Polecane posty

damianXXL    49

 

http://agrotrader.pl...k-ID212753.html  czyżby okazja???  albo ten z Mławy zawinięty przez komornika                                                                                                                                                                                                                                         

ppo prostu realne ceny :D

 

http://www.skelbimai.lt/skelbimas/belarus-952-5923585/?ref_query=belarus+traktoriu  chyba tez sam MTZ tylko z tymi cenami cos nie gra albo kradziony albo nie wiem....

 

http://www.agrotex.lt/skelbimas/belarus-95trp-3142

 

http://www.alio.lt/skelbimai/belarus-95-2po-traktoriai/ID52924797.html

Edytowano przez damianXXL

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cyprian1219    368

Co wtym dziwnego ciągnik jak każdy inny 40 paro letni

A to w tym dziwnego kolego, że to nie jest jakiś tam 40letni ciągnik, tylko 40 letni ZETOR! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Panowie jeśli już mowa o siewnikach a to hydepark to pozwolę sobie zapytać o siewnik rosyjski. Interesują mnie jego talerzowe redlice. Posiada jakieś tam przełożenia? Podobają mi się talerzowe Nodet, bo mają wałek wysiewający jak w konnym i można siać wszystko bez zmiany kółek. Tak sobie kombibuję z siewnikiem do podsiewu traw na bazie zbożowego. Problem w tym, że rostaw redlic trochę rzadki jak na trawę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bratrolnika    28749

niezbyt popularna marka, i fakt że ktoś sprzedaje nie długo po zakupie, więc zachodzi ryzyko że się pozbywa bo się sypie na potęgę, to i stoi tyle czasu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lukbold    1054

a kto kupuje droższe sprzęty bez dofinansowania? Ile taki nowy po zwrocie kosztuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mariuszd93    559

Panowie jeśli już mowa o siewnikach a to hydepark to pozwolę sobie zapytać o siewnik rosyjski. Interesują mnie jego talerzowe redlice. Posiada jakieś tam przełożenia? Podobają mi się talerzowe Nodet, bo mają wałek wysiewający jak w konnym i można siać wszystko bez zmiany kółek. Tak sobie kombibuję z siewnikiem do podsiewu traw na bazie zbożowego. Problem w tym, że rostaw redlic trochę rzadki jak na trawę.

Ty poważnie  z tymi  kółkami jak  w konnym? Każdy  normalny siewnik  ma  kółka  do  drobnonasiennych i nie  trzeba  zmieniac kółek 

Edytowano przez mariuszd93

;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Na poważnie, bo w siewnikach Vredo jest identycznie. To jest o tyle wygodne, że można wysiać jakąś mieszankę. Mieszam trawę z owsem a kółkami tak się chyba nie da. Nie znam się na tych kółkach. Wiem, że jakieś czasem trzeba wymieniać w poznaniaku a co do reszty nie wiem. Nie mam się kogo zapytać, bo w okokicy nikt zboża nie sieje. Sam jeszcze nie wiem co wykombinować, bo mam 2 pomysły na podsiew. Żyto posiałem jesienią pokilkunastu latach przerwy. Czy będę siał dalej to nie wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mariuszd93    559

Trawę z  owsem  wysiejesz na kółkach  do  zbóż .

 W   starych poznaniakach  tak  było, że  trzeba  zmieniac  kółka  do  drobnonasiennych , ale nowsze modele  już  mają uniwersalne kółka i tylko się  blokuje  część kółka  


;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lamboEVO100    513

Trawę z  owsem  wysiejesz na kółkach  do  zbóż .

 W   starych poznaniakach  tak  było, że  trzeba  zmieniac  kółka  do  drobnonasiennych , ale nowsze modele  już  mają uniwersalne kółka i tylko się  blokuje  część kółka  

W poznaniaku z końca lat 80 tych przestawiam tylko tryby przy kole na wysiew zmniejszony i sieję trawę bez zmiany rolek. Da się ustawić nawet na 30kg. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
soltys48    19702

Ty poważnie  z tymi  kółkami jak  w konnym? Każdy  normalny siewnik  ma  kółka  do  drobnonasiennych i nie  trzeba  zmieniac kółek 

Ma racje hassia  modelu nie pamiętam ma takie cóś jak w konnym tzn przesuwasz taką dźwignią i zmieniasz grube-normalne-drobne nasiona, wszystkie jednym ruchem ręki, jest to dużo bardziej wygodne niż na przykład dzielone kółka 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kubica11    48

A jak działa ta opłata? Mam wystawioną sieczkarnie w normalnej kategorii to nic nie musiałem płacić jak na razie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mariuszd93    559

 Ale taki system potrafi  sie  zapchać  na kółkach , jeśli zmniejsza się otwór  


;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
soltys48    19702

kolego otwór w skrzyni się nie zmienia tylko aparaty wysiewające robią się większe lub mniejsze, siałem tą hassią jak jeszcze nie miałem swojej amazonki i szczerze to wg mnie hassia lepsza od amazonki nic się nie zapychało, lepsze zgarniacze, mądrzej wymyślone klapki na redlicach bardziej zwarta konstrukcja 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

dlaczego byłego? mówię jak jest póki nie kupił Case do pomocy to pomagał mu brat swoim MF 265 czy coś takiego ale MF trafił szlak bo właściciel tak dbał i przez rok jak dobrze pamiętam zetorem robił wszystko. 

 

Ale ciągnik jest naprawdę zadbany i poszanowany. 

Edytowano przez blondynek2004

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez Paweł8484
      Witam, Mam problem z ładowarką teleskopową manitou mt1135 rozrusznik kręci ale maszyna nie chce odpalić tak jak by była jakaś blokada. Wyświetla się czerwony trójkąt z wykrzyknikiem. Może ktoś coś wie coś na ten temat

    • Przez Filip98
      Witam serdecznie,  poszukuje kompletną kabinę do kramera 612slx,  czy wiecie może gdzie udało by mi się kupić? Pozdrawiam serdecznie 
    • Przez Nikkallo
      Co w obecnych czasach jest lepszą opcją? Najem długoterminowy auta czy jednak jego zakup? Mam obecnie dylemat, chcę kupić samochod. Mam 100 tysięcy gotówki (mam świadomość, ze przy obecnych cenach samochodów nie kupię niczego naprawdę konkretnego).
      Obawiam się, że już przy wyjeździe z salonu auto sporo straci na wartości. I po kilku latach eksploatacji będzie warte 50% tego co zapłaciłem.
      Jakieś opinie?
    • Przez kubakuba678
      Witam mam pytanie czy pamięta ktoś jakie był ceny ciągników kombajnów maszyn rolniczych w latach 90? Pytam z ciekawości możne porównać cenę do dzisiejszej. Jak ktoś pamięta niech podaje oczywiście nowego wtedy sprzętu
    • Przez Mattti
      Witajcie! Jaki według was powinien być samochód rolnika? Co preferujecie? Pickup, terenówka, czy jakiś dostawczy? Diesel czy benzyna? Mi osobiście podoba się Suzuki Samurai- wszędzie dojedziesz, i zawsze coś na pakę wrzucisz Coś takiego: http://otomoto.pl/suzuki-samurai-off-road-C24269089.html Co waszym zdaniem jest warte uwagi?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj