Polecane posty

FINN    1478

 

czemu drogo?? Stare bizony za 100 tyś wystawiają i jeszcze się nie którzy przyznają na forum ,że takie by kupili ;) U ursusach i zetorach nie wspominając... ;) to czemu renówki ładnie odpicowanej za tyle wystawić nie można ;) A nóż ,widelec, że znajdzie się jakaś łyżka (tępa) co kupi :P

 


"Wielu internautów jest kundlowatych.Jedyne, co mogą, to anonimowo szczekać, podgryzać najwyżej kostki, bo wyżej nie sięgają. Jakby ich odwiązać z łańcuchów i kazać coś zrobić, to by nie dali rady." K. Jackowski
Skargi, wnioski i zażalenia, proszę kierować na PW i GG :)
 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Krolewicz    124

opony zbyt mocno zjechane, listwy w podajniku nie oryginalne, siedzenie na 100% obijane

ciekawe po co to wiadro na gardzielu?dla ozdoby?

o czym mowa ten kombajn nowy kosztował 130 tyś ludzi posrało albo ta złotówka już nic nie jest warta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karolas123    88

no widzisz a 2 km ode mnie gościu sprowadza renaty kilkanaście lat i NIGDY nie ogłasza w necie tylko samo się roznosi,że Rysiek przywiózł i idzie na bieżąco towar ma różny i dobry i do remontu-co remontują , na każdy traktor daje gwarancje na rok i dosłownie wszystko w tym czasie idzie za free

 

No widzisz taka jest róznica miedzy wielkopolskim a podlaskim, ze do nas ląduje sam ochłap a jak nie to handlarze myślą, ze to ameryka i stawiają podwójną cene. U nas od nowego roku stare powystawiane ogłoszenia ciągników mają podniesioną cene a nie obniżoną a owijarka metalfach uzywana kosztuje tyle samo co nowa  :mellow:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawel885    2279

5 czy 10 lat starszy jd czy fendt przeżyje go 5 razy,a kasa ta sama, gdzie tu sens wyrzucać tyle kasy w to gówno, chłop kupił na dofinansowanie, zżezał i teraz szuka idioty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maromar    18

15 tyś za przyczepe 3,5t???!!! jeszcze obrzygana od oleju od dołu, ja taką niedawno kupiłem za 2 tyś:) co prawda bez kwitów ale to nie 15 tyś:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawel885    2279

Znajomy z okolicy już piąty rok sprzedaje rozrzutnik 2-osiowy polski w oryginale mało używany za 12tys  (zszedł z 14 ) podziwiam go za wytrwałość, non stop odświeżone ogłoszenie  :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
Napisano (edytowany)

Z wyglądu , wywrot i cena wydaje się ok. Napisałem że się nie znam B) . Tak delikatnie się rozglądam . No w takich burtach to raczej 4 t .

Edytowano przez Gość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lukasz222    2883

 

Nie mam 100% pewności, ale wygląda mi to na osie od zwykłej końskiej fury, miałem już z taką przyczepą do czynienia, nawet 4t strach na tym wozić. Dobry materiał dla kogoś, kto ma podwozie jakiejś normalnej przyczepy i dopasowałby pakę, ale z pewnością nie w tej cenie. Tak więc nic godnego polecenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Faktycznie , ona tylko na pierwszy "rzut oka" taka ładna B) .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez Paweł8484
      Witam, Mam problem z ładowarką teleskopową manitou mt1135 rozrusznik kręci ale maszyna nie chce odpalić tak jak by była jakaś blokada. Wyświetla się czerwony trójkąt z wykrzyknikiem. Może ktoś coś wie coś na ten temat

    • Przez Filip98
      Witam serdecznie,  poszukuje kompletną kabinę do kramera 612slx,  czy wiecie może gdzie udało by mi się kupić? Pozdrawiam serdecznie 
    • Przez Nikkallo
      Co w obecnych czasach jest lepszą opcją? Najem długoterminowy auta czy jednak jego zakup? Mam obecnie dylemat, chcę kupić samochod. Mam 100 tysięcy gotówki (mam świadomość, ze przy obecnych cenach samochodów nie kupię niczego naprawdę konkretnego).
      Obawiam się, że już przy wyjeździe z salonu auto sporo straci na wartości. I po kilku latach eksploatacji będzie warte 50% tego co zapłaciłem.
      Jakieś opinie?
    • Przez kubakuba678
      Witam mam pytanie czy pamięta ktoś jakie był ceny ciągników kombajnów maszyn rolniczych w latach 90? Pytam z ciekawości możne porównać cenę do dzisiejszej. Jak ktoś pamięta niech podaje oczywiście nowego wtedy sprzętu
    • Przez Mattti
      Witajcie! Jaki według was powinien być samochód rolnika? Co preferujecie? Pickup, terenówka, czy jakiś dostawczy? Diesel czy benzyna? Mi osobiście podoba się Suzuki Samurai- wszędzie dojedziesz, i zawsze coś na pakę wrzucisz Coś takiego: http://otomoto.pl/suzuki-samurai-off-road-C24269089.html Co waszym zdaniem jest warte uwagi?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj