Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
simson2812    423

cały ciężar wisi na zębach i zawsze są mocno doparte trzymać na podnośniku to delikatna nierówność i już nie zagrabione 


W razie jakich kolwiek pytań pisać na PW. Jeśli pomogłem kliknij zieloną strzałkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Finn rezygnujesz całkowicie z TUZ? Zamiast tej zawieszanej to chyba wolałbym mieć pasową, gdybym miał wybierać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
michal1993    459

http://olx.pl/oferta/grabiarka-zawieszana-4-gwiazdowa-CID757-IDdbS1t.html#1ccc16b060

 

czy ktoś może wie czy to jest dobre do grabienia?? bo musze coś kupić w zamian za grabiarkę. jedni mówią ,że to nie wypały , drudzy ze bardzo dobre... a na plus jest to , że to jest zawieszane i nie "tanczy" tak po zboczach i nierównościach jak wicherek... ;)

 

Ja mam coś takiego, ogólnie oprócz małej szerokości roboczej większych wad nie ma, bez problemu można tym odgrabić od granicy, na ciasnych polach łatwo dokładnie zgrabić w rogach, no i nie ściąga go na skosach i przy większym obciążeniu. W tych czasach warte max 400zł


Moje sprzęty:
- Władimirec T 25 A2
- MTZ 82
Jeżeli pomogłem kliknij na zieloną strzałkę w rogu mojego postu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
FINN    1478

@thomas, nie nie rezygnuje,bo na handel będe kulki kręcił, ale nie ma komu grabić zgrabiarka karuzelowa, ojciec tak grabił ,że musiałem sprzedać grabiarkę, a jemu muszę kupić do grabienia coś "bardziej elastycznego"  ;) a do grabienia wynajmuję sąsiada z dwu karuzelowa do boku, ale potrzeba coś w razie "W" jak by sąsiad nie mógł ;)

 

Ok , już wiem o co chodzi.


"Wielu internautów jest kundlowatych.Jedyne, co mogą, to anonimowo szczekać, podgryzać najwyżej kostki, bo wyżej nie sięgają. Jakby ich odwiązać z łańcuchów i kazać coś zrobić, to by nie dali rady." K. Jackowski
Skargi, wnioski i zażalenia, proszę kierować na PW i GG :)
 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zbycho77    11

http://olx.pl/oferta/grabiarka-zawieszana-4-gwiazdowa-CID757-IDdbS1t.html#1ccc16b060

 

czy ktoś może wie czy to jest dobre do grabienia?? bo musze coś kupić w zamian za grabiarkę. jedni mówią ,że to nie wypały , drudzy ze bardzo dobre... a na plus jest to , że to jest zawieszane i nie "tanczy" tak po zboczach i nierównościach jak wicherek... ;)

 

Mam taką i do grabienia jest dobra szybciej zrobi niż taśmówka , przewracanie trochę gorzej idzie lepiej zrobi ta druga .

 

http://olx.pl/oferta/ursus-2812-malo-uzytkowany-1480mth-oryginal-nie-3512-255-235-c330m-CID757-IDcDf9F.html#776fed7049

Może ktoś coś powiedzieć na temat tego handlarza ,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@thomas, nie nie rezygnuje,bo na handel będe kulki kręcił, ale nie ma komu grabić zgrabiarka karuzelowa, ojciec tak grabił ,że musiałem sprzedać grabiarkę, a jemu muszę kupić do grabienia coś "bardziej elastycznego" ;) a do grabienia wynajmuję sąsiada z dwu karuzelowa do boku, ale potrzeba coś w razie "W" jak by sąsiad nie mógł ;)

 

Ok , już wiem o co chodzi.

Kup tą na 7 gwiazd ciągną. Najsłabszy punkt to zeby, które co jakiś czas się łamią ale to groszowe sprawy.


Andree94444

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bratrolnika    28740

Ogladal ktos moze ta przyczepe, bo mam kawalek zeby zobaczyc ? 

http://olx.pl/oferta/przyczepa-rolnicza-d-43-CID757-IDch6ir.html#c70b4f3d42

 

a co tu oglądać, każda opona inna, niby pisze że zarejestrowana, ale przeglądu pewnie nie ma, więc bez zmiany opon przeglądu nie przejdzie

dwie burty zrobione, dwie oryginalne, cena też taka sobie

wypisane ile to w niej nowego, a większość schodzi się do malowania i naklejek, jedyne dobre i ważne co jest tam wypisane to to że ma sprawną pneumatykę

przyczepa na wąskich osiach w dodatku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
janusz20    106

Jak mi czasem przyszło grabić 5 gwiazdową bo 7 robiła na innej łące te mnie szlag trafiał a co tu mówić z tą 4 paranoja. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krzysiek1979    328

A jak ja grabie cale lato w Anglii 4tys ha na 4 sloneczka ciagnikiem 130 KM to dopiero sa jaja i ekonomia po angielsku... Problem jest ze tylko z takim badziewiem da sie wjechac przez bramy na pola ktore maja kilka setek lat i szerokosc ciagnika i nie mozna tego poszerzyc .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem to w ogóle nie warto oglądać przyczep na tych felgach, bo to koła które mają co najmniej pół wieku i w większości są zgnite, że tylko pierscienie pod ładunkiem latają, w dodatku duży bęben i ciężko na niego dopasować jakieś lepsze koło. Pewnie też w obrotnicy rolki zrobiły się kwadratowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Chociaż jeden w normalnej cenie , tylko stan odrobinę słaby :rolleyes: .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lukasz222    2883

Widząc go z daleka, powiedziałby, że po pożarze, tylko ktoś opony dołożył. Oczywiście ogołocony z zaczepów i obciążników i dodatkowy wydatek to rejestracja. Za taką cenę to on powinien mechanicznie w pełni sprawny być

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Miejsce tego wraku jest na złomie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
soltys48    19680

z tych co Podałeś to najlepszym rozwiązaniem byłby ten pierwszy-jest najnowszy

Jak będziesz oglądał zwróć uwagę na

1 stan zasów w skrzyni

2 czy niema luzów na talerzch 

3 czy niema luzów przy wom na przekładni 

najważniejsze wom MUSI być dodany i to koniecznie bo tam swojego nie zamontujesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
URSUS16    278

 

http://allegro.pl/opona-opony-10-0-75-15-3-18pr-tl-mitas-mocna-lesna-i5832775017.html#thumb/2 jak myślicze czy te opony i nowe felgi http://olx.pl/oferta/felga-9-00x15-3-pronar-wzmocniona-obrecz-przyczepa-d-35-d-47-CID757-IDc39Zp.html załatwią sprawe wystrzeliwującymi kołami na drodze? 11 nastek nie mogę założyć, bo to niska d 35 tzw kaczka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jonek98    2650

@ursus A ciągasz przyczepę ferdkiem czy ursusami ?.Bo jak ferdkiem to może być wina zbyt dużej prędkości 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez Paweł8484
      Witam, Mam problem z ładowarką teleskopową manitou mt1135 rozrusznik kręci ale maszyna nie chce odpalić tak jak by była jakaś blokada. Wyświetla się czerwony trójkąt z wykrzyknikiem. Może ktoś coś wie coś na ten temat

    • Przez Filip98
      Witam serdecznie,  poszukuje kompletną kabinę do kramera 612slx,  czy wiecie może gdzie udało by mi się kupić? Pozdrawiam serdecznie 
    • Przez Nikkallo
      Co w obecnych czasach jest lepszą opcją? Najem długoterminowy auta czy jednak jego zakup? Mam obecnie dylemat, chcę kupić samochod. Mam 100 tysięcy gotówki (mam świadomość, ze przy obecnych cenach samochodów nie kupię niczego naprawdę konkretnego).
      Obawiam się, że już przy wyjeździe z salonu auto sporo straci na wartości. I po kilku latach eksploatacji będzie warte 50% tego co zapłaciłem.
      Jakieś opinie?
    • Przez kubakuba678
      Witam mam pytanie czy pamięta ktoś jakie był ceny ciągników kombajnów maszyn rolniczych w latach 90? Pytam z ciekawości możne porównać cenę do dzisiejszej. Jak ktoś pamięta niech podaje oczywiście nowego wtedy sprzętu
    • Przez Mattti
      Witajcie! Jaki według was powinien być samochód rolnika? Co preferujecie? Pickup, terenówka, czy jakiś dostawczy? Diesel czy benzyna? Mi osobiście podoba się Suzuki Samurai- wszędzie dojedziesz, i zawsze coś na pakę wrzucisz Coś takiego: http://otomoto.pl/suzuki-samurai-off-road-C24269089.html Co waszym zdaniem jest warte uwagi?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj