Polecane posty

ROL--PARTS    3

http://olx.pl/oferta/ciagnik-zetor-7045-CID757-IDdi69L.html#b4d7cb5bf4

tu macie dopiero goscia co z lbem ma nie halo.on naprawde wciska przez tel ze to 95r i stan igla i 48500 do zabrania.

 

Z ceną go pogieło. 

A co do rocznika to tak może być ale w dowodzie rej. jak był przywieziony z Danii lub Holandii (stary myk na odmładzanie ciągników).

Chłop może kupił już z takimi papierami-i żyję w błędnym przekonaniu :)

Edytowano przez ROL--PARTS

Pierwszy błąd, który ludzie popełniają to fakt, że nie wiedzą, co chcą osiągnąć  :) 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ROL--PARTS    3

Nie mam pojęcia,też mi się tak wydawało.

Ale zdjęć gorzej zrobić chyba już nie mógł.

No i stwierdzam iż sprzedający ma na pewno „bujną fantazje”

Edytowano przez ROL--PARTS

Pierwszy błąd, który ludzie popełniają to fakt, że nie wiedzą, co chcą osiągnąć  :) 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mariuszd93    559

gril jest od czegoś typu c  360 

 

 

Po  przeczytaniu  posta  kolegi  szmergla ,  napisałem do  sprzedającego  wiadomość  że  robili  takie  traktory  do  1984 roku , widocznie  uznał że  trzeba  zmienić  .

wcześniej  było  1995 i  cena  chyba  49500  była .

 

  • 329393429_1_94x72_ciagnik-zetor-7045-wys
    Ciągnik ZETOR 7045   podgląd ID ogłoszenia: 196405941
  • dzisiaj, 20:45Twoja odpowiedź

    7045 były robione do 1984 roku , więc nie jest mozliwe żeby był 1995 rocznik

    Przeczytana 17 min. temteraz  napisałem  mu że  traktor  nie  ma 86  koni  tylko  65  ,  zobaczymy  czy  tez  zmieni ...

teraz  napisałem  mu że ten  traktor  nie ma  86  koni - tylko  65  ,  zobaczymy czy  też  zmieni 

Edytowano przez mariuszd93

;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ROL--PARTS    3

Chce więcej i jest młodszy jak w ogłoszeniu ? Po co do niego dzwoniłeś ? Fajnie żeście musieli się dogadać :D .

 

 

Musiał zmienić treść ogłoszenia chwilę temu.Bo 10-minut temu była inna cena i rocznik też inny.

Edytowano przez ROL--PARTS

Pierwszy błąd, który ludzie popełniają to fakt, że nie wiedzą, co chcą osiągnąć  :) 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
piotr81    0

To może ja swojego rekorda z 90 r. przemaluje za 2000 na niebiesko i też krzyknę 200tyś. chociaż wart jest może ze 35tyś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

 Może gość po Sylwestrze dochodzi dopiero do siebie ;) .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mariuszd93    559

gril jest od czegoś typu c  360 

 

 

Po  przeczytaniu  posta  kolegi  szmergla ,  napisałem do  sprzedającego  wiadomość  że  robili  takie  traktory  do  1984 roku , widocznie  uznał że  trzeba  zmienić  .

wcześniej  było  1995 i  cena  chyba  49500  była .

 

  • 329393429_1_94x72_ciagnik-zetor-7045-wys
    Ciągnik ZETOR 7045   podgląd ID ogłoszenia: 196405941
  • dzisiaj, 20:45Twoja odpowiedź

    7045 były robione do 1984 roku , więc nie jest mozliwe żeby był 1995 rocznik

    Przeczytana 17 min. temteraz  napisałem  mu że  traktor  nie  ma 86  koni  tylko  65  ,  zobaczymy  czy  tez  zmieni ...

teraz  napisałem  mu że ten  traktor  nie ma  86  koni - tylko  65  ,  zobaczymy czy  też  zmieni 

 

 

Ciągnik ZETOR 7045

Ciechanowiec, wysokomazowiecki, PodlaskieDodane o 20:27, 1 stycznia 2016,ID ogłoszenia: 196405941

Oferta od Firmy Rodzaj Ciągniki Rok produkcji 1995 Moc 86 Motogodziny 4 107 340  

witam zetor jest z turem zainteresowanym wyśle zdjęcia tura traktor iest bez wad wszystko jest sprawne wszystko na bieżąco usuwane sprzedaje poniewasz jest zamały dlamnie i już kupiłem inny i mocniejszy jedynie mugłbym wymienić na ładowarke przegląd jest ważny do 2017 roku i przegląd zawsze przechodzi bezproblemowo ubezpieczeni tesz aktualne możliwość wystawienia faktury wat traktor mam już ponad 10 lat jestem jego pierwszymwłaścicielem w polsce i traktor był bez tura założyłem go sam niejest porozbijany Polecam

329393429_2_644x461_ciagnik-zetor-7045-d
329393429_3_644x461_ciagnik-zetor-7045-c
329393429_4_644x461_ciagnik-zetor-7045-r
329393429_5_644x461_ciagnik-zetor-7045-p
329393429_6_644x461_ciagnik-zetor-7045-.
Wyświetleń:89
Oblicz ratę pożyczki dla tego przedmiotu
Cena
Okres kredytowania (ilość rat)
 
Pożyczka gotówkowa w ING Banku Śląskim nawet w 1 dzień
Skontaktuj się z ogłoszeniodawcą
  •  
    72x xxx xxx Pokaż
Treść wiadomości...

 

  Dodaj załącznik

Dopuszczalne typy plików: jpg, jpeg, png, doc, pdf, gif, zip, rar, tar, html, swf, txt, xls, docx, xlsx, odtMaksymalny rozmiar pliku to 2 MB

 
Zasady bezpiecznej transakcji
 
Ogłoszenia użytkownika Jarek
79094939_1_261x203_ladowarka-matbro-tr25
Ładowarka Matbro TR250

Pozostałe Przyczepy i Pojazdy użytkowe

dzisiaj

20:12

70 500 zł

Do negocjacji
 
49 800 złDo negocjacji
Napisz wiadomość
  • 72x xxx xxx Pokaż
Ciechanowiec, wysokomazowiecki, PodlaskiePokaż na mapie

JarekNa OLX.pl od kwi 2013Ogłoszenia użytkownika


;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
knox777    4

Nie pamiętam w jakim stopniu ale był spalony/nadpalony i do takiego stanu gość go doprowadził i zrzekł się chyba. A stoi chyba ze 2 lata jak nie lepiej.

 

ponad 33 tysiące wyświetleń na pewno długo

Czy dużo? Kwestia rozpowszechnienia na innych portalach. Ja przynajmniej spotkałem go na 40ton.net i gdzieś jeszcze a ludzie ciekawi zaglądają i licznik się nabija. Gość wyzerował licznik, bo jak wchodziłem przed chwilą to byłem czwartym odwiedzającym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ROL--PARTS    3

http://allegro.pl/plug-trzy-skibowy-obracany-hydraulicznie-i5886657868.html

Co byście mogli powiedzieć o tym pługu? Wydaje się być bardzo tani w porównaniu do innych pługów obrotowych. 

Jaka to marka? I czy byłaby możliwość dołożenia ścinaczy? Ciekawe, czy 5211 dałby sobie radę na lekkich ziemiach.

Jest to pług Niemeyer produkcji niemieckiej.


Pierwszy błąd, który ludzie popełniają to fakt, że nie wiedzą, co chcą osiągnąć  :) 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kombi82    19

niedawno kupowałem rozsiewacz tylko 1200 MXL i podstawowa wersja kosztuje 13000 netto a nadstawki mozna samemu zrobić za 200 złoty 

i troche wiecej osłon z nierdzewki jest w tych nowszych wersjach ale widze że ten ma jeszcze tależ graniczny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ROL--PARTS    3

Napewno ja osobiście nie dałbym tyle za taki typ ciągnika.

Ford 3000 ma 45km. wychodził w latach 1968-1975.

Ani tam komfortu-bo kabina to taka budka itd.

Pozdrawiam 


Pierwszy błąd, który ludzie popełniają to fakt, że nie wiedzą, co chcą osiągnąć  :) 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez Paweł8484
      Witam, Mam problem z ładowarką teleskopową manitou mt1135 rozrusznik kręci ale maszyna nie chce odpalić tak jak by była jakaś blokada. Wyświetla się czerwony trójkąt z wykrzyknikiem. Może ktoś coś wie coś na ten temat

    • Przez Filip98
      Witam serdecznie,  poszukuje kompletną kabinę do kramera 612slx,  czy wiecie może gdzie udało by mi się kupić? Pozdrawiam serdecznie 
    • Przez Nikkallo
      Co w obecnych czasach jest lepszą opcją? Najem długoterminowy auta czy jednak jego zakup? Mam obecnie dylemat, chcę kupić samochod. Mam 100 tysięcy gotówki (mam świadomość, ze przy obecnych cenach samochodów nie kupię niczego naprawdę konkretnego).
      Obawiam się, że już przy wyjeździe z salonu auto sporo straci na wartości. I po kilku latach eksploatacji będzie warte 50% tego co zapłaciłem.
      Jakieś opinie?
    • Przez kubakuba678
      Witam mam pytanie czy pamięta ktoś jakie był ceny ciągników kombajnów maszyn rolniczych w latach 90? Pytam z ciekawości możne porównać cenę do dzisiejszej. Jak ktoś pamięta niech podaje oczywiście nowego wtedy sprzętu
    • Przez Mattti
      Witajcie! Jaki według was powinien być samochód rolnika? Co preferujecie? Pickup, terenówka, czy jakiś dostawczy? Diesel czy benzyna? Mi osobiście podoba się Suzuki Samurai- wszędzie dojedziesz, i zawsze coś na pakę wrzucisz Coś takiego: http://otomoto.pl/suzuki-samurai-off-road-C24269089.html Co waszym zdaniem jest warte uwagi?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj