Polecane posty

jahooo    9112

Tak, oglądałem taką D-50 na którą ładowano sporo, każde złączenie ramy już podspawane ale "panie, ponad 8t sypaliśmy i się trzyma".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
simson2812    423

To dziwne bo kupiłem d-50 taniej niż złom i żadnego spawania nie ma a woziła sporo


W razie jakich kolwiek pytań pisać na PW. Jeśli pomogłem kliknij zieloną strzałkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ptaszyna    170

post-30311-0-24181200-1454332809_thumb.jpg Taką można mieć za 36k z ogonkiem

 

Tą obserwuje już długo i też nie może pójść http://olx.pl/oferta/przyczepa-autosan-d-55-3str-wywrot-CID757-IDcV8PW.html to tamta nie ma szans.

Najbardziej denerwują mnie w tych Autosankach te wiszące burty i tylko 5 zawiasów, do obecnie produkowanych się to nie umywa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
izydor6280    1146

nie rozumiem ludzi, coraz starsze graty i ceny coraz wyższe, kilka lat temu można było d55 kupić za 10, ładniejszą za 15, a teraz  :huh:

poza tym mały gospodarz nie kupi bo po co i pewnie $$ brak, a większy weźmie dofinansowanie i wyjdzie mu za te 20-25 nowy wagon

 


Polska B

Kupię zwrotnicę lewą oś okrągłą c330/360

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

kiedyś nie było tylu handlarzy, a rolnik się pozbyć nie umiał to sprzedawał byle poszło, a teraz się tyle handlarzy na mnożyło, że jak rolnik chce sprzedać i walnie jakąś małą cenę to handlarze się przed bramą biją.

 

PS. w piątek wyczaiłem na mobile.de Astre h 1.9cdti w full opcji 68k przebieg za 3800 euro w niedziele jak dzwoniłem, dowiedziałem się że już jedzie do polski...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jahooo    9112

A kto takie kostki jeszcze kupuje ? Jeśli ktoś ma małą hodowlę, to wynajmie usługę, jak dużą - to kupi własną zwijkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mariuszd93    559

 

 

Nie jestem znawcą ale chce zobaczyć ją zasypaną do pełna zboża i jak nią kiprujesz. Gość zrobił przyczepę na sprzedaż, pewnie wydarta z krzaków rama się sypie na walił farby i chce takie pieniądze. 

To  byś  nic  ciekawego  nie  zobaczył , po prostu kipruje  i jedzie  dalej . Zboże  bardzo łatwo się zsypuje i nie ma problemu z kiprowaniem 

Mam  D55  2 sztuki  , w jednej mam  zakładki 30 cm  , a  w drugiej 50 cm  ,na  tą wyższą  zboża  wchodzi około 8 ton .  

Sporo woziłem nimi też obornik  i podłoże  z pieczarek, nie zsypuje  się  tak fajnie jak zboże , ale też nie ma problemu z kiprowaniem 


;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jahooo    9112

Tego małego nie interesuje wynajem kostki. U mnie to już zabytek, nawet ci co mają, to już nie użytkują, tylko najmują rolkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
LEX266    250

Renault85-15TX

Kiepski  z ciebie  znawca :P można spokojnie  wozić zboże i wiele  innych  rzeczy  , to  dość mocne przyczepy ,  ta jest w całkiem niezłym stanie  .

Cena nieatrakcyjna , ale  nie jest wykluczone że  znajdzie sie kupiec

 

To Renault "wszechwiedzący"...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Renault85-15TX    190

hahaha... widzę LEX się pojawił i dalej cięty na mnie. Prawda boli dalej Ciebie, nie odpuściłeś jeszcze? 


Vixa balet :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jahooo    9112

Hmmm, ocena stanu po zdjęciach to mało miarodajne. Dla mnie stan, to to, czego na tych fotkach nie widać, czyli resory, wózki i rama. Dziwnym trafem to akurat dokładnie nie jest pokazane. Jestem w temacie przyczep i wiele "pieknych" ze zdjęć widziałem, a pod spodem "ło maryjo, czego tam nie było" dospawane do ramy.

Fakt, że D-50 i D-55 to mocne przyczepy, w porównaniu do D-47, ale bez przesady. Większość jest stara i solidnie wyeksploatowana. Przecież to były podstawowe przyczepy do Stara i Jelcza, zazwyczaj nabiły już kilometrów, a do rolnictwa trafiły tylko te egzemplarze, których nie zezłomowano w państwowych firmach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mikruss    536

U ojca ponad 20 lat jest d50 przerobiona na wywrotke, burty 100 cm, pszenzyta zawsze wchodzi 8 ton a żwiru sporo więcej przywiozła już mnóstwo towaru i będzie wozić nadal A rama jak była w stanie bdb tak jest do dzisiaj. Ogólnie doscmocne przyczepy ale warte Max 15 tyś zl a za 25 to sie kupi duzo wieksza przyczepe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Renault85-15TX    190

To  byś  nic  ciekawego  nie  zobaczył , po prostu kipruje  i jedzie  dalej . Zboże  bardzo łatwo się zsypuje i nie ma problemu z kiprowaniem 

Mam  D55  2 sztuki  , w jednej mam  zakładki 30 cm  , a  w drugiej 50 cm  ,na  tą wyższą  zboża  wchodzi około 8 ton .  

Sporo woziłem nimi też obornik  i podłoże  z pieczarek, nie zsypuje  się  tak fajnie jak zboże , ale też nie ma problemu z kiprowaniem

 

Być może i Twoje są w dobrym stanie, a tej nie widziałeś to nie możesz mówić ze jest super. Widziałem już taką samą w żniwa, przyjechał gość na skup stoję za nim i słucham jak opowiadał do ludzi co to za przyczepę kupił i wgl taka sama odwalona jak ta z linku i teraz sedno sprawy. Kipruje nią pszenicę ludzie stoją i patrzą a tu nagle trach i rama pogięta a ta piękna farba tylko odprysneła od ramy. Ludzie się tylko śmiali z niego i tej jego przyczepy co jeszcze 20 min wcześniej ją chwalił nawet do domu by nie dojechał jak by mu drugi gość trochę turem nie poprostował.

Vixa balet :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez Paweł8484
      Witam, Mam problem z ładowarką teleskopową manitou mt1135 rozrusznik kręci ale maszyna nie chce odpalić tak jak by była jakaś blokada. Wyświetla się czerwony trójkąt z wykrzyknikiem. Może ktoś coś wie coś na ten temat

    • Przez Filip98
      Witam serdecznie,  poszukuje kompletną kabinę do kramera 612slx,  czy wiecie może gdzie udało by mi się kupić? Pozdrawiam serdecznie 
    • Przez Nikkallo
      Co w obecnych czasach jest lepszą opcją? Najem długoterminowy auta czy jednak jego zakup? Mam obecnie dylemat, chcę kupić samochod. Mam 100 tysięcy gotówki (mam świadomość, ze przy obecnych cenach samochodów nie kupię niczego naprawdę konkretnego).
      Obawiam się, że już przy wyjeździe z salonu auto sporo straci na wartości. I po kilku latach eksploatacji będzie warte 50% tego co zapłaciłem.
      Jakieś opinie?
    • Przez kubakuba678
      Witam mam pytanie czy pamięta ktoś jakie był ceny ciągników kombajnów maszyn rolniczych w latach 90? Pytam z ciekawości możne porównać cenę do dzisiejszej. Jak ktoś pamięta niech podaje oczywiście nowego wtedy sprzętu
    • Przez Mattti
      Witajcie! Jaki według was powinien być samochód rolnika? Co preferujecie? Pickup, terenówka, czy jakiś dostawczy? Diesel czy benzyna? Mi osobiście podoba się Suzuki Samurai- wszędzie dojedziesz, i zawsze coś na pakę wrzucisz Coś takiego: http://otomoto.pl/suzuki-samurai-off-road-C24269089.html Co waszym zdaniem jest warte uwagi?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj