Polecane posty

sladan    320

Mam do sprzedania talerzówkę Akpil 2x8, od nowości u mnie, stan naprawde idealny. Jeśli ktoś coś to PW.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jahooo    9112

Ja generalnie telefonu używam jako kalkulatora i przenośnej pamięci z tabelami, np tabela wysiewu, tabela do opryskiwacza, notatnik ze zużyciem paliwa itp. Nie wszystko jest się w stanie zapamiętać. Daty oprysków, nawożenia - łatwiej zapisać w telefonie, zawsze pod ręką. Można zrobić fotkę na polu, jak widać jakieś choroby czy nieznany chwast. Noszę telefon w kieszeni i mimo że nie jest wodo czy pyłoszczelny, daje radę.

 

Ten zetor to cena zaporowa. Przyczepa też .  Przyczepy to wogóle mają chore ceny, zwłaszcza w moich stronach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
misiulek    16

 

siewnik z firmy usługowej nie tak daleko ode mnie wiec na pewno mocno wyeksploatowany  a siać możesz nawet i rzepak tylko do każdego rodzaju nasion musisz zmienić tarcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Taa , już widzę te tłumy . B)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawel885    2279

Za cenę sztywnej 4 tonowej nie rzadko znajdzie się sztywną budowlankę 8-12 T . Ceny maszyn i artykułów rolniczych zarówno nowych jak i używanych są chore. Kiedyś szukałem opon 20 do przyczepy , ceny na olx 150 zł za szajs, 300zł to już niby elegancka ale 30-letnia, a za 200zł/szt znalazłem kompletne koła do stara z 4 letnimi oponami 75% bieżnika  :) to samo nowe części- np w grene filtr oleju 60zł, w sklepie z auto-częściami 20zł - ta sama firma, ten sam numer

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kris14    266

Rama od podstaw zrobiona nowa bo przyczepa była pogięta :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mariuszd93    559

Osie  , piasty , felgi  tez  nie  są  z D 50  ... 

Więc  pytanie  - co jest   :D


;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lukbold    1054

pewno wcąż śmierdzi tą gnojówką która woził przed zdjeciami :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
michal1993    458

Pewnie tak, kiedyś HL 6t była w miarę blisko za 4700zł, ładna z papierami, dzwonię za dwie godziny i gość mówi, że sprzedana i że to była ta ze zdjęcia itd...


Moje sprzęty:
- Władimirec T 25 A2
- MTZ 82
Jeżeli pomogłem kliknij na zieloną strzałkę w rogu mojego postu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witejus    8471

Za cenę sztywnej 4 tonowej nie rzadko znajdzie się sztywną budowlankę 8-12 T . Ceny maszyn i artykułów rolniczych zarówno nowych jak i używanych są chore. Kiedyś szukałem opon 20 do przyczepy , ceny na olx 150 zł za szajs, 300zł to już niby elegancka ale 30-letnia, a za 200zł/szt znalazłem kompletne koła do stara z 4 letnimi oponami 75% bieżnika  :) to samo nowe części- np w grene filtr oleju 60zł, w sklepie z auto-częściami 20zł - ta sama firma, ten sam numer

 

taki jest efekt dopłat bezpośrednich :rolleyes:

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Renault85-15TX    190

Ten kombajn już wisi sporo czasu na olx i jakoś nie może znaleźć się chętny to chyba coś nie tak z nim.


Vixa balet :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez Paweł8484
      Witam, Mam problem z ładowarką teleskopową manitou mt1135 rozrusznik kręci ale maszyna nie chce odpalić tak jak by była jakaś blokada. Wyświetla się czerwony trójkąt z wykrzyknikiem. Może ktoś coś wie coś na ten temat

    • Przez Filip98
      Witam serdecznie,  poszukuje kompletną kabinę do kramera 612slx,  czy wiecie może gdzie udało by mi się kupić? Pozdrawiam serdecznie 
    • Przez Nikkallo
      Co w obecnych czasach jest lepszą opcją? Najem długoterminowy auta czy jednak jego zakup? Mam obecnie dylemat, chcę kupić samochod. Mam 100 tysięcy gotówki (mam świadomość, ze przy obecnych cenach samochodów nie kupię niczego naprawdę konkretnego).
      Obawiam się, że już przy wyjeździe z salonu auto sporo straci na wartości. I po kilku latach eksploatacji będzie warte 50% tego co zapłaciłem.
      Jakieś opinie?
    • Przez kubakuba678
      Witam mam pytanie czy pamięta ktoś jakie był ceny ciągników kombajnów maszyn rolniczych w latach 90? Pytam z ciekawości możne porównać cenę do dzisiejszej. Jak ktoś pamięta niech podaje oczywiście nowego wtedy sprzętu
    • Przez Mattti
      Witajcie! Jaki według was powinien być samochód rolnika? Co preferujecie? Pickup, terenówka, czy jakiś dostawczy? Diesel czy benzyna? Mi osobiście podoba się Suzuki Samurai- wszędzie dojedziesz, i zawsze coś na pakę wrzucisz Coś takiego: http://otomoto.pl/suzuki-samurai-off-road-C24269089.html Co waszym zdaniem jest warte uwagi?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj