Polecane posty

tomek73    579

  http://olx.pl/oferta/rozsiewacz-amazone-za-m-ultra-profis-3500-z-waga-CID757-IDdvdlX.html  48 godzin od wystawienia ponad 500 wyświetleń 9 odsłoń telefonów.

http://olx.pl/oferta/rozsiewacz-amazone-za-u-za-m-1800-CID757-IDcoU0D.html  od początku października też ponad 500 wyświetleń 18 odsłoń  tel , a jeden do mniez zapytaniem tel.

Trochę się zdziwiłem ze tak go oglądają, za taką cenę, za tydzień wycofam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

co oni w tych gimnazjach uczą że ci gimnazjaliści zadają takie pytania

 

Za czasów Mojej edukacji nikt o gimnazjum nawet nie słyszał .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
soltys48    19702

W galerii się chwalą przebiegiem 180 tyś samochodem od nowości  w jednych rękach i to z podkreśleniem "ciężka eksploatacja" ;)

Kolego ciężka eksploatacja???Oj trza było zobaczyć jak mój venciak ciągnął 140 km deutz'a 5206 z turem(wujek kupił w szczecinie i po 30km obróciło panewkę)albo na haku rozrzutnik z czarnej białostockiej jednoosiowy z pod Koszalina, a na przyczepkach ile on przewiózł towaru......i to zawsze przeładowane bo wejdzie ;) U mnie auta mają dopiero ciężką eksploatację

 

A wracając do tematu Panowie da radę taki wał przerobić na węższy??

http://olx.pl/oferta/wal-packera-szer-3m-CID757-IDdv6uJ.html#db803d3830

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
damianos95    436

jasne rozcinasz ile ci go potrzebne dotaczasz kołko w srodek i sworzen obspawujesz i smigasz :D chodz cena tez nie jakas rewelacyjna za 1100 mozna wyrwac. warto podzwonic do producentow agregatow oni maja czasami za 1200-1300 nowki które lezały iles tam i sprzedaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karolas123    88

Kolego ciężka eksploatacja???Oj trza było zobaczyć jak mój venciak ciągnął 140 km deutz'a 5206 z turem(wujek kupił w szczecinie i po 30km obróciło panewkę)albo na haku rozrzutnik z czarnej białostockiej jednoosiowy z pod Koszalina, a na przyczepkach ile on przewiózł towaru......i to zawsze przeładowane bo wejdzie ;) U mnie auta mają dopiero ciężką eksploatację

 

A wracając do tematu Panowie da radę taki wał przerobić na węższy??

http://olx.pl/oferta/wal-packera-szer-3m-CID757-IDdv6uJ.html#db803d3830

 

To nie jest cieżka eksploatacja tylko niszczenie sprzętu i narażanie na niebezpieczeństwo wszystkich w Twoim otoczeniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jahooo    9227

Dokładnie, trzeba rozróżnić eksploatację od głupoty. Co innego jeździć codziennie z przyczepką, a co innego jeździć z przeładowaną lawetą, gdy masa zestawu przekracza x2 czy x3 masę ciągnacego zestaw auta. Tak że szczerze - nie ma się czym chwalić.

 

W podobnej cenie można znaleźć wał na wymiar, więc to nie jest rewelacyjna oferta , zważywszy na koszt przeróbki.

Edytowano przez jahooo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
damianos95    436

kolego przerobka to 100-150zł wiec nie straszna kasa chyba ze ktos sie paprac nie chce. Moze nie ma czym sie chwalic ale niektórzy "kierowcy " samym samochodem potrafia bardziej narazic na niebezpieczenstwo innych niz ktos z przeładowana laweta niestety taka prawda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
soltys48    19702

Dokładnie, trzeba rozróżnić eksploatację od głupoty. Co innego jeździć codziennie z przyczepką, a co innego jeździć z przeładowaną lawetą, gdy masa zestawu przekracza x2 czy x3 masę ciągnacego zestaw auta. Tak że szczerze - nie ma się czym chwalić.

 

W podobnej cenie można znaleźć wał na wymiar, więc to nie jest rewelacyjna oferta , zważywszy na koszt przeróbki.

Kolego doskonale rozróżniam eksploatację od głupoty a zwłaszcza skrajnej i w moim przypadku nie uważam aby moja eksploatacja narażała kogoś na niebezpieczeństwo no chyba,że mnie....

Masz rację, niema powodów do chwalenia ale tak to bywa ^^

Takie zaczepy posiada bardzo dużo ciągników sprowadzanych ze wschodnich Niemiec 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
URSUS16    278

"Prywatek" i innych wynalazków tego typu nawet nie chce oglądać. Wole starszą, a chociaż z dobrej jakości ramą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Prywatek" i innych wynalazków tego typu nawet nie chce oglądać. Wole starszą, a chociaż z dobrej jakości ramą.

To za tamtą co dałeś link 80gr/kg jest odpowiednią ceną.


Andree94444

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ursusc385    1565

http://olx.pl/oferta/ciagnik-farmtrac-CID757-IDanDL1.html#352eb7ee34

 

-Silnik do wymiany bądź kapitalnego remontu, zapaliła się kontrolka oleju i zaczął stukać, prawdopodobnie pęknięty wał.

-Maska błotniki do poprawek, szpachlowanie i malowanie

-Korpusy to malowania

-Kabina do malowania

-Dach kabiny do poprawy u tapicera

-Głośniki, radio do wywalenia

-Szyby do wstawienia - jest tylko przednia i dwie małe pod nią i jedna boczna

-Nie wiadomo jak skrzynia/sprzęgło/podnośnik bo ciągnika nie można odpalić

 

Cena nowego silnika to 20 tyś

Także amatora nie znajdzie na ten ciągnik ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Slowik1990    0

"Prywatek" i innych wynalazków tego typu nawet nie chce oglądać. Wole starszą, a chociaż z dobrej jakości ramą.

 

 

Przerabiałem ten temat. Posiadam właśnie grass - rolu 2,4 za nie co ponad 4 tys. I jestem bardzo zadowolony. Pomimo "prywatki" jest dość ciężka - miejscami musiałem podnosić bo szła za głęboko, oczywiście pomijając fakt tegorocznej suszy oraz resztek pożniwnych z kukurydzy które z resztą też dobrze cięła i mieszała z ziemią.  To co wstawiłeś z wytartymi talerzami nadaje się tylko na przysłowiowe "żyletki"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez Paweł8484
      Witam, Mam problem z ładowarką teleskopową manitou mt1135 rozrusznik kręci ale maszyna nie chce odpalić tak jak by była jakaś blokada. Wyświetla się czerwony trójkąt z wykrzyknikiem. Może ktoś coś wie coś na ten temat

    • Przez Filip98
      Witam serdecznie,  poszukuje kompletną kabinę do kramera 612slx,  czy wiecie może gdzie udało by mi się kupić? Pozdrawiam serdecznie 
    • Przez Nikkallo
      Co w obecnych czasach jest lepszą opcją? Najem długoterminowy auta czy jednak jego zakup? Mam obecnie dylemat, chcę kupić samochod. Mam 100 tysięcy gotówki (mam świadomość, ze przy obecnych cenach samochodów nie kupię niczego naprawdę konkretnego).
      Obawiam się, że już przy wyjeździe z salonu auto sporo straci na wartości. I po kilku latach eksploatacji będzie warte 50% tego co zapłaciłem.
      Jakieś opinie?
    • Przez kubakuba678
      Witam mam pytanie czy pamięta ktoś jakie był ceny ciągników kombajnów maszyn rolniczych w latach 90? Pytam z ciekawości możne porównać cenę do dzisiejszej. Jak ktoś pamięta niech podaje oczywiście nowego wtedy sprzętu
    • Przez Mattti
      Witajcie! Jaki według was powinien być samochód rolnika? Co preferujecie? Pickup, terenówka, czy jakiś dostawczy? Diesel czy benzyna? Mi osobiście podoba się Suzuki Samurai- wszędzie dojedziesz, i zawsze coś na pakę wrzucisz Coś takiego: http://otomoto.pl/suzuki-samurai-off-road-C24269089.html Co waszym zdaniem jest warte uwagi?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj