Polecane posty

Gość   
Gość

Ode mnie dodam tyle, że mam takie 18 PR w paszowozie ważącym 3,6 t do tego co najmniej 1,5-2 t paszy ładowności i nic się nie dzieje. 3 bar w oponie. Te opony jak widzisz przy 4 kołach wytrzymają ładunek 11 t.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
URSUS16    278

@jonek98 ciągałem ursusami @Thomas2135 nośność jest duża to się zgadza, ale jest kwestia czy te koła wytrzymają trase około 40km w jedna strone z ładunkiem 5 t + masa przyczepy i mam tu na myśli nagrzewanie sie opon.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jonek98    2650

Na trasę najlepsze są wysokie jak w d 47 właśnie to jest wada balonów że szybko się nagrzewają 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
URSUS16    278

Podejrzewam, że jakbym włożył dętki do tych opon i zostawił na starych felgach to w takiej strasie byly by wystrzały heh tymbardziej, że te nowe dętki to szajs

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bocecek087    14

witam nie znalazłem tego na allegro i nie wiem gdzie moge coś takiego znalaesć może ktoś pomoze.

gdzie mogę kupić taką choinkę z10853731Q.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Wudaje mi się, że tym balonówkom nic nie będzie. Wiem, że jakiś czas temu człowiek woził kostki na podkłady do pieczarek. Przyczepa pronar na szerokich balonach ciągnik jd ponad 100 KM i robił tym zestawem 40-50 km w jedną stronę. Przecież wiele osób ciąga lawety do bel w długie trasy i chyba to wytrzymuje. Grunt to dobrze napompowane koła, by opory toczenia były jak najmniejsze a amortyzację przejmą resory.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bartekm66    26

 

znam tego "złomiarza" kupiłem od niego 7045 z 83r... ciągnik był do remontu... silnik przytarty na cylindrach... c przegniła chłodnica... brak maski oraz przerdzewiałe błotniki... typowy anglik znad morza... ale naprawiłem... i jestem zadowolony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
izydor6280    1153

zadajcie sobie pytanie co strzela w takich kołach, według mnie dętka, więc wystarczy się pozbyć najsłabszego elementu i problem z głowy

 

@URSUS jeśli masz jeszcze skręcane obręcze to na to opona 8.25 z widlaka, tylko problem w wysokości, bo jest niewiele niższa niż 11.5


Polska B

Kupię zwrotnicę lewą oś okrągłą c330/360

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
simson2812    423

A może założyć od busa oponki


W razie jakich kolwiek pytań pisać na PW. Jeśli pomogłem kliknij zieloną strzałkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cyprian1219    368

O ty! Dokładnie tak samo wyglądał mój jak go kupowałem, no jak 2 krople wody, aż mi szczęka opadła, tyle że mój mechaniczne 100 procent sprawny, no ale szkoda że nie mam jego zdjęć z przed remontu, mój z brytanii jest, no ale nie wieże...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
soltys48    19687

http://allegro.pl/opona-opony-10-0-75-15-3-18pr-tl-mitas-mocna-lesna-i5832775017.html#thumb/2 jak myślicze czy te opony i nowe felgi http://olx.pl/oferta/felga-9-00x15-3-pronar-wzmocniona-obrecz-przyczepa-d-35-d-47-CID757-IDc39Zp.html załatwią sprawe wystrzeliwującymi kołami na drodze? 11 nastek nie mogę założyć, bo to niska d 35 tzw kaczka.

NIe myślałeś o oponkach używanych od terenówki/busa/dużej osobówki miałem takie założone nie do zajechania, wyższy indeks prędkości i nie będą się grzać jedynie trzeba je u wulkanizatora na maszynie zakładać, lub jak ktoś wyżej pisał z widlaka?Jednak te pomimo tego ,że bardzo mocne to jednak do niższych prędkości

 

Przyczepka naprawdę fajna, przed żniwami z wujkiem do spółki kupiliśmy taką samą do remontu burty i spód za 2,5 tysia

spód 1000.-,burty+ nadstawki oryginalne od hl'ki 6 1000,- pasuję idealnie i 7,2t pszenżytka się ładuje. Jedynie co warto przerobić/dorobić to zawór trójdzielny do wywrotu żeby nie wachlować pompką-no chyba,że ktoś lubi  ;)

 
Edytowano przez soltys48

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomekzet    78

O ty! Dokładnie tak samo wyglądał mój jak go kupowałem, no jak 2 krople wody, aż mi szczęka opadła, tyle że mój mechaniczne 100 procent sprawny, no ale szkoda że nie mam jego zdjęć z przed remontu, mój z brytanii jest, no ale nie wieże...

http://olx.pl/oferta...html#d668b2cd73

Ten ciągnik prędzej się sprzeda niż nie jeden uszanowany za 40 tys. w góre .... Moge sie założyc....

Edytowano przez tomekzet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cyprian1219    368

A mój wuja właśnie szuka jakiegoś zetorka z przodkiem, on to lubi kupować takie złomki, na złomowisku lepsze okazy stoją, kto wie może niedługo u niego zawita.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Oczywiście, że się sprzeda. Handlarz go kupi wymieni co trzeba, pomaluje i wystawi z przebiegiem ze 3 tyś za 40 tyś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KRISS75    54

Przyjrzyj się odkładniom.Sprawdź ile będą cię kosztować nowe bo na takich to według mnie ziemia będzie się kleić i nie będzie odkładał ziemi tak jak powinien.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
simson2812    423

Raczej szału tym pługiem nie będzie za tą kasę kvernelanda i niebo a ziemia


W razie jakich kolwiek pytań pisać na PW. Jeśli pomogłem kliknij zieloną strzałkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez Paweł8484
      Witam, Mam problem z ładowarką teleskopową manitou mt1135 rozrusznik kręci ale maszyna nie chce odpalić tak jak by była jakaś blokada. Wyświetla się czerwony trójkąt z wykrzyknikiem. Może ktoś coś wie coś na ten temat

    • Przez Filip98
      Witam serdecznie,  poszukuje kompletną kabinę do kramera 612slx,  czy wiecie może gdzie udało by mi się kupić? Pozdrawiam serdecznie 
    • Przez Nikkallo
      Co w obecnych czasach jest lepszą opcją? Najem długoterminowy auta czy jednak jego zakup? Mam obecnie dylemat, chcę kupić samochod. Mam 100 tysięcy gotówki (mam świadomość, ze przy obecnych cenach samochodów nie kupię niczego naprawdę konkretnego).
      Obawiam się, że już przy wyjeździe z salonu auto sporo straci na wartości. I po kilku latach eksploatacji będzie warte 50% tego co zapłaciłem.
      Jakieś opinie?
    • Przez kubakuba678
      Witam mam pytanie czy pamięta ktoś jakie był ceny ciągników kombajnów maszyn rolniczych w latach 90? Pytam z ciekawości możne porównać cenę do dzisiejszej. Jak ktoś pamięta niech podaje oczywiście nowego wtedy sprzętu
    • Przez Mattti
      Witajcie! Jaki według was powinien być samochód rolnika? Co preferujecie? Pickup, terenówka, czy jakiś dostawczy? Diesel czy benzyna? Mi osobiście podoba się Suzuki Samurai- wszędzie dojedziesz, i zawsze coś na pakę wrzucisz Coś takiego: http://otomoto.pl/suzuki-samurai-off-road-C24269089.html Co waszym zdaniem jest warte uwagi?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj