Polecane posty

farmervip    78

Hehe to fakt różnica 7 lat jak na taki ciągnik kolosalna!! :) jesli przy zakupie sugerujesz sie ilością odsłon to powodzenia bo jak sie sprzedającemu będzie nudzić to w ciągu godziny któryś tyś może naklikać :D 


:) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mariuszd93    559

To nie  jest  w interesie  sprzedającego,  żeby  naklikac  wyświetleń, wręcz  przeciwnie , inna  sprawa - po  cholerę  oglądać  swoje  ogłoszenie?

Ilość  wyświetleń w jakimś  stopniu obrazuje,  jak  długo  stoi  sprzęt , ja  również  sie  tym  sugeruję 

 

Jest  zresztą  opcja podgląd i  wystawiający  może  zobaczyć  swoje  ogłoszenie   , a  wyświetleń nie przybywa .


;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krzysiek1979    328

Starego klamota mozna kupic jako pomocnika lub na kilka ha .Ale glowny kon do najciezszej roboty i dzisiejszych maszyn to trzeba cos nowszego -EHR konkretna hydraulika polbiegi taka prawda .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
farmervip    78

To nie  jest  w interesie  sprzedającego,  żeby  naklikac  wyświetleń, wręcz  przeciwnie , inna  sprawa - po  cholerę  oglądać  swoje  ogłoszenie?

Ilość  wyświetleń w jakimś  stopniu obrazuje,  jak  długo  stoi  sprzęt , ja  również  sie  tym  sugeruję 

 

Jest  zresztą  opcja podgląd i  wystawiający  może  zobaczyć  swoje  ogłoszenie   , a  wyświetleń nie przybywa .

 

Uwierz mi że u niektórych w interesie jest właśnie pokazanie jakie zainteresowanie jest ich  danym sprzetem, podgląd masz tylko w tedy jak się zalogujesz w przećiwnym razie wyświetleń przybywa,

 

 

@krzysiek1979  poczytaj posty wcześniej, nikt tu nie pisze o głównym ciągniku!

 

Edytowano przez farmervip

:) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jahooo    9205

Życzę szczęścia przy klikaniu 1000 odsłon - trzeba mieć trochę pojęcie, jak się to zlicza. Spróbuj w większości ankiet zagłosować drugi raz - powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mariuszd93    559

Nie  widzę  w  tym  sensu ,że  więcej  wyświetleń  jest  na  korzyść   sprzedającego .

11 tys  wyświetleń jak  w przypadku  tego ursusa, nie świadczy  o  dużym  zainteresowaniu  -  tylko o tym że nie  ma  brania  ten  traktor i że  stoi  już  dłuuuuuugo .

Większość sprzedających  kasuje  ilość  wyświetleń , żeby  ci  co dopiero  zaczynają czegoś   szukać  - myśleli że  to świeży towar 


;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
farmervip    78

Jak już wcześniej pisałem spotkałem się ze sprzedającymi co twierdzili, Panie wczoraj go wystawiłem i już ma 1000 wyświetleń i 15 osób już dzwoniło! więc nie dla wszystkich ale zapewne dla wielu osób jest to jakaś zachęta na kupno lub przynajmniej na obejrzenie

Edytowano przez farmervip

:) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ROL--PARTS    3

Farmervip I to nie jest historia Science Fiction bo jak wystawisz cos fajnego w ogloszeniu.Nawet jak cena jest wysoka.(Adekwatna do Stanu).To jest duze zainteresowanie.Wiem to z wlasnego doswiadczenia.  :)

 


Pierwszy błąd, który ludzie popełniają to fakt, że nie wiedzą, co chcą osiągnąć  :) 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mariuszd93    559

100  wyświetleń  czy  500 to ok  spoko, ale  kilka  czy kilkanaście  tysięcy,  to już  działa  w  druga stronę  - tak jak  pisałem 


;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ROL--PARTS    3

Jak wystawilem 2-miesiace temu tego 7745 ( http://olx.pl/oferta/ciagnik-rolniczy-zetor-7745-nie-7245-6340-7340-jak-nowy-1037-mtg-CID757-IDcoin3.html)-fabrycznie 1037mth.Wszystko w oryginale.Napisalem,ze ciagnik bedzie w kraju za 3dni ,to ludzie,zyc mi nie dali.Kilka chcialo wyslac zaliczke w ciemno.Kupil pierwszy klient ktory przyjechal, prosto z ciezarowki ,nawet nie wiele ogladajac.


Pierwszy błąd, który ludzie popełniają to fakt, że nie wiedzą, co chcą osiągnąć  :) 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
farmervip    78

Różnie to bywa wariatów jak widac nie brakuje, ja osobiście nawet za rower bym zaliczki nie dał nie widząc go


:) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ROL--PARTS    3

tomek73 To jest taki Pakiet na start dla poczatkujacego gospodarza :)

To nie miot tylko,juz hodowla.

Edytowano przez ROL--PARTS

Pierwszy błąd, który ludzie popełniają to fakt, że nie wiedzą, co chcą osiągnąć  :) 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lamboEVO100    513

Jak wystawilem 2-miesiace temu tego 7745 ( http://olx.pl/oferta/ciagnik-rolniczy-zetor-7745-nie-7245-6340-7340-jak-nowy-1037-mtg-CID757-IDcoin3.html)-fabrycznie 1037mth.Wszystko w oryginale.Napisalem,ze ciagnik bedzie w kraju za 3dni ,to ludzie,zyc mi nie dali.Kilka chcialo wyslac zaliczke w ciemno.Kupil pierwszy klient ktory przyjechal, prosto z ciezarowki ,nawet nie wiele ogladajac.

Ludzie to jednak pajace, a potem płacz, ani zaliczki ani ciągnika...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jahooo    9205

ROL-PARTS masz jeszcze tę isarię, co masz w ogłoszeniach ? Oglądałem ją jeszcze w okolicach żniw (ogłoszenie znaczy się), gdzies nawet mam w zakładkach.

 

Jak mam coś kupić, to albo podoba się, biorę, ewentualnie korekta ceny za niedociągnięcia, albo nie podoba się i do widzenia. Nie wydziwiam, nie targuję się na udry, może ktoś puści za 1/3 ceny .

Nie raz jest tak, że na zdjęciach wszystko ładnie pięknie, a człowiek przyjeżdża i zonk, bo fotki były np inne , sąsiedniej przyczepy, aby tylko klient przyjechał na miejsce, to "się go ładnie zagada".

Edytowano przez jahooo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ROL--PARTS    3

jahooo ta Isarie na zwyklej przekladni mam jeszcze.Ostatecznie za nia 2300pln.Kolega pozyczyl zasiac 5ha,bo jego Poznaniak sie rozsypal i wszystko dziala elegancko.(zrobil sie tylko kapec),ale to bym zrobil  :)


Pierwszy błąd, który ludzie popełniają to fakt, że nie wiedzą, co chcą osiągnąć  :) 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Widzicie jak to działa i handlarze to wykorzystują. Nic nie insynuuję koledze, bo nie znam. Wystarczy wymalować, czy wyplakować zetora, przekręcić licznik,rzucić dobrą bajkę i mamy frajerów w garści.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krzysiek1979    328

A ja z innej beczki cos powiem ,na jesien wystawilem kombajn bo chce cos wiekszego .Dwa lata temu zrobilem w profesjonalnym zakladzie remat silnika Napisalem w ogl ze silnik po remacie ze ladnie chodzi nie kopci nie bierze oleju.A wszyscy co ogladaja a po co rematowalem a to chyba cos zle a cos tam...Najlepiej nic nie mowic bo chyba lepszy to zajezdzony trup ,Jak z samochodem jak 200 tys dobry jak 400 tys przebiegu nikt nie zadzwoni .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ROL--PARTS    3

Widzicie jak to działa i handlarze to wykorzystują. Nic nie insynuuję koledze, bo nie znam. Wystarczy wymalować, czy wyplakować zetora, przekręcić licznik,rzucić dobrą bajkę i mamy frajerów w garści.

 

Tak niestety kolego jest.

Co do tego egzemplarza,przebieg akurat byl orginalny w 100%.Lakier oryginalny.Wszystko jak Nowe.

Sprowadzony z Finlandii.

Nie bylo sie co czarowac bylo to widac po ciagniku.Wzial to Handlarz na Slowacje.

lecz

Sprzedalem ostatnio Zetora 7045-dziura w bloku 20cm-25cm.za 17.000pln. 

Kupil handlarzyk 30km ode mnie.Myslalem,ze zaloz calkiem inny silnik.a on zaspawal dziure.Wymalowal blok.Wymienil bodajze wal jeszcze tylko.Wyplakowal.Wymyl.Sprzedal w przeciagu tygodnia.Cenil 29.500

Edytowano przez ROL--PARTS

Pierwszy błąd, który ludzie popełniają to fakt, że nie wiedzą, co chcą osiągnąć  :) 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
simson2812    423

To w Słowacji nie ma zetorów? :D:D Ciekawe za ile go sprzedał bo zapewne od ceny po  której został kupiony przez Ciebie do ceny którą zapłacił rolnik jest przepaść kolosalna 


W razie jakich kolwiek pytań pisać na PW. Jeśli pomogłem kliknij zieloną strzałkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez Paweł8484
      Witam, Mam problem z ładowarką teleskopową manitou mt1135 rozrusznik kręci ale maszyna nie chce odpalić tak jak by była jakaś blokada. Wyświetla się czerwony trójkąt z wykrzyknikiem. Może ktoś coś wie coś na ten temat

    • Przez Filip98
      Witam serdecznie,  poszukuje kompletną kabinę do kramera 612slx,  czy wiecie może gdzie udało by mi się kupić? Pozdrawiam serdecznie 
    • Przez Nikkallo
      Co w obecnych czasach jest lepszą opcją? Najem długoterminowy auta czy jednak jego zakup? Mam obecnie dylemat, chcę kupić samochod. Mam 100 tysięcy gotówki (mam świadomość, ze przy obecnych cenach samochodów nie kupię niczego naprawdę konkretnego).
      Obawiam się, że już przy wyjeździe z salonu auto sporo straci na wartości. I po kilku latach eksploatacji będzie warte 50% tego co zapłaciłem.
      Jakieś opinie?
    • Przez kubakuba678
      Witam mam pytanie czy pamięta ktoś jakie był ceny ciągników kombajnów maszyn rolniczych w latach 90? Pytam z ciekawości możne porównać cenę do dzisiejszej. Jak ktoś pamięta niech podaje oczywiście nowego wtedy sprzętu
    • Przez Mattti
      Witajcie! Jaki według was powinien być samochód rolnika? Co preferujecie? Pickup, terenówka, czy jakiś dostawczy? Diesel czy benzyna? Mi osobiście podoba się Suzuki Samurai- wszędzie dojedziesz, i zawsze coś na pakę wrzucisz Coś takiego: http://otomoto.pl/suzuki-samurai-off-road-C24269089.html Co waszym zdaniem jest warte uwagi?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj