Polecane posty

bratrolnika    28757

a co to za g... tu reklamujesz??? jakiś magiczny wtyczek który o połowę redukuje zużycie prądu, super, kupię chyba dwa to wcale za prąd płacił nie będę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jonek98    2650

@bratrolnika Kup 3 to ci energetyka będzie dopłacać:).Strona wieje fejkiem z daleka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bratrolnika    28757

dokładnie po co panele fotowoltaiczne, kupić takich parę i do roboty chodzić nie trzeba, za hajs z prądu będę żył

dobrze że elektryk zawodowy jestem to gniazdek sobie dorobię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
soltys48    19710

"Prywatek" i innych wynalazków tego typu nawet nie chce oglądać. Wole starszą, a chociaż z dobrej jakości ramą.

ja mam famarola z takim układem talerzy jak ta

http://olx.pl/oferta/talerzowka-2-7m-famarol-slupsk-CID757-IDcqFn5.html#b93eee4cdc

jest z 2002 r naprawdę godna polecenia nawet w tym roku po odpowiednim dociążeniu robiła suuper robotę

niedługo będzie na sprzedaż

 

http://olx.pl/oferta/ciagnik-farmtrac-CID757-IDanDL1.html#352eb7ee34

jeżeli silnik faktycznie forda to 60 km można za ok 5000,- wyrwać w super stanie

Edytowano przez soltys48

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
FINN    1478

"Wielu internautów jest kundlowatych.Jedyne, co mogą, to anonimowo szczekać, podgryzać najwyżej kostki, bo wyżej nie sięgają. Jakby ich odwiązać z łańcuchów i kazać coś zrobić, to by nie dali rady." K. Jackowski
Skargi, wnioski i zażalenia, proszę kierować na PW i GG :)
 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
crazy29    10

mam taka forszrajke tzn BBG i do sprzedania bo za mala. ta z oglszenia to kiepski stan widactalerze do wymiany cienkie jak papier. moja ma jak nowe tosa mega talerze wrecz nie zniszczalne do tegoz tylu mam walki- gwiazdki ktore jeszcze doprawiaja. maszyna ciezka i przetrawi kazdy ugor ale ta oglszona to musiala ostro w zyciu tyrac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
damianbor    124

Miałem okazje pracować jedną i drugą. Obydwie bardzo mocne, ciężkie i robotę robiły jak bajka. obydwie chodziły z ursusem 1224 w kondycji na 4, no może na 3++. Ruska trochę szersza ale za to fortschrit miał podwójną kolczatkę. Na naszych ziemiach i górkach ursus trochę pierdział z ruską. Z szwabem miał jakby troszkę lżej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
soltys48    19710

Ruską miałem okazję pracować ok 600ha z Renault 11014 wydajność sięgała 35ha/dzień czyli ok14h(cały czas jeden kawałek)przy talerzowaniu gryki ok 1,3-1,5m wysokości, robotę robiła zajebistą wyglądało jak orka i renia radziła sobie z nią bardzo przyzwoicie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
damianbor    124

Właśnie renia a ursus. To robi różnice. Ale i ziemia u nas nie jest łaskawa. Do tego górki. Nie mniej jednak obydwie talerzówki to stare sprzęty z dobrego materiału godne polecenia. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
soltys48    19710

tak obie świetne sprzęty i co najważniejsze dość tanie

Ja robiłem nadość słabej ziemi i góreczli też sporawe były

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
FINN    1478

koło mnie sa do sprzedania 2 ruskie, ale to raczej powinny byc w cenie złomu, bo byłem i oglądałem... i nie daleko mnie jest 4m talerzówka JD w układzie V która miałem okazję pracować i robotę robiła dobra , to samo co ruska którą pracowałem Zetorem Proksimą , ale na ugorze z klasa VI i mimo , że była rozklekotana to robote robiła

No ta Forszjka może i ma sporo ha za sobą ale po stanie widać, że ktoś onią dbał, jak zima się ustabilizuje to może podjadę i zobacze obie... bo będę miał po drodze :)

http://olx.pl/oferta/talerzowka-4m-brona-talerzowa-john-deere-CID757-IDbty8x.html#9442b7f515

http://olx.pl/oferta/brona-talerzowa-talerzowka-gruber-ruska-CID757-IDbDpET.html#9442b7f515

 te sa w mojej okolicy ... ;)


"Wielu internautów jest kundlowatych.Jedyne, co mogą, to anonimowo szczekać, podgryzać najwyżej kostki, bo wyżej nie sięgają. Jakby ich odwiązać z łańcuchów i kazać coś zrobić, to by nie dali rady." K. Jackowski
Skargi, wnioski i zażalenia, proszę kierować na PW i GG :)
 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wojtal24    2471

a czy te traktory stoja na placu na miejscu w Polsce? 

 

@finn czesci do tych talerzówek jd sa niezłe mam taką 3m to łożysko tylko w serwisie JD w zastepniku nie wystepuje i kosztuje 270zł a obudował łożyska 600zł, talerze z okragłym otworem na oś też do tanich nie należa ja kupowałem od polskiej i na plażmie wypalali mi otwory, siłownik jak jest orginalny jest produkcji USA i mi tez przerabiali bo tłoczysko i uszczelniacze były w calach zamiast mm  ale ogolnie sprzed fajny cieżki wchodzi nawet w taką suszę jak była w tym roku u mnie i robi niezła robotę ja swoja 3m ciagam 105KM 

Edytowano przez wojtal24

ZETOR TEAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wojtal24    2471

@lukash0 tylko nie wplacaj zaliczki ani żadnej kasy do puki sprzet nie bedzie w Polsce sa to pewnie ceny netto albo bez transportu

 

@finn fajna jest ta talerzówka z tych pierwszych linków co wstawiłeś  forchaja ma tą ramę z tyłu do wału lub bron


ZETOR TEAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez Paweł8484
      Witam, Mam problem z ładowarką teleskopową manitou mt1135 rozrusznik kręci ale maszyna nie chce odpalić tak jak by była jakaś blokada. Wyświetla się czerwony trójkąt z wykrzyknikiem. Może ktoś coś wie coś na ten temat

    • Przez Filip98
      Witam serdecznie,  poszukuje kompletną kabinę do kramera 612slx,  czy wiecie może gdzie udało by mi się kupić? Pozdrawiam serdecznie 
    • Przez Nikkallo
      Co w obecnych czasach jest lepszą opcją? Najem długoterminowy auta czy jednak jego zakup? Mam obecnie dylemat, chcę kupić samochod. Mam 100 tysięcy gotówki (mam świadomość, ze przy obecnych cenach samochodów nie kupię niczego naprawdę konkretnego).
      Obawiam się, że już przy wyjeździe z salonu auto sporo straci na wartości. I po kilku latach eksploatacji będzie warte 50% tego co zapłaciłem.
      Jakieś opinie?
    • Przez kubakuba678
      Witam mam pytanie czy pamięta ktoś jakie był ceny ciągników kombajnów maszyn rolniczych w latach 90? Pytam z ciekawości możne porównać cenę do dzisiejszej. Jak ktoś pamięta niech podaje oczywiście nowego wtedy sprzętu
    • Przez Mattti
      Witajcie! Jaki według was powinien być samochód rolnika? Co preferujecie? Pickup, terenówka, czy jakiś dostawczy? Diesel czy benzyna? Mi osobiście podoba się Suzuki Samurai- wszędzie dojedziesz, i zawsze coś na pakę wrzucisz Coś takiego: http://otomoto.pl/suzuki-samurai-off-road-C24269089.html Co waszym zdaniem jest warte uwagi?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj