Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
daro189    58

pytam też między innymi o opinię na temat tego rozsiewacza, czy jest to raczej model za-e czy za-f, czy warto brać go w takiej cenie ( coś zawsze da się urwać ) czy jednak nie napalać się i szukać nowszego. odnosi się to także do części, no i również do tego, czy nie będzie trzeba bawić się w przedłużanie łopatek. tabela raczej nie jest od tego modelu, ale z dawką kiedyś trafie ;)

Edytowano przez daro189

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kombi82    19

to model za-f 602 spokojnie dorzuci nawet do 15-16 m każdy nawóz wiecej  raczej nie bo mieszadła by za bardzo mieliły nawóz łopatki jakies  dorabiane ma ale za ta cene odnowiny opłaci sie mam takiego od 10 lat i jestem z niego zadowolony do rozrzutu 15 m teraz kupiłem nowy bo potrzebowałem z rozrzutem na 21 m 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cyprian1219    368

Podobnych ofert jest więcej, a czasem wołają i więcej, w prawdzie jest mocno zniszczony i raczej do remontu, ale kto w 21 wieku a dokładniej w 2016 roku kupi starą unię, która orze jak radło do ziemniaków... Ludzie to jednak mają z głową...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
vgrzes    3

ja myślę że  nie 355 ale nie ważne, nie nasz wóz nie będzie nas  wiózł 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ROL--PARTS    3

http://olx.pl/oferta/proxima-stan-fabryczny-CID757-IDdjocR.html#5550b0035b

Co powiecie o tym? Myślicie że to realna oferta a nie jakiś naciągacz? Dzwoniłem do gościa i mówił że pochodzi ciągnik z niemiec z windykacji. Jakie mogą tu być szerokie opony? Z przodu 13.6 a z tyłu 16.9? Ciekawie czy przebieg realny? 

 

Moim zdaniem jakis naciagacz.Akurat konto na olx otwarte wczoraj,i 2 ciagniki najtaniej na olx  ;)

A propo w Niemczech Zetory w takim stanie sa drozsze,niz u nas  :)

Z tylu opony sa chyba 13,6 napewno nie szersze.Pozdrawiam 


Pierwszy błąd, który ludzie popełniają to fakt, że nie wiedzą, co chcą osiągnąć  :) 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szmergiel    1053

http://olx.pl/oferta/proxima-stan-fabryczny-CID757-IDdjocR.html#5550b0035b

Co powiecie o tym? Myślicie że to realna oferta a nie jakiś naciągacz? Dzwoniłem do gościa i mówił że pochodzi ciągnik z niemiec z windykacji. Jakie mogą tu być szerokie opony? Z przodu 13.6 a z tyłu 16.9? Ciekawie czy przebieg realny?

21lat a pytania jak u 4 latka.

Zreszta kupuj ponoc pierszy jestes,ja dam ci 100tys to sobie zarobisz pare groszy chlopie.25 kola droga nie chodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mariuszd93    559
the1mati1

 

 

Tu masz  następną  okazję , u tego  samego  gościa  ,  w  hurcie moze  taniej  Ci  sprzeda , ja moge  odkupic z  10  tys drożej ...


;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
robi57362    2355

kolego ją bym zastanowił się czy za to coś dać tysiąca a co dopiero 2.5 słoma też okropnie droga jak siano w tym roku u mnie można kupić słomę po 20 zł

Edytowano przez robi57362

jesli pomoglem kliknij fajne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mario_80    0

Ta "laweta" woła by ją pociąć na złom :) a na pewno nie nadaje się do wożenia takiej ilości bel ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kris91    2996

Polak potrafi :lol: Więcej by wrzucił ale zapewne tur wyżej nie podnosił :D 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mario_80    0

Może ten sam właściciel opatentuje jakiegoś Tura przedłużanego na starą drewnianą drabinę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Ktoś sobie jaja robi , a Wy przeżywacie . B)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kris91    2996

Jak można jaja robić, jak na aukcji sprzedaje i tam upchał te 30 bel :) na równym pociągnie, ale jak przyjdzie górka to hardcor będzie  :D 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez Paweł8484
      Witam, Mam problem z ładowarką teleskopową manitou mt1135 rozrusznik kręci ale maszyna nie chce odpalić tak jak by była jakaś blokada. Wyświetla się czerwony trójkąt z wykrzyknikiem. Może ktoś coś wie coś na ten temat

    • Przez Filip98
      Witam serdecznie,  poszukuje kompletną kabinę do kramera 612slx,  czy wiecie może gdzie udało by mi się kupić? Pozdrawiam serdecznie 
    • Przez Nikkallo
      Co w obecnych czasach jest lepszą opcją? Najem długoterminowy auta czy jednak jego zakup? Mam obecnie dylemat, chcę kupić samochod. Mam 100 tysięcy gotówki (mam świadomość, ze przy obecnych cenach samochodów nie kupię niczego naprawdę konkretnego).
      Obawiam się, że już przy wyjeździe z salonu auto sporo straci na wartości. I po kilku latach eksploatacji będzie warte 50% tego co zapłaciłem.
      Jakieś opinie?
    • Przez kubakuba678
      Witam mam pytanie czy pamięta ktoś jakie był ceny ciągników kombajnów maszyn rolniczych w latach 90? Pytam z ciekawości możne porównać cenę do dzisiejszej. Jak ktoś pamięta niech podaje oczywiście nowego wtedy sprzętu
    • Przez Mattti
      Witajcie! Jaki według was powinien być samochód rolnika? Co preferujecie? Pickup, terenówka, czy jakiś dostawczy? Diesel czy benzyna? Mi osobiście podoba się Suzuki Samurai- wszędzie dojedziesz, i zawsze coś na pakę wrzucisz Coś takiego: http://otomoto.pl/suzuki-samurai-off-road-C24269089.html Co waszym zdaniem jest warte uwagi?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj