Polecane posty

tobago    348

 

A ty co postanowiłes w kwestii ciagnika

 

kapitalka czyli wpakowanie połowy tego co zapłaciłem niecałe dwa lata temu za sam ciągnik :/ Nie wyciągnę go linką z warsztatu w pokrzywy. Trzeba zrobić. Może niedługo pojawi sie tu jego ogłoszenie, kto wie. Puki co będę używać i jak mi bardzo będzie brakowało przodu to zacznę myśleć o czymś innym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Y635    37

Ja nigdy nie byłem na licytacji komorniczej ale mój sąsiad był gospodarzowi zabrali ciągnik i sprzedali za połowe ceny chłop płakał jak małe dziecko jak nowy właściciel wyjeżdżał tym ciągnikiem z podwórka. Znajomy powiedział że nigdy więcej nie pojedzie na taką licytacje


http://olx.pl/oferta/wyprzedaz-ciagnik-rolniczy-john-deere-150km-CID757-IDbwWyF.html#82da2eef43

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
michal1993    458

Ja nigdy nie byłem na licytacji komorniczej ale mój sąsiad był gospodarzowi zabrali ciągnik i sprzedali za połowe ceny chłop płakał jak małe dziecko jak nowy właściciel wyjeżdżał tym ciągnikiem z podwórka. Znajomy powiedział że nigdy więcej nie pojedzie na taką licytacje

http://olx.pl/oferta/wyprzedaz-ciagnik-rolniczy-john-deere-150km-CID757-IDbwWyF.html#82da2eef43

 

Licytacja komornicza no może i owszem ale nigdy nie u gospodarza, do jakiejś firmy to jeszcze bym się przejechał


Moje sprzęty:
- Władimirec T 25 A2
- MTZ 82
Jeżeli pomogłem kliknij na zieloną strzałkę w rogu mojego postu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@tobago jakbyś szukał 

http://olx.pl/oferta/ciagnik-case-856xl-CID757-IDcv7Qj.html#ffe6c05ac8

z czystym sumieniem mogę go polecić ciągnik autentycznie pracował w Polsce na 8 ha opnki tył nowe, przód ok silnik skrzynia i mosty dzwon , maszyna oszczędna i mocna

@tobago jeszcze swojego się nie pozbył a z taką ceną bez przodu dużo wody w rzece upłynie zanim ją sprzeda.

 

Co do licytacji byłem na kilku, udało mi się kupić powóz konny(nowy) oraz wyposarzenie stajni tj 36 boksów dla koni wraz z wyposażeniem( za bardzo przyzwoite pieniądze) kupione to było z takiego gospodarstwa agroturystycznego którego właścicielem był profesor z UJ. Natomiast licytacje od rolników hmm jak jest okazja to jest dużo chętnych na to także trudno jest cokolwiek kupić chyba że się dogadasz z gośćmi dasz im po 500 zł i tyle. Ludzie najpierw borą potem płaczą... Trzeba mierzyć siły na zamiary i dobrze kalkulować a nie płakać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Branie udziału w licytacji na podworcu u jakiegoś gospodarza prosi się o skierowanie na chirurgie dla uczestników,

nikt z was nie chciał by być zlicytowany u siebie chyba??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lukbold    1054

życie... nie kupisz ty na licytacji to kupi handlarz... zawsze możesz pożyczyć kasę temu którego licytują
jakby te 40stke u mnie we wsi licytowali jeszcze jakiemuś dziadkowi to tyle bym od razu pomógł bo mnie to nie zbawi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ziomster    72

Branie udziału w licytacji na podworcu u jakiegoś gospodarza prosi się o skierowanie na chirurgie dla uczestników,

nikt z was nie chciał by być zlicytowany u siebie chyba??

 

Nie rozumiem jaki masz problem - to komornik decyduje gdzie odbywa się licytacja. Ja też byłem na kilku licytacjach i większość licytowanych to cwaniaki którzy chcieli mieć najlepszy sprzęt we wsi a za stodołą 20 ha piachu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie tak, nie stać cię to nie bierz kredytów i tyle lub bierz je z głową. Osttnio w sprawie dla reportera było żę rolnik płakał bo wziął kredyt na maszyny wybudował oborę i wgl a teraz wszystko zabierają. To mu prawnik powiedział że brał Pan kredyt to mleko było po 1.20 a nie po 60gr... Trzeba myśleć myśleć i jeszcze raz myśleć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lukbold    1054

jakość farby Ci tu mają ludzie ocenić na tych fendtach czy jak? w ogłoszeniu jak zwykle 200% sprawne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
izydor6280    1146

no co, pierwszy właściciel i do tego starszy pan, jeździł tylko do sklepu po bułki  :lol:


Polska B

Kupię zwrotnicę lewą oś okrągłą c330/360

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
speeeder    32

Dokładnie tak, nie stać cię to nie bierz kredytów i tyle lub bierz je z głową. Osttnio w sprawie dla reportera było żę rolnik płakał bo wziął kredyt na maszyny wybudował oborę i wgl a teraz wszystko zabierają. To mu prawnik powiedział że brał Pan kredyt to mleko było po 1.20 a nie po 60gr... Trzeba myśleć myśleć i jeszcze raz myśleć.

 

O kuffa jaki filozof się odezwał :P

Swoje złote myśli przelewaj na papier i później pokaz to jakiemuś lekarzowi, to Ci wystawi diagnozę.

Na zajęciach z ekonomii to zapewne byleś miszczu :P

 

ps: sorry za ten mały off topik, ale nie mogłem się powstrzymać jak widzę taki tekst.

Edytowano przez speeeder

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
soltys13    40

@tobago jeszcze swojego się nie pozbył a z taką ceną bez przodu dużo wody w rzece upłynie zanim ją sprzeda.

 

Co do licytacji byłem na kilku, udało mi się kupić powóz konny(nowy) oraz wyposarzenie stajni tj 36 boksów dla koni wraz z wyposażeniem( za bardzo przyzwoite pieniądze) kupione to było z takiego gospodarstwa agroturystycznego którego właścicielem był profesor z UJ. Natomiast licytacje od rolników hmm jak jest okazja to jest dużo chętnych na to także trudno jest cokolwiek kupić chyba że się dogadasz z gośćmi dasz im po 500 zł i tyle. Ludzie najpierw borą potem płaczą... Trzeba mierzyć siły na zamiary i dobrze kalkulować a nie płakać...

 

jak ci się udało coś takiego kupić  ??    ja szukam już jakiś czas

http://olx.pl/oferta/massey-ferguson-w-stanie-idealnym-3060-3050-orginal-3065-3070-CID757-IDdTFMb.html#238f1726da;promoted panowie jak jest z tymi mf 3060 rok ma niezly 1993/4 wiadomo wypastowany ale wyglond ma ciekawe jaki srodek silnik ehr ? a jeszcze jedno do nich a w wiekszosci hamulcow w przyczepie nie ma jak podpiac bo nie maja butli one ? 

 

tylko na niemcy miały    po co ci hamulce powietrzne   jak one mają olejowe i są sto razy lepsze.   Przerabiasz w przyczepie na olejowe i spokój    plus korzyść że lepiej hamują koszt na przyczepe   230 zł  i wykonane samemu .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jahooo    9111

Daj daj, bo ja ostatnio szukałem, to 230/szt plus koszt przewodów, na przyczepę wyszło 1200zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lukbold    1054

tak czy siak masz wtedy nową instalacje w przyczepie. A jakby robić instalacje w traktorze na nowych częściach to za tyle bida sprężarke kupic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bratrolnika    28702

czy w C-330 nie wiem, ale do C-330M taki dawali w zestawie

Edytowano przez bratrolnika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bratrolnika    28702

nasza jest z 91r., a od którego roku dokładnie Emki robili nie wiem, chyba 87r, ale ręki sobie uciąć nie dam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
soltys48    19551

Ojciec miał nową z 1986 r i nie miał takiego cudaka???

A z innej beczki wie ktoś czym to ustrojstwo różni się od dolnego dyszla MF255???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez Paweł8484
      Witam, Mam problem z ładowarką teleskopową manitou mt1135 rozrusznik kręci ale maszyna nie chce odpalić tak jak by była jakaś blokada. Wyświetla się czerwony trójkąt z wykrzyknikiem. Może ktoś coś wie coś na ten temat

    • Przez Filip98
      Witam serdecznie,  poszukuje kompletną kabinę do kramera 612slx,  czy wiecie może gdzie udało by mi się kupić? Pozdrawiam serdecznie 
    • Przez Nikkallo
      Co w obecnych czasach jest lepszą opcją? Najem długoterminowy auta czy jednak jego zakup? Mam obecnie dylemat, chcę kupić samochod. Mam 100 tysięcy gotówki (mam świadomość, ze przy obecnych cenach samochodów nie kupię niczego naprawdę konkretnego).
      Obawiam się, że już przy wyjeździe z salonu auto sporo straci na wartości. I po kilku latach eksploatacji będzie warte 50% tego co zapłaciłem.
      Jakieś opinie?
    • Przez kubakuba678
      Witam mam pytanie czy pamięta ktoś jakie był ceny ciągników kombajnów maszyn rolniczych w latach 90? Pytam z ciekawości możne porównać cenę do dzisiejszej. Jak ktoś pamięta niech podaje oczywiście nowego wtedy sprzętu
    • Przez Mattti
      Witajcie! Jaki według was powinien być samochód rolnika? Co preferujecie? Pickup, terenówka, czy jakiś dostawczy? Diesel czy benzyna? Mi osobiście podoba się Suzuki Samurai- wszędzie dojedziesz, i zawsze coś na pakę wrzucisz Coś takiego: http://otomoto.pl/suzuki-samurai-off-road-C24269089.html Co waszym zdaniem jest warte uwagi?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj