Polecane posty

wojtal24    2467

W  tytule jest  i nie tylko.

 NA  ALLEGRO   lepiej  brzmi  chyba  ;)  

Poza  tym  temat jet  kontynuacja  starego  tematu ,który  się  za często zawieszał pod koniec żywota , a  nazywał sie też  " Znalezione  na  allegro "

 

Zna  ktoś  tego  handlarza? 

http://olx.pl/oferta/ciagnik-rolniczy-ford-7710-new-holland-z-niemiec-nie-zetor-mf-deutz-CID757-IDc9tM5.html#925b507e47

 

Wiem że  to  zabytek  , ale jeśli  to prawda  że  w  oryginale - to  interesujący jest  nawet ...

 

Mariusz ja od tego handlarza kupiełm z 5 lat temu zetora i jestem zadowolony gośc nazywa sie Dariusz Wojciechowski jest to miejscowocć Bocianicha (czy jakoś tak) on sprowadza ze swoim bratem chyba Krzyskim kilka lat temu jak byłem to sprzety miał z niemien w miare ogarnietę ja jezdziłem 5 lat zetorem bez dokładki nie liczę olejów i filtrów przebieg mysle że miał ogrinał i ceny myśle że też w miare, i gość w miarę uczciwy nie zwozi szrotów i nie ma warsztatu na miejscu żeby je naprawiac nie picuje mój zetro przyjechał w piatek wieczorem a ja go kupiłem w niedziele rano nawet nie był myty u niego. zapytaj @luke16 bo to chyba nie daleko niego i nie wiem czy nie zna goscia

Edytowano przez wojtal24

ZETOR TEAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szukam ciągnika powyżej 100 km i 1995r. do 35 tysięcy zł. Może ktoś coś wie? I na sprzedaż mam ładowarkę Claasa Targo K60 2001r.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bratrolnika    28746

Co powiecie o tym agregacie i jak ocenicie jego pracę na poniższym filmiku? Warto się zainteresować? Myślałem, że nie znajdę żadnego ścierniskowca pod 5211 ale jednak to wygląda interesująco.

 

http://olx.pl/oferta/agregat-scierniskowy-gruber-c360-zetor-agro-system-CID757-IDbshaZ.html#b4a3f0c10a

efekt cieniutki a C-360 kwiczy przy nim jak zarzynana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawel885    2279

Szukam ciągnika powyżej 100 km i 1995r. do 35 tysięcy zł. Może ktoś coś wie? I na sprzedaż mam ładowarkę Claasa Targo K60 2001r.

Ale wymagania.... Za 35 tys to z 1980-85r znajdziesz coś co Ci się nie rozkraczy po 10godz pracy a nie powyżej 95r... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
everto    58

Ale wymagania.... Za 35 tys to z 1980-85r znajdziesz coś co Ci się nie rozkraczy po 10godz pracy a nie powyżej 95r... 

 

no nie wiem... Fakt że gościu ma spore wymagania a środki mocno ograniczone ale coś by było..

 

http://olx.pl/oferta/ciagnik-same-laser-150-okazja-CID757-IDcmTnD.html#eacc1a8d33

 

niedaleko mnie... nawet nawet... 

 

http://olx.pl/oferta/case-5140-maxxum-plus-CID757-IDcosEL.html#9f984c7097

 

tylko że netto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawel885    2279

Pojedź, obejrzyj i inaczej będziesz pisał, z doświadczenia wiem że lepszy stary nie zjechany niż dużo nowsza "okazja". 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lukbold    1054

i łudzisz się że sprawny ciągnik z tego rocznika ktoś wystawił z takie grosze??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
izydor6280    1153

A jeśli chodzi o cyklopy to lepszy by był Troll czy podpinany na zaczep?

 

czeski http://olx.pl/oferta/ladowacz-czeski-unhz-750-CID757-IDanLwt.html#ceab22a3b2

 

rozrzutnik tylko tandem, z bardziej popularnych polskie 6t 

jednoosiowy jak pełny to owszem ciśnie ciągnik, ale jak już przesunie za połowę to jest odwrotnie, dwuosiówka dobra po ściernisku, w mokrą rolę ciężko będzie miała 360 

Edytowano przez izydor6280

Polska B

Kupię zwrotnicę lewą oś okrągłą c330/360

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gramgro    14

Zrobiłem sobie takiego z białoruśki i mam na nad wałkiem 1t obciażnik i tak na maksa wyciagnietym ramieniu mi zaczep podnosi. A mam zalożoną wąską łyżkę 40cm. Nie ładowałem np obornika ale bym się bał, bez przeciwwagi nie ciekawie to wygląda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
simson2812    423

Mam osprzet z białoruski i jest ok rozrzutnik stoi jak najbliżej łapy i biorę pełne łyżki zbitego obornika od byków


W razie jakich kolwiek pytań pisać na PW. Jeśli pomogłem kliknij zieloną strzałkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cashpoint    16

http://olx.pl/oferta/ladowacz-czeski-cyklop-unhz-750-czesci-lub-w-calosci-CID757-ID7S86P.html#29da56583e

 

Panowie,C-330 dygnie takiego ? Stoi 5 km ode mnie na sprzedaż taki jak w tej ofercie,oczywiście w lepszym stanie mechanicznym i wizualnym i tak się zastanawiamy z Ojcem czy nie spróbować go bo przydałby się do przerzucania obornika na płycie.Plusem jest to,że ma hydraulicznie podnoszoną kabinę co ułatwia robotę, poprzedni właściciel podpinał do niego C-360 i obawiamy się,że ciapek może nie podołać bo to jednak kupa żelastwa jest.

Edytowano przez cashpoint

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
simson2812    423

Może zbijać z obrotów bo to tylko 2 cyl.


W razie jakich kolwiek pytań pisać na PW. Jeśli pomogłem kliknij zieloną strzałkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bratrolnika    28746

ktoś w galerii pisał pod zdjęciem że UNHZ750 ma podpięty pod T-25 i w rozsądnym użytkowaniu daje radę

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cashpoint    16

no nic,najprostszym rozwiązaniem będzie pożyczenie na 1 dzień i zobaczyć na żywo jak sobie radzi,bo nie chce zajechać silnika w ciapaku,stary bo stary ale jednak poczciwa z niego maszynka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krilan06    2418

Ja pod C-330 podpinam UNHZ500 i ciągnik nie ma najmniejszych problemów z tym ładowaczem, nawet nie musi chodzić na jakichś dużych obrotach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez Paweł8484
      Witam, Mam problem z ładowarką teleskopową manitou mt1135 rozrusznik kręci ale maszyna nie chce odpalić tak jak by była jakaś blokada. Wyświetla się czerwony trójkąt z wykrzyknikiem. Może ktoś coś wie coś na ten temat

    • Przez Filip98
      Witam serdecznie,  poszukuje kompletną kabinę do kramera 612slx,  czy wiecie może gdzie udało by mi się kupić? Pozdrawiam serdecznie 
    • Przez Nikkallo
      Co w obecnych czasach jest lepszą opcją? Najem długoterminowy auta czy jednak jego zakup? Mam obecnie dylemat, chcę kupić samochod. Mam 100 tysięcy gotówki (mam świadomość, ze przy obecnych cenach samochodów nie kupię niczego naprawdę konkretnego).
      Obawiam się, że już przy wyjeździe z salonu auto sporo straci na wartości. I po kilku latach eksploatacji będzie warte 50% tego co zapłaciłem.
      Jakieś opinie?
    • Przez kubakuba678
      Witam mam pytanie czy pamięta ktoś jakie był ceny ciągników kombajnów maszyn rolniczych w latach 90? Pytam z ciekawości możne porównać cenę do dzisiejszej. Jak ktoś pamięta niech podaje oczywiście nowego wtedy sprzętu
    • Przez Mattti
      Witajcie! Jaki według was powinien być samochód rolnika? Co preferujecie? Pickup, terenówka, czy jakiś dostawczy? Diesel czy benzyna? Mi osobiście podoba się Suzuki Samurai- wszędzie dojedziesz, i zawsze coś na pakę wrzucisz Coś takiego: http://otomoto.pl/suzuki-samurai-off-road-C24269089.html Co waszym zdaniem jest warte uwagi?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj