Polecane posty

Filipeusz    0

kupuj śmiało, jedź od razu, bo ktoś ci podkupi....

naprawdę jesteś tak naiwny???

 

 

Nie, nie jestem naiwny i nie szukam takich złomów ;) Chodziło mi bardziej o to że ci oszuści już nawet historyjki zamieszczają w swoich "ogłoszeniach" :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rolnik2517    387

Ten fendt to zdjęcia nie są z polski tereny Grójeckie tam nie uświadczysz kawałka pola tylko same sady i sady a cena to chyba za sam ładować z osprzętem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bratrolnika    28702

Nie, nie jestem naiwny i nie szukam takich złomów ;) Chodziło mi bardziej o to że ci oszuści już nawet historyjki zamieszczają w swoich "ogłoszeniach" :D

 

to nie wrzucaj tutaj, jest temat do takich ogłoszeń

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mariuszd93    559
cyprian1219    368

Za tą c355 z ogłoszenia to dam 9000 jak dowiezie pod dom.

Edytowano przez cyprian1219

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Renault85-15TX    190

Ja już chyba wczoraj pisałem na ten temat. Farby strasznie drogi i sobie ludzie cenią, pogłupieli już z tymi ursusami i zetorami. Nie dość że nie ma w tym ani wygody ani mocy to jeszcze 20 tyś za taki bubel. Ludziom się już w duxxxh po przewracało sami nie wiedzą ile mają cenić za ciągnik co ma 45 lat, a jak by zajechał go kupić to jeszcze okaże się że właściciel młodszy niż ciągnik. 


Vixa balet :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
FINN    1478

http://m.finn.no/b2b/agriculturetractor/ad.html?finnkode=69396527&q=ursus&ref=fas   a u nas nie które komplety po 1500zł ;) a tutaj ok 1/3 ceny w PL?


"Wielu internautów jest kundlowatych.Jedyne, co mogą, to anonimowo szczekać, podgryzać najwyżej kostki, bo wyżej nie sięgają. Jakby ich odwiązać z łańcuchów i kazać coś zrobić, to by nie dali rady." K. Jackowski
Skargi, wnioski i zażalenia, proszę kierować na PW i GG :)
 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawel885    2279

http://m.finn.no/b2b/agriculturetractor/ad.html?finnkode=69396527&q=ursus&ref=fas   a u nas nie które komplety po 1500zł ;) a tutaj ok 1/3 ceny w PL?

Ja wyczytałem że 7500 koron to kosztuje, turbina do ursusa 6cyl  6900 koron, pompa hydr zetor 52-77XX 2000 koron, czyli ceny wyjechane 

Edytowano przez pawel885

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bocianlask    3

W  tytule jest  i nie tylko.

 NA  ALLEGRO   lepiej  brzmi  chyba  ;)  

Poza  tym  temat jet  kontynuacja  starego  tematu ,który  się  za często zawieszał pod koniec żywota , a  nazywał sie też  " Znalezione  na  allegro "

 

Zna  ktoś  tego  handlarza? 

http://olx.pl/oferta/ciagnik-rolniczy-ford-7710-new-holland-z-niemiec-nie-zetor-mf-deutz-CID757-IDc9tM5.html#925b507e47

 

Wiem że  to  zabytek  , ale jeśli  to prawda  że  w  oryginale - to  interesujący jest  nawet ...

 

Handlarz z mojej okolicy. Z tego co słyszałem ma dobrą opinię, sprowadza sprzęty ładne i raczej w oryginale, śmieci wyciągniętych z krzaków u niego nie znajdziesz.. Ja nigdy od niego nic nie kupowałem. Kiedyś przejeżdżałem i wstąpiłem obejrzeć sprzęty, plac miał zamknięty, ale przez siatkę maszyny nie wyglądały na picowane tylko na oryginały, tak jak przyjechały z Niemiec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
grzegorzk4    68

Goście siedzą po garażach i składają z elementów różnego pochodzenia i myślą że wezmą za to kase niewiadomo jaką.

 

Za te kasę to kupi ładną c-330 i jeszcze zostanie na paliwo, a przynajmniej z częściami nie ma problemu i wiadome co szukać.

Edytowano przez Matey
cytowanie poprzedniego posta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez Paweł8484
      Witam, Mam problem z ładowarką teleskopową manitou mt1135 rozrusznik kręci ale maszyna nie chce odpalić tak jak by była jakaś blokada. Wyświetla się czerwony trójkąt z wykrzyknikiem. Może ktoś coś wie coś na ten temat

    • Przez Filip98
      Witam serdecznie,  poszukuje kompletną kabinę do kramera 612slx,  czy wiecie może gdzie udało by mi się kupić? Pozdrawiam serdecznie 
    • Przez Nikkallo
      Co w obecnych czasach jest lepszą opcją? Najem długoterminowy auta czy jednak jego zakup? Mam obecnie dylemat, chcę kupić samochod. Mam 100 tysięcy gotówki (mam świadomość, ze przy obecnych cenach samochodów nie kupię niczego naprawdę konkretnego).
      Obawiam się, że już przy wyjeździe z salonu auto sporo straci na wartości. I po kilku latach eksploatacji będzie warte 50% tego co zapłaciłem.
      Jakieś opinie?
    • Przez kubakuba678
      Witam mam pytanie czy pamięta ktoś jakie był ceny ciągników kombajnów maszyn rolniczych w latach 90? Pytam z ciekawości możne porównać cenę do dzisiejszej. Jak ktoś pamięta niech podaje oczywiście nowego wtedy sprzętu
    • Przez Mattti
      Witajcie! Jaki według was powinien być samochód rolnika? Co preferujecie? Pickup, terenówka, czy jakiś dostawczy? Diesel czy benzyna? Mi osobiście podoba się Suzuki Samurai- wszędzie dojedziesz, i zawsze coś na pakę wrzucisz Coś takiego: http://otomoto.pl/suzuki-samurai-off-road-C24269089.html Co waszym zdaniem jest warte uwagi?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj