Polecane posty

Gość   
Gość

Ta ładowareczka jest przecież kolegi z forum. Misiulek zdaje się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

to są chyba opony od samochodów wojskowych z wyciętą kostką pomiędzy

 

Nie pisałem o tych powycinanych szmatach że to są nalewki <_<

 

panowie czytajcie więcej postów niż jeden to będziecie w temacie, chodziło o koła R28 -_-

 

Ta ładowareczka jest przecież kolegi z forum. Misiulek zdaje się.

 

Ooo, to się wku..wi :ph34r:

 

Ciekawe czym powycinał tą gumę, bo do osobowych to widziałem że są takie maszynki specjalne.

 

O osobowych to się zgadza, ale żeby schlastać prawie do płótna i handlować za 100 sztuka - to już trza mieć we łbie kiełbie.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bratrolnika    28746

http://olx.pl/oferta/przyczepy-rolnicze-CID757-IDdZFHx.html#8ac730160a nie wierze w to co widze!! za trochę złomu tyle cenić

 

 

cena spoko, potrafią tyle za jedną potrafią cenić, i wcale w nie lepszym stanie

a tak w ogóle to były takie szerokie osie jak przy jednej z nich???

http://olx.pl/oferta/mtz-82-a-zarejestrowany-orbitrol-stan-dobry-CID757-IDe0gdw.html#305651e93a MTZ w barwach Lambo

Edytowano przez bratrolnika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
damo    26

SOŁTYS  kiedyś miałem taką  całkiem  zwinna i mocna płyty drogowe za stodołą taką układaliśmy  http://olx.pl/oferta/ladowarka-weidemann-3002-d-p-CID5-IDcCLR3.html#828f17ad9c aktualnie używam taką tylko wersję z 3 cylindrowym Perkinsem

    http://www.truck-expo.com/en/d/construction-machinery/backhoes/wheeled-backhoes/ahlmann-al-8-koparko---ładowarka-28442626

Edytowano przez damo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luke16   
Gość Luke16

Kupiłem identyczną przedwczoraj za 1400zł w bardzo ładnym stanie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Co wy tak wdzyscy na te amazonki się nakręcacie. Jest bogbale, sulky, rauch, kuhn, vicon i pewnie kilka innych. To jakiś fendt wśród rozsiewaczy czy coś innego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bratrolnika    28746

Co wy tak wdzyscy na te amazonki się nakręcacie. Jest bogbale, sulky, rauch, kuhn, vicon i pewnie kilka innych. To jakiś fendt wśród rozsiewaczy czy coś innego?

 

taka moda, jak na pługi Lemken :D

co do tego jak to kipruje, to odpowiadam: tak samo jak na hydraulice, tyle że zamiast pod pompę hydrauliczną podłączasz pod sprężarkę

często jest to stosowane przy ciężarówkach, które nie mają hydrauliki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
izydor6280    1153

nie rozumiem zachwytu marką amazone, przecież są porównywalne maszyny w cenie dużo niższej, więc po co przepłacać za kolor i napis ?


Polska B

Kupię zwrotnicę lewą oś okrągłą c330/360

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jonek98    2650

@izydor Mentalność dużej ilości naszych rodaków niemieckie to musi być najlepsze  :) Tak samo jak samochody 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luke16   
Gość Luke16

Ja kupuje to co jest w dobrym stanie a że Amazonka była ładna i za śmieszne pieniądze to brałem bez zastanowienia. Ale czy to był Kuhn, Vicon czy Rauch nie robi mi różnicy. Najważniejszy jest STAN no i cena. Tak samo jak z autami używanymi czy maszynami, ciągnikami itd. Lubię markę Renault ale jakbym miał Same czy MFa też bym złego słowa nie powiedział. STAN STAN i jeszcze raz STAN! A marka w przypadku używki to drugorzędna sprawa... Ale znam ludzi dla których słowo Ursus czy Zetor jest święte, zaś tak jak ktoś wyżej zaznaczył Amazone będzie świętą marką... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
damianbor    124

Panowie ile może być warty opryskiwacz Hardi 1000l 12m lance, ręcznie rozkładane, hydraulicznie podnoszone z poziomowaniem mechanicznym. Opryskiwacz był rozebrany i wyczyszczony. Trzeba skończyć go malować. Nie ma końcówek i rozdzielacza. Węże jakieś tam są ale raczej trochę trzeba będzie dokupić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
soltys48    19687

Zasuwy w komorze, luz na talerzach i mieszadłach, sprawdź czy niema mocnego luzu na "wałku"wom

a co do marki AMAZONE to rzeczywiście wysoką półka wśród rozsiewaczy, czy Fendt????Śmiem wątpić ma swoje wady a z zalet to przede wszystkim Jakość wykonania i STAL!!!Jak miałem amazonke to myłem po siewach nawozów  i koniec teraz mam Brzega i praktycznie po każdym rozsianiu jest myty i konserwowany a rdza i tak wyłazi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
michal1993    459

Zasuwy w komorze, luz na talerzach i mieszadłach, sprawdź czy niema mocnego luzu na "wałku"wom

a co do marki AMAZONE to rzeczywiście wysoką półka wśród rozsiewaczy, czy Fendt????Śmiem wątpić ma swoje wady a z zalet to przede wszystkim Jakość wykonania i STAL!!!Jak miałem amazonke to myłem po siewach nawozów  i koniec teraz mam Brzega i praktycznie po każdym rozsianiu jest myty i konserwowany a rdza i tak wyłazi

 

A co powiesz na egzemplarz z linku który wstawiłem wcześniej?


Moje sprzęty:
- Władimirec T 25 A2
- MTZ 82
Jeżeli pomogłem kliknij na zieloną strzałkę w rogu mojego postu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez Paweł8484
      Witam, Mam problem z ładowarką teleskopową manitou mt1135 rozrusznik kręci ale maszyna nie chce odpalić tak jak by była jakaś blokada. Wyświetla się czerwony trójkąt z wykrzyknikiem. Może ktoś coś wie coś na ten temat

    • Przez Filip98
      Witam serdecznie,  poszukuje kompletną kabinę do kramera 612slx,  czy wiecie może gdzie udało by mi się kupić? Pozdrawiam serdecznie 
    • Przez Nikkallo
      Co w obecnych czasach jest lepszą opcją? Najem długoterminowy auta czy jednak jego zakup? Mam obecnie dylemat, chcę kupić samochod. Mam 100 tysięcy gotówki (mam świadomość, ze przy obecnych cenach samochodów nie kupię niczego naprawdę konkretnego).
      Obawiam się, że już przy wyjeździe z salonu auto sporo straci na wartości. I po kilku latach eksploatacji będzie warte 50% tego co zapłaciłem.
      Jakieś opinie?
    • Przez kubakuba678
      Witam mam pytanie czy pamięta ktoś jakie był ceny ciągników kombajnów maszyn rolniczych w latach 90? Pytam z ciekawości możne porównać cenę do dzisiejszej. Jak ktoś pamięta niech podaje oczywiście nowego wtedy sprzętu
    • Przez Mattti
      Witajcie! Jaki według was powinien być samochód rolnika? Co preferujecie? Pickup, terenówka, czy jakiś dostawczy? Diesel czy benzyna? Mi osobiście podoba się Suzuki Samurai- wszędzie dojedziesz, i zawsze coś na pakę wrzucisz Coś takiego: http://otomoto.pl/suzuki-samurai-off-road-C24269089.html Co waszym zdaniem jest warte uwagi?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj