Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
jonek98    2650

To siedzenie pewnie strasznie wygodne po całym dniu pracy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jahooo    9201

M1600 hydromat to dokładnie to samo co nasz Bizon Gigant. Dlatego nie ma chętnych. Ci , co mają pola pod jego wydajność i zużycie paliwa, już dawno mają nowsze sprzęty. Na małe gospodarstwo to całkowita porażka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Jak można coś takiego w ogóle wystawiać? Chyba na drobnicę olx nie wprowadziło opłat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
grzesiek88    128

na drobnicę to nie wiem, chciałem agregat wstawić za 1500 to życzą sobie jedynie 19,99 za ogłoszenie na 30 dni.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Renault85-15TX    190

To się nie skończy bo jak ktoś chce sprzedać to wystawi i za 200tyś takiego zetora i będzie szukał głupiego. Jedynie spadnie sprzedaż drobnych rzeczy, a czasami trafiało się na prawdę fajne rzeczy za nie duże pieniądze teraz tego może zabraknąć niestety. 


Vixa balet :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
Napisano (edytowany)

Bo porządne sprzęty są zawsze w cenie B) . Jakieś strasznie biały ten oryginalny kolor felg z tyłu . B)

Edytowano przez Gość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Za późno , Ja już wysłałem zaliczkę :rolleyes: .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marcin4512    9

dziwne bo nie ma ne telefonu ;) jakiś fake.Tez miałem kilka lat temu przypadek że byl john deere 80 km za 26 tys 3 letni i nie było nr telefonu a jedyna droga kontaktu to email i napisalem jednego emaila to potem właściciel cały tydzień pisal a w końcu napisal ze juz transport załatwił a ciagnik mi za 3 dni przywiezie ale przed transportem pieniądze przelewem.I dałem sobie spokój.Troszki porobiłem 30ską a w 2014 odciążył go Mtz 892.2 ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomek73    579

Tomek czy te dysze pasują w "normalne"kołpaki???

 

Tak, oczywiście, to normalne dyszę tylko że dłuższe.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
soltys48    19687

Panowie słyszał ktoś o pługach BONNELL?

Mam taki do kupienia-3 obrotowa, na resorze, bez koła kopiującego, ścinacze nad odkładniami  od nowości jeszcze oryginalne lemiesze!!!!!!!! Pług orał rocznie max 2,5 ha ciężkiej gliny pod winnicę....U Niemca ciągał go International 1056 czyli ok 100km-ekstremalne warunki.Dałby z nim radę ciągnik 75 KM w normalnych warunkach?? Lemiesz ma 53 cm długości.

Pługa osobiście nie widziałem-wujek robi na winnicy i dzwonił,że szkopy chcą go sprzedać wołają 1200 euro.

Patrzyłem na olx i za wiele ich niema, dlatego pytam czy w ogóle warto zawracać sobie takim czymś głowę

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

U nas na wsi gościu chyba taki ma one są takie żółto-niebieskie nie wiem dokładnie czy tej firmy ale ciąga go Ursusem 914 i daje rade a ma lekka glinkę i górki takie. Co do jakości orki to nie jest najgorsza ładnie dokłada i w miarę równo jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
soltys48    19687

tamten jest cały niebieski-tyle wiem 

zależało by mi na opinii kogoś kto takim diablem orał czy dobrze to kryje czy się nie zapycha itd

Teraz mam rabe werka i orka to przyjemność-pole jak na stole, kryje wszystko nawet gorczycę ok 1,2m, łąka to dla niego nie problem, przez 7 lat jeszcze go nie zapchałem

I właśnie takiego czegoś szukam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jahooo    9201
Napisano (edytowany)

Sołty , mój znajomy ściąga trochę maszyn i miał takie pługi. Mało chodliwe i bedzie cięzko z elementami - trzeba dorabiać.  53cm lemiesz to około 42-45cm szerokość orki. Sam policz, czy da radę. To prawie 135 cm szerokości orki. Pytanie, czy ten pług ma regulację szerokości orki ?

1200 euro x 4,45 to prawie 5400 plus transport z 1500 wyjdzie (chyba, że masz swój). Cena dobra, jeśli ekstra stan. 

 

Cos takiego znalazłem https://www.youtube.com/watch?v=wPGi4sG3F1Q

Edytowano przez jahooo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez Paweł8484
      Witam, Mam problem z ładowarką teleskopową manitou mt1135 rozrusznik kręci ale maszyna nie chce odpalić tak jak by była jakaś blokada. Wyświetla się czerwony trójkąt z wykrzyknikiem. Może ktoś coś wie coś na ten temat

    • Przez Filip98
      Witam serdecznie,  poszukuje kompletną kabinę do kramera 612slx,  czy wiecie może gdzie udało by mi się kupić? Pozdrawiam serdecznie 
    • Przez Nikkallo
      Co w obecnych czasach jest lepszą opcją? Najem długoterminowy auta czy jednak jego zakup? Mam obecnie dylemat, chcę kupić samochod. Mam 100 tysięcy gotówki (mam świadomość, ze przy obecnych cenach samochodów nie kupię niczego naprawdę konkretnego).
      Obawiam się, że już przy wyjeździe z salonu auto sporo straci na wartości. I po kilku latach eksploatacji będzie warte 50% tego co zapłaciłem.
      Jakieś opinie?
    • Przez kubakuba678
      Witam mam pytanie czy pamięta ktoś jakie był ceny ciągników kombajnów maszyn rolniczych w latach 90? Pytam z ciekawości możne porównać cenę do dzisiejszej. Jak ktoś pamięta niech podaje oczywiście nowego wtedy sprzętu
    • Przez Mattti
      Witajcie! Jaki według was powinien być samochód rolnika? Co preferujecie? Pickup, terenówka, czy jakiś dostawczy? Diesel czy benzyna? Mi osobiście podoba się Suzuki Samurai- wszędzie dojedziesz, i zawsze coś na pakę wrzucisz Coś takiego: http://otomoto.pl/suzuki-samurai-off-road-C24269089.html Co waszym zdaniem jest warte uwagi?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj