Polecane posty

soltys48    19687

http://olx.pl/oferta/opryskiwacz-tecnoma-4000-l-24-metry-100-sprawny-CID757-IDcdn0J.html  mój opryskiwacz wystawiony po 20 października 1847 wyświelteń  54 telefony, 4 obserwuję, 4 wiadomości z zapytaniem,  i co z tego bo do mnie 3 telefony, jeden był oglądać.

 Także te statystyki to sobie można wsadzić.

A u mnie wręcz odwrotnie opryskiwacz wystawiłem 31.12 ok 20 i do 1.1 ponad 750 wyświetleń,z 10 telefonów i ok 17 (czyli niecałe 24h po wystawieniu)zabierał go klient-wniosek?

http://olx.pl/oferta/opryskiwacz-CID757-IDdhHTw.html

Jak cena dobra czyli adekwatna do  stanu sprzętu i jakości to moment znajdą się kupujący, a jak ktoś wystawia tylko dla wystawiania....Dlatego zawsze byłem zdania żeby wystawienie ogłoszenie na olx było płatne/tak jak na allegro to nie byłoby takich durnowatych ogłoszeń,że stara przyczepa w cenie nowej.....kombajny a właściwie BIZONY 25 letnie po 50 tysięcy...

Zaraz odezwą się głosy,że są droższe....

Cenić każdy może , a sprzedać to już inna sprawa.....Ale to już kwestia podejścia do sprzedaży

Edytowano przez soltys48

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bratrolnika    28742

tak jak @sołtys napisał, cena dobra, adekwatna do stanu i realiów i towar sprzeda się w parę dni

a będziesz chciał sprzedawać a nie sprzedać to wal cenę razy dwa

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jahooo    9201

Sołtys, gdyby to nie był drugi koniec polski, to twój opryskiwacz stałby u mnie :D Ale cena transportu to prawie cena zakupu , więc sorry :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krzeniek    10

Kupowałem już nie jedną  maszynę z olx   jak coś jest naprawdę ładne i cena niewysoka to idzie od razu w ciągu 24 godzin a nawet szybciej , sam tak kupiłem 2 maszyny ostatnio i nie żałuje , jestem z nich zadowolony , raz umówiłem się z kobitką że wezmę mieszalnik bo był z 2009 roku i bardzo ładny  tylko jutro o 9 rano  bo dziś nie mogę przyjechać  a ona dzwoni za godzinę  że ludzie z podwórka nie chcą wyjść i dają jej 100 zł więcej niż ona chciała, no i sprzedała  . :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lukbold    1054

A za pare dni znów ogłoszenie wystawiła?? :P słyszałem o takich sprzedawcach :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kris91    2993

Jakieś diabły z świecącymi oczami :D  dobrze że dla reszty maszyn nie zrobił takich zdjęć :lol:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

No co , owce jak owce :rolleyes: .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
soltys48    19687

Sołtys, gdyby to nie był drugi koniec polski, to twój opryskiwacz stałby u mnie :D Ale cena transportu to prawie cena zakupu , więc sorry :D

Kolego koszt transportu to 500,-

Opryskiwacz pojechał pod Zamość więc chyba nie tak daleko od Ciebie.....

Sprzęt był naprawdę wart takich pieniędzy, a zależało mi na bardzo pilnej sprzedaży bo już jechał do mnie "NOWY"holder z niemiec, a nie miałbym gdzie go postawić,a trochę nie bardzo,żeby takie coś stało w zimę na dworze ;)

Jak potrzebujesz opryskiwacz to pisz na priv dam CI dobre namiary.... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomek73    579

Sołtys ale twoj opryskiwacz kosztował 1300 zł i jest to model poszukiwany bo te 600 litrow zawieszany to najlepszy do 360 a takich klientów jest najwiecej.

Mój  ponad 4 tyś 24m  l i nie oszukujmy się on powinien pracować na przynajmniej 70-100 ha w tacy rolnicy to już kupują  dużo nowsze  i raczej jednak mniejsze, zwłaszcza że to są dla nich  pierwsze opryskiwacze tak duże i oni  szukają 3 tyś l max.

A ja taki muszę mieć bo mam 16 ha pola  17 km od domu, a w drodze powrotnej jeszcze 4 ha robię nim, które ma nie po drodze,  więc przynajmniej 4 tyś u mnie tylko wchodzi w grę który jest u mnie na styk.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
soltys48    19687

tak to prawda,że takie opryskiwacze są poszukiwane....

sam kupiłem następną 600 ;)

a duży gospodarz przynajmniej w mojej okolicy na używkę nie spojrzy.....wszyscy z PROW'u się zaopatrzyli

Także życzę powodzenia w sprzedaży 

Uważam,że stan ok jak za taką cenę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mat22889    48

http://olx.pl/oferta/rozsiewacz-nawozu-unia-brzeg-700l-CID757-IDac4gd.html#aaad02d090

 

co sądzicie o tych rozsiewaczach?? czy lepiej jakiś zagraniczny amazone? szukam coś na 15m i z poj. 1 big baga czyli koło 700L

 

Może taki?

http://olx.pl/oferta/rozsiewacz-nawozu-bogballe-500-l-nadstawka-CID757-IDcaocX.html#2c8a2f851d

Edytowano przez mat22889

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

cena kusząca sam bym sie głowkowal co zrobic.4x4, lancuchy, tur ;)

 

 

Edytowano przez grzesieknowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez Paweł8484
      Witam, Mam problem z ładowarką teleskopową manitou mt1135 rozrusznik kręci ale maszyna nie chce odpalić tak jak by była jakaś blokada. Wyświetla się czerwony trójkąt z wykrzyknikiem. Może ktoś coś wie coś na ten temat

    • Przez Filip98
      Witam serdecznie,  poszukuje kompletną kabinę do kramera 612slx,  czy wiecie może gdzie udało by mi się kupić? Pozdrawiam serdecznie 
    • Przez Nikkallo
      Co w obecnych czasach jest lepszą opcją? Najem długoterminowy auta czy jednak jego zakup? Mam obecnie dylemat, chcę kupić samochod. Mam 100 tysięcy gotówki (mam świadomość, ze przy obecnych cenach samochodów nie kupię niczego naprawdę konkretnego).
      Obawiam się, że już przy wyjeździe z salonu auto sporo straci na wartości. I po kilku latach eksploatacji będzie warte 50% tego co zapłaciłem.
      Jakieś opinie?
    • Przez kubakuba678
      Witam mam pytanie czy pamięta ktoś jakie był ceny ciągników kombajnów maszyn rolniczych w latach 90? Pytam z ciekawości możne porównać cenę do dzisiejszej. Jak ktoś pamięta niech podaje oczywiście nowego wtedy sprzętu
    • Przez Mattti
      Witajcie! Jaki według was powinien być samochód rolnika? Co preferujecie? Pickup, terenówka, czy jakiś dostawczy? Diesel czy benzyna? Mi osobiście podoba się Suzuki Samurai- wszędzie dojedziesz, i zawsze coś na pakę wrzucisz Coś takiego: http://otomoto.pl/suzuki-samurai-off-road-C24269089.html Co waszym zdaniem jest warte uwagi?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj