Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
soltys48    19706
Napisano (edytowany)

Stan podobno rewelacja NOWY!!! w swoim życiu zaorał z 80 ha!!!1200 euro to wyjście sądzę,że za 1000 by go wziął, transport to ok1000 we własnym zakresie.Najbardziej boję się tego, o czym pisałeś czyli części robocze, do rabe praktycznie mam w 48 h na podwórku, a tu?? Jutro spróbuje zadzwonić do firmy od której kupuje części robocze do swoich gratów czy mają w ofercie części do takich wynalazków.

Co do szerokości to mój rabe ma też 52 cm lemiesz a faktyczna szerokość robocza to 120 cm

Edytowano przez soltys48

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jahooo    9229

Jakbyś sprzedawał rabewerka, to ustawiam się w kolejce, bo do mojego tez jest problem z częściami, w dodatku szwankuje juz obrót (mechaniczny)

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
soltys48    19706

kolego rabe pójdzie na sprzedaż jak następca będzie stał na podwórzu!Jego zdjęcia są w mojej galerii

W 2014 komplet lemieszy nowych, płozy nowe,lemieszyki do przedpłużek też jedyne co w najbliższym czasie czyli za jakieś 50 ha należało by zrobić to napawać drugą odkładnie troche nad piersią ją podtarło.Cena u mnie będzie na pewno ok>A i transport w Twoje okolice to też już nie problem,mam wprawę ;) a i pług jest trochę ciężki mój mtz bez obciążników jak miał podczepioną kolczatkę to nieraz niebo widział

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

tamten jest cały niebieski-tyle wiem 

zależało by mi na opinii kogoś kto takim diablem orał czy dobrze to kryje czy się nie zapycha itd

Teraz mam rabe werka i orka to przyjemność-pole jak na stole, kryje wszystko nawet gorczycę ok 1,2m, łąka to dla niego nie problem, przez 7 lat jeszcze go nie zapchałem

I właśnie takiego czegoś szukam

Zakrywa bardzo ładnie bo pole gładkie jak na stole, ale jak sam wiesz jest to także kwestia ustawienia :) Co do zapychania nie wiem, aczkolwiek też planuje ojca namówić na 4 lub 5 obracaną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jarkoo    1

Mam pytanie może i to nie tutaj szukać ale potrzebuje cześci od Case 5140 czy gdzieś jeszcze ktoś ma orginały czy tylko zamienniki zostały jestem z Kujaw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowany)

http://olx.pl/oferta/ciagnik-steyr-8700-nosnik-narzedzi-280km-turbo-CID757-ID60DWh.html#b8f7319857

Haha to jest dopiero wynalazek :D spotkał ktoś kiedyś coś takiego ?

 

http://olx.pl/oferta/ciagnik-rolniczy-case-model-3388-4x4-CID757-IDdAO3b.html#b8f7319857

 

Chyba jeden z pierwszych łamanych ciągników.

Edytowano przez PaweAftarczuk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gramgro    14

Ja posiadam prawie identycznego Steyra 8320 od 6 lat. Pracuje u mnie z sieczkarnią Kemper champion. Bardzo fajna maszyna. Ta z ogloszenia to własność jednego z userów. Katalog ode mnie nawet☺ jeśli bez kempera to cena za wysoka. Ja koło 30k dałem z kemperem i podbieraczem do traw. A wałka 540 obr to nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tobago    351

Panowie, zapytam tutaj bo to trochę w temacie.

Ile może być warty Ursus 1012 (napęd tylko tył + turbo) po kapitalnym remoncie (szlif wału, tłoki, tuleje, głowica)?

Niedawno takiego kupiłem (nie powiem za ile bo mnie wyśmiejecie) i sie okazało po dwóch sezonach że wymaga remontu. Teraz co chwila wychodzą nowe kwiatki bo oprócz szlifu, zestawów dodatkowo przy okazji się robi inne drobne pierdoły.
Przed remontem myślałem go sprzedać i moooooże wziąć podobne pieniądze co zapłaciłem ale teraz chyba rozsądniej będzie go sobie zostawić mimo braku tego przodu.
Zastanawiam się jednak jak mocno moge go doinwestować żeby nie zakrawało to na filantropię ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maromar    18

wszystko z wojska nie wypracowane, można ursusy w dobrym stanie kupić jeśli ktoś potrzebuje, no i oczywiście każdy z nowymi oponami to standard, byłem kiedyś na przetargu ale licytacja poszła tak, że nie bardzo opłacało się kupować za oferowane ceny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
damianos95    436

Mysle ze rozsadna cena byłaby w kolicach 25tys do 28tys wiecej ten ciagnik nie jest wart a wiekszosc nawet tych 20 nie jest warta. Ale czy warto remontowac ciagnik bez przodka ? chyba ze to pomocnik to jeszcze ok ale jak głowny to przemysl to porzadnie bo to co wlozysz przy sprzedazy jak sie wroci w 50% to jest ok. Moze opchnij i kup cos z przednim dokładajac np 10tys

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez Paweł8484
      Witam, Mam problem z ładowarką teleskopową manitou mt1135 rozrusznik kręci ale maszyna nie chce odpalić tak jak by była jakaś blokada. Wyświetla się czerwony trójkąt z wykrzyknikiem. Może ktoś coś wie coś na ten temat

    • Przez Filip98
      Witam serdecznie,  poszukuje kompletną kabinę do kramera 612slx,  czy wiecie może gdzie udało by mi się kupić? Pozdrawiam serdecznie 
    • Przez Nikkallo
      Co w obecnych czasach jest lepszą opcją? Najem długoterminowy auta czy jednak jego zakup? Mam obecnie dylemat, chcę kupić samochod. Mam 100 tysięcy gotówki (mam świadomość, ze przy obecnych cenach samochodów nie kupię niczego naprawdę konkretnego).
      Obawiam się, że już przy wyjeździe z salonu auto sporo straci na wartości. I po kilku latach eksploatacji będzie warte 50% tego co zapłaciłem.
      Jakieś opinie?
    • Przez kubakuba678
      Witam mam pytanie czy pamięta ktoś jakie był ceny ciągników kombajnów maszyn rolniczych w latach 90? Pytam z ciekawości możne porównać cenę do dzisiejszej. Jak ktoś pamięta niech podaje oczywiście nowego wtedy sprzętu
    • Przez Mattti
      Witajcie! Jaki według was powinien być samochód rolnika? Co preferujecie? Pickup, terenówka, czy jakiś dostawczy? Diesel czy benzyna? Mi osobiście podoba się Suzuki Samurai- wszędzie dojedziesz, i zawsze coś na pakę wrzucisz Coś takiego: http://otomoto.pl/suzuki-samurai-off-road-C24269089.html Co waszym zdaniem jest warte uwagi?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj