Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
toorano    182

 koledzy gdzie kupić celownik do ciągnika na maskę (marka obojętna), jak to się fachowo nazywa, bo nie mogę nic wyszukać ? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
michal1993    461

To przyczepa jednego z użytkowników af 

 

Wiem, wiem :D Odzywał się już jak wstawialiśmy to w tym temacie w wakacje ;)


Moje sprzęty:
- Władimirec T 25 A2
- MTZ 82
Jeżeli pomogłem kliknij na zieloną strzałkę w rogu mojego postu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

ten zetor to jest 6245 tylko cena jak za "dawce" maski :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

I bez takiej maski 6245 potrafią być za tyle wystawiane , a tutaj bonus ;) .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mariuszd93    559

Miał ktoś do czynienia z maszynami od tego Pana? Jakieś opinie?

Interesuje mnie talerzówka 3,15 z wałem.

http://olx.pl/oferta/brona-talerzowa-talerzowka-1-8-m-CID757-IDacUF7.html#34d3155612

Kupiłem  od  niego jesienią  agregat  uprawowo  siewny  , 3  rzędy łapek  z  hydropakiem .

Okazało  sie że  tylny  rząd  łapek  ocierał po  wale  tylnym  rurowym ,  skontaktowałem  sie  to  powiedzieli żeby  odkręcić łapki  z ostatniego rzędu  i  robić  a po  sezonie zabiorą i naprawią , przyjechał  samochód    zabrali  , dziś  przywieźli zwęzili  ramkę  z zębami i ma  być ok .

Agregat jest  dość  masywny, wykonany solidnie ,  , właściciel  usuwa ewentualne   usterki  , więc  raczej  wart polecenia 


;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
michal1993    461

23 już ktoś dawał :D przecież...


Moje sprzęty:
- Władimirec T 25 A2
- MTZ 82
Jeżeli pomogłem kliknij na zieloną strzałkę w rogu mojego postu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kajman1984    0

Kupiłem  od  niego jesienią  agregat  uprawowo  siewny  , 3  rzędy łapek  z  hydropakiem .

Okazało  sie że  tylny  rząd  łapek  ocierał po  wale  tylnym  rurowym ,  skontaktowałem  sie  to  powiedzieli żeby  odkręcić łapki  z ostatniego rzędu  i  robić  a po  sezonie zabiorą i naprawią , przyjechał  samochód    zabrali  , dziś  przywieźli zwęzili  ramkę  z zębami i ma  być ok .

Agregat jest  dość  masywny, wykonany solidnie ,  , właściciel  usuwa ewentualne   usterki  , więc  raczej  wart polecenia 

Dziękuję. Chyba skorzystam z jego oferty;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jacus    3047

ten 1 handlarz sie nie zna  na ciagnikach-wiem bo ode mnie kupil trupa a i tak znalazl kupca a zarobil tylko na  zdjetej kabinie, choc moze po 2 latach sie wyrobil.


buk, humor ,seks ,rokendrol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
panczo1922    637

fakt faktem pomyślane....:)

trochę poprawić to wizualnie i koncept robi się naprawdę ciekawy!

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kizak    2200

   Jak taki ciężar dowieść ,moim zdaniem,,podwozie'' niezbyt pewne ,ale cena ok,ale pewnie i tak błyskawicznie znajdzie nowego pana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bratrolnika    28757

nie znajdzie, stoi od wiosny jak dobrze pamiętam

kto ma więcej ha na to nawet nie spojrzy, a małorolny nie ma pieniędzy na takie wynalazki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Darkos795    4

http://olx.pl/oferta/nowy-przenosnik-slimakowy-fi-110-130-150-ocynk-zmijka-podajnik-CID757-IDaoRPB.html#028e6ce8bb

Miał ktoś do czynienia z tą firmą? Co ciekawe facet ma wystawione ogłoszenia na nowe maszyny po całej Polsce,pytałem się gdzie jest żeby zobaczyć żmijkę na placu

a on skąd ja jestem,to mi przywiezie,a jak nie jestem na vacie to transport gratis.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawel885    2279

To zbiornik od claasa matadora, na co komu takie gówno skoro nawet zbiornik ziarna z bizona w to nie wejdzie 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jahooo    9233

Chodzi ni eo ten egzemlarz, bo fakt, mały, z 1,5t wejdzie,ale o pomysł - jakby tę dennicę ze ślimakiem wykorzystać do większej paczki, to niezły patent. Znam gościa, co taką konstrukcją napełnia siewnik na polu prosto z przyczepy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wojtek987    63

Pomysł może i ok,ale weź samemu załaduj siewnik! Zanim zalecisz wyłączyć wałek w ciągniku, to połowa zboża na ziemi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez Paweł8484
      Witam, Mam problem z ładowarką teleskopową manitou mt1135 rozrusznik kręci ale maszyna nie chce odpalić tak jak by była jakaś blokada. Wyświetla się czerwony trójkąt z wykrzyknikiem. Może ktoś coś wie coś na ten temat

    • Przez Filip98
      Witam serdecznie,  poszukuje kompletną kabinę do kramera 612slx,  czy wiecie może gdzie udało by mi się kupić? Pozdrawiam serdecznie 
    • Przez Nikkallo
      Co w obecnych czasach jest lepszą opcją? Najem długoterminowy auta czy jednak jego zakup? Mam obecnie dylemat, chcę kupić samochod. Mam 100 tysięcy gotówki (mam świadomość, ze przy obecnych cenach samochodów nie kupię niczego naprawdę konkretnego).
      Obawiam się, że już przy wyjeździe z salonu auto sporo straci na wartości. I po kilku latach eksploatacji będzie warte 50% tego co zapłaciłem.
      Jakieś opinie?
    • Przez kubakuba678
      Witam mam pytanie czy pamięta ktoś jakie był ceny ciągników kombajnów maszyn rolniczych w latach 90? Pytam z ciekawości możne porównać cenę do dzisiejszej. Jak ktoś pamięta niech podaje oczywiście nowego wtedy sprzętu
    • Przez Mattti
      Witajcie! Jaki według was powinien być samochód rolnika? Co preferujecie? Pickup, terenówka, czy jakiś dostawczy? Diesel czy benzyna? Mi osobiście podoba się Suzuki Samurai- wszędzie dojedziesz, i zawsze coś na pakę wrzucisz Coś takiego: http://otomoto.pl/suzuki-samurai-off-road-C24269089.html Co waszym zdaniem jest warte uwagi?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj