiedzial mój też takich nie lubi,i robi się bardzo nerwowy
Rozglądam się za takim ciagnikiem jako pomocnik,u mnie dostał by tura i napewno by się nie nudził. Ale narazie jest poza moja zdolnością kredytową ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jonek98    2650

U handlarza by taki nawet gęby nie otworzył tylko co najwyżej portfel a on by pogonił ją jeszcze drożej.35 dobra cena sam bym wziął za te pieniądze jakbym szukał czegoś takiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luke16   
Gość Luke16

Prosty przykład:

http://olx.pl/oferta/renault-70-34-tur-silnik-perkins-4-cyl-ladne-opony-warty-polecenia-CID757-IDccsdH.html#4504e09f14

tyle tylko że z turem... ale ciągnik do rejestracji, obciążników brak, szyby tylnej brak, zaczepów brak i ciekawe ile mth... pójdzie pewnie nie niżej niż 42 tys zł... 


Prosty przykład:

http://olx.pl/oferta/renault-70-34-tur-silnik-perkins-4-cyl-ladne-opony-warty-polecenia-CID757-IDccsdH.html#4504e09f14

tyle tylko że z turem... ale ciągnik do rejestracji, obciążników brak, szyby tylnej brak, zaczepów brak i ciekawe ile mth... pójdzie pewnie nie niżej niż 42 tys zł... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Prosty przykład:

http://olx.pl/oferta/renault-70-34-tur-silnik-perkins-4-cyl-ladne-opony-warty-polecenia-CID757-IDccsdH.html#4504e09f14

tyle tylko że z turem... ale ciągnik do rejestracji, obciążników brak, szyby tylnej brak, zaczepów brak i ciekawe ile mth... pójdzie pewnie nie niżej niż 42 tys zł... 

 Podobno u tego gościa jeżeli sprzętu długo nie może sprzedać to rozbiera go i sprzedaje na części. Kiedyś znajomy mi mówił, że jeśli nie można znaleźć części do czegoś to facet tam będzie miał na pewno bo ma dość bogaty asortyment. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

http://olx.pl/oferta/mtz-belarus-820-nowy-CID757-IDd4qMd.html#afb6baeec7

Po co stara Renault jak można złożyć wniosek i za tą cenę lub troszkę droższą możesz mieć mocniejszy i nowy ciągnik... Jak na moje nie masz cierpliwości i z podejściem wypier... nie osiągniesz sukcesu w sprzedaży, bo każdy będzie szukał czegoś w używanym ciągniku by mieć powód do utargowania ceny. Takie są moje prywatne spostrzeżenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mariuszd93    559

http://olx.pl/oferta/renault-70-34-od-rolnika-ladna-CID757-IDdcIw9.html

 

Jeżeli ktoś mi będzie gitare zawracał i mój cenny czas dzwoniąc po raz to enty do mnie proponując 33 tys zł to od razu będę się rozłączał a nie gwarantuje że nie skończy się na ***** mać ... Oczekiwania co niektórych osób przerastają moje najśmielsze oczekiwania... A pytania czy działa wycieraczka rozkładają na łopatki... Kuźwa zetor 7245 kosztuje z tego rocznika 40 tys zł... Nie posiada rewersu i biegi po środku. Nie ma nawet co porównywać ale jeden "klient" tak mnie zeźlił że szok... bo przyznał się przez przypadek że właśnie za 40 sprzedał 7245 ... Nosz kuźwa... ;[  ;[  ;[  Niektórzy to do nowego by się doczepili a mój ciągnik ma 24 lata i naprawdę nie wiem do czego można się doczepić (może do nagrzewnicy że nie działa)!!!!  :blink:  :blink:  :blink:  Jeden "pacjent" ostatnio doczepił się że opony są do wymiany bo są słabe mimo że mają ok. 65% bieżnika... że obciążników z tyłu nie ma że zaczep mu z tyłu nie pasuje, albo że gdzieś tam silikon wystaje (nie ciągnik nigdy w życiu się pewnie nie popsuł i nie był naprawiany ;[ )... Jak się wkurze to wywiozę ciągnik do kolegi dam mu zarobić żeby mi "KUPCY" przez duże K nie przyjeżdżali i nie dzwonili... 

 

Sorki ale musiałem się po dzisiejszym ciężkim dniu wyżalić.... bo humor to ma przez duże "h" ... Tym bardziej widziałem nie jeden ciągnik od handlarza i wiem jak wyglądają co niektóre a handlarz potrafi krzyknąć nie małe pieniądze a i tak sprzeda...

 

 

Prosty przykład:

http://olx.pl/oferta/renault-70-34-tur-silnik-perkins-4-cyl-ladne-opony-warty-polecenia-CID757-IDccsdH.html#4504e09f14

tyle tylko że z turem... ale ciągnik do rejestracji, obciążników brak, szyby tylnej brak, zaczepów brak i ciekawe ile mth... pójdzie pewnie nie niżej niż 42 tys zł... 

Prosty przykład:

http://olx.pl/oferta/renault-70-34-tur-silnik-perkins-4-cyl-ladne-opony-warty-polecenia-CID757-IDccsdH.html#4504e09f14

tyle tylko że z turem... ale ciągnik do rejestracji, obciążników brak, szyby tylnej brak, zaczepów brak i ciekawe ile mth... pójdzie pewnie nie niżej niż 42 tys zł... 

Zaczepy  pewnie ma do  dodania , obciążniki  pewnie  też , ale  przy  turze  to  nie  są potrzebne , opony  lepsze  niż  w Twoim , tur z widłami warty  z 10  tys i  do  wzięcia  praktycznie  za  40 tys .

A  Ty  chcesz  za swój 35 tys ... wybór  dość prosty 


;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawel885    2279

http://olx.pl/oferta/mtz-belarus-820-nowy-CID757-IDd4qMd.html#afb6baeec7

Po co stara Renault jak można złożyć wniosek i za tą cenę lub troszkę droższą możesz mieć mocniejszy i nowy ciągnik... Jak na moje nie masz cierpliwości i z podejściem wypier... nie osiągniesz sukcesu w sprzedaży, bo każdy będzie szukał czegoś w używanym ciągniku by mieć powód do utargowania ceny. Takie są moje prywatne spostrzeżenia.

A sam sobie kupuj ruska, ciągle trzeba coś uszczelnić, wyregulować, naprawić bo zginął wom, hamulce, światła czy jeszcze coś innego... Podana cena jest ceną netto, no i nie wiem czy dostaniesz zwrot - czy spełnia normy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luke16   
Gość Luke16

http://olx.pl/oferta/mtz-belarus-820-nowy-CID757-IDd4qMd.html#afb6baeec7

Po co stara Renault jak można złożyć wniosek i za tą cenę lub troszkę droższą możesz mieć mocniejszy i nowy ciągnik... Jak na moje nie masz cierpliwości i z podejściem wypier... nie osiągniesz sukcesu w sprzedaży, bo każdy będzie szukał czegoś w używanym ciągniku by mieć powód do utargowania ceny. Takie są moje prywatne spostrzeżenia.

Jakoś zawsze wszystko udało się sprzedać w dobrych cenach ale z normalnymi ludźmi a nie jeżeli ktoś się pyta czy wycieraczka działa i chwali się że sprzedał Zetora 7245 za 40 tys zł czy czepia się że gdzieś tam silikon widział... Tak jak sprzedawałem C-362 było masę kupujących... każdemu coś nie pasowało, ale zadzwonił jeden powiedział że jeżeli opis się zgadza to bierze... I fakt był taki że przyjechał wciągnął na lawetę zapłacił tyle na ile się umówiliśmy i do widzenia... 

MTZ cena netto czyli formalnie kosztuje 85 tys zł. Co do zwrotów załatwiania cudowania i wymagań jest tyle że ja już drugi bym za to się nie zabierał... z 7 razy byłem na poprawkach... 

 

 

Zaczepy  pewnie ma do  dodania , obciążniki  pewnie  też , ale  przy  turze  to  nie  są potrzebne , opony  lepsze  niż  w Twoim , tur z widłami warty  z 10  tys i  do  wzięcia  praktycznie  za  40 tys .

A  Ty  chcesz  za swój 35 tys ... wybór  dość prosty 

Tur ok. 7 tysi, opony praktycznie identyczne jak moje, ciągnik z ładowaczem czyli przedni most swoje już też dostał... Wyglądowo też takie 3+ .... Ciągnika z ładowaczem, tak samo jak auta z LPG sam osobiście nigdy więcej nie kupię... A co do tego żeby jak najtaniej było... Ok rozumie ale jak ostatnio auto kupowałem od znajomego który sprowadza z DE i powiedział że tam za darmo też nic nie ma i za coś dobrego trzeba zapłacić... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
michal1993    459

Z całym szacunkiem do Ciebie jako człowieka i użytkownika tego forum, ale na handlu a dokładniej na sprzedawaniu to się nie znasz. Jak klient wybrzydza, przy**erdala się do czego popadnie to albo się roześmiać albo wykazać jeszcze inną pierdołę... Ja też taki byłem- nerwowy w handlu i nigdy nic dobrego mi nie wychodziło z tego. Ojciec wręcz przeciwnie, spokojnie, trochę żartami i zawsze dostaje to co chce. Ostatnio sprzedawałem przyczepę sztywną i też trafiłem na takiego cwaniaczka co mu nic nie pasowało. Ojciec powiedział "Twój sprzęt Ty handluj, ja się nie wtrącam". Gość oglądał ponad 2 godziny :D cały czas coś źle, a to opona jedna inna, a to luz w jednym kole a to nie wiadomo jakie gwinty w piastach kół a ja tak stoję i mówię: jak już tak się Pan czepia to na prawej burcie nie ma przyklejonego odblasku :D . Takie prawo klienta- może wybrzydzać ;) . Na koniec zanim zdecydował się na kupno powiedziałem mu: "Ja wiem o takiej dobrej przyczepie i nie ma tych wad co moja, stoi tam przy wjeździe do Brodnicy, po prawo, tylko nie kosztuje 2 tys a 42... "


Moje sprzęty:
- Władimirec T 25 A2
- MTZ 82
Jeżeli pomogłem kliknij na zieloną strzałkę w rogu mojego postu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luke16   
Gość Luke16

Michał właśnie jestem człowiekiem nadzwyczaj spokojnym. Ale też jeździłem i szukałem nie jednej maszyny. I nie czepialem się o pierdoly, jak mi nie pasowało to nic się nie odzywalem. Grzecznie do widzenia i tyle. Wstawię ją do kolegi przynajmniej skończą się głupie pytania...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mariuszd93    559

Jakoś zawsze wszystko udało się sprzedać w dobrych cenach ale z normalnymi ludźmi a nie jeżeli ktoś się pyta czy wycieraczka działa i chwali się że sprzedał Zetora 7245 za 40 tys zł czy czepia się że gdzieś tam silikon widział... Tak jak sprzedawałem C-362 było masę kupujących... każdemu coś nie pasowało, ale zadzwonił jeden powiedział że jeżeli opis się zgadza to bierze... I fakt był taki że przyjechał wciągnął na lawetę zapłacił tyle na ile się umówiliśmy i do widzenia... 

MTZ cena netto czyli formalnie kosztuje 85 tys zł. Co do zwrotów załatwiania cudowania i wymagań jest tyle że ja już drugi bym za to się nie zabierał... z 7 razy byłem na poprawkach... 

 

Tur ok. 7 tysi, opony praktycznie identyczne jak moje, ciągnik z ładowaczem czyli przedni most swoje już też dostał... Wyglądowo też takie 3+ .... Ciągnika z ładowaczem, tak samo jak auta z LPG sam osobiście nigdy więcej nie kupię... A co do tego żeby jak najtaniej było... Ok rozumie ale jak ostatnio auto kupowałem od znajomego który sprowadza z DE i powiedział że tam za darmo też nic nie ma i za coś dobrego trzeba zapłacić... 

 

Taki sam tur 

http://otomoto.pl/oferta/ladowacz-czolowy-mx-40-55-mailleux-ID15HPsY.html

 

realnie  z  widłami  8- 10 tys 

 opony na pewno  lepsze niż  w Twoim , mają  ze 20- 30 %  więcej  bieżnika .

 

Jak  klient  wybrzydza,  to ja  też jak kolega pisał  wyżej informuję  go , gdzie  sprzedają nowe  :P ,  albo  głupio pytam    A  to pan  nowego szuka ?  :D 

 Zazwyczaj przynajmniej  atmosfera  sie  rozluźni  ;) .

 

A  tak  poważnie  to cięzko  coś  sprzedać  bo  jest  duży  wybór , klient  nasz pan .

Twoje  małpy  - Twój cyrk  , ale  jak  ktoś  naprawdę  dawał  33 tys  - to  nie  ma  się  nad  czym  zastanawiać ... jeszcze  flachę  postawić porządną  ;)


;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Renault85-15TX    190

Szczerze to wolał bym dać 37tyś koledze Luke16 niż 40 tyś za tą z turem, przecież widać gołym okiem że ten ciągnik nie z jednej stajni paliwo już ciągnął. A kolega Luke wypowiadał się kiedyś ze o ciągnik dba i wolał bym taki niż ten od handlarza chociaż nie jestem zwolennikiem kupowania maszyn od rolnika postawił bym na ciągnik kolegi z forum. 
A tak poza tym nie patrzę nigdy na opony bo to idzie kupić i wymienić w ciągu godziny, a jak padnie silnik albo skrzynia to mam postój kilku dniowy i wtedy płacz i płać a i części szukaj przez pół polski dlatego dla mnie podstawa to zdrowy silnik skrzynia i wszystkie podzespoły a takie pierdoły jak opony czy obciązniki to już sa sprawy mniej ważne i z tym idzie jakoś pracować w polu.


Vixa balet :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez Paweł8484
      Witam, Mam problem z ładowarką teleskopową manitou mt1135 rozrusznik kręci ale maszyna nie chce odpalić tak jak by była jakaś blokada. Wyświetla się czerwony trójkąt z wykrzyknikiem. Może ktoś coś wie coś na ten temat

    • Przez Filip98
      Witam serdecznie,  poszukuje kompletną kabinę do kramera 612slx,  czy wiecie może gdzie udało by mi się kupić? Pozdrawiam serdecznie 
    • Przez Nikkallo
      Co w obecnych czasach jest lepszą opcją? Najem długoterminowy auta czy jednak jego zakup? Mam obecnie dylemat, chcę kupić samochod. Mam 100 tysięcy gotówki (mam świadomość, ze przy obecnych cenach samochodów nie kupię niczego naprawdę konkretnego).
      Obawiam się, że już przy wyjeździe z salonu auto sporo straci na wartości. I po kilku latach eksploatacji będzie warte 50% tego co zapłaciłem.
      Jakieś opinie?
    • Przez kubakuba678
      Witam mam pytanie czy pamięta ktoś jakie był ceny ciągników kombajnów maszyn rolniczych w latach 90? Pytam z ciekawości możne porównać cenę do dzisiejszej. Jak ktoś pamięta niech podaje oczywiście nowego wtedy sprzętu
    • Przez Mattti
      Witajcie! Jaki według was powinien być samochód rolnika? Co preferujecie? Pickup, terenówka, czy jakiś dostawczy? Diesel czy benzyna? Mi osobiście podoba się Suzuki Samurai- wszędzie dojedziesz, i zawsze coś na pakę wrzucisz Coś takiego: http://otomoto.pl/suzuki-samurai-off-road-C24269089.html Co waszym zdaniem jest warte uwagi?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj