Polecane posty

Same silnik Deutz także problemów z tym nie ma a wszelkie pompy itp. z zamiennikami nie ma problemów sam mam dwa Deutz-e z 1978 i 9 i nie ma problemów z częściami(z tym że te ciągniki się nie psują) co najwyżej zestaw naprawczy do silnika był kupowany. Jeden jeździ u nas już jakieś 14 lat drugi 10.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jahooo    9205

Raczej nie tak starych, Same miało pełną gamę swoich silników chłodzonych powietrzem, nie tylko Deutz takie robi, nie nalezy się sugerować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lukbold    1054

Właśnie, konkrety. Gdzie, za ile? bo bajurzenie, że coś do zabytku dostane w sklepie za rogiem mija się z celem. Szukasz jakiegoś elementu w używkach to na takim olx znajdujesz 2 egz na części... U nas to nie było i nie będzie popularne a trzeba pamietać, że traktor to nie tylko silnik montowany w kilku innych markach

Edytowano przez lukbold

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
FINN    1478

"Wielu internautów jest kundlowatych.Jedyne, co mogą, to anonimowo szczekać, podgryzać najwyżej kostki, bo wyżej nie sięgają. Jakby ich odwiązać z łańcuchów i kazać coś zrobić, to by nie dali rady." K. Jackowski
Skargi, wnioski i zażalenia, proszę kierować na PW i GG :)
 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cyprian1219    368

Znajdź części do takich zabytków i kupuj.... chyba nie zakładasz że to 100% sprawne

Raczej nie zamierzam takich kupować, co nie zmienia faktu że z częściami nie powinno być u mnie problemu, mam blisko 2 duże sklepy z częściami i jeśli nie mają na miejscu to na pewno sprowadzom. Takich zabytków wciąż trochę jest ( choć nie u mnie) i części na pewno są produkowane, a nawet jeśli nie to zawsze można dopasować, dorobić, albo z "odzysku". Więc nie wiem o co ci chodzi...

Edytowano przez cyprian1219

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jahooo    9205

Same 80 ma silnik "Same 039-1054L" lub "Same 039-1054P" w nowszej wersji, 77 lub 80KM. Skąd wziąłeś info, ze to silnik Deutz ? Nawet na niemieckim forum Same nie ma takiej informacji, a oni lubią się chwalić swoją techniką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Może ktoś z lenistwa albo niepełnosprawny zrobił sobie hydrauliczne sprzęgło załączane siłownikiem? Kiedyś kolega Stasio1 zrobił coś podobnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
URSUS16    278

wajcha od 12345678 to są dwa zakresy po 4 polbiegi( dwa przyciski zolw i zając). Wajcha ponizej czyli ta owinięta izolacja sluzy od zmiany kierunku jazdy a przycisk robi za sprzeglo. Zastanawia mnie przełącznik obok 1234 po prawej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kris14    267

Bo wszyscy boją się prawdziwego przebiegu :) Jak by był skręcony na 8tys już by poszedł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez Paweł8484
      Witam, Mam problem z ładowarką teleskopową manitou mt1135 rozrusznik kręci ale maszyna nie chce odpalić tak jak by była jakaś blokada. Wyświetla się czerwony trójkąt z wykrzyknikiem. Może ktoś coś wie coś na ten temat

    • Przez Filip98
      Witam serdecznie,  poszukuje kompletną kabinę do kramera 612slx,  czy wiecie może gdzie udało by mi się kupić? Pozdrawiam serdecznie 
    • Przez Nikkallo
      Co w obecnych czasach jest lepszą opcją? Najem długoterminowy auta czy jednak jego zakup? Mam obecnie dylemat, chcę kupić samochod. Mam 100 tysięcy gotówki (mam świadomość, ze przy obecnych cenach samochodów nie kupię niczego naprawdę konkretnego).
      Obawiam się, że już przy wyjeździe z salonu auto sporo straci na wartości. I po kilku latach eksploatacji będzie warte 50% tego co zapłaciłem.
      Jakieś opinie?
    • Przez kubakuba678
      Witam mam pytanie czy pamięta ktoś jakie był ceny ciągników kombajnów maszyn rolniczych w latach 90? Pytam z ciekawości możne porównać cenę do dzisiejszej. Jak ktoś pamięta niech podaje oczywiście nowego wtedy sprzętu
    • Przez Mattti
      Witajcie! Jaki według was powinien być samochód rolnika? Co preferujecie? Pickup, terenówka, czy jakiś dostawczy? Diesel czy benzyna? Mi osobiście podoba się Suzuki Samurai- wszędzie dojedziesz, i zawsze coś na pakę wrzucisz Coś takiego: http://otomoto.pl/suzuki-samurai-off-road-C24269089.html Co waszym zdaniem jest warte uwagi?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj