Polecane posty

mikcom20    190

zapomnij za mocno do tyłu wystawione sam takie teraz oglądałem i mój  fordzina  nie dawał rady przód w niebo-a opryskiwacz 600l dźwiga bez niczego

Ja zdecydowałem się na Deutz'a-fahr'a ks 1.70 

tu masz w ładnym stanie z wałkiem-jak brałem u niego przyczepę to ją oglądałem warta polecenia(odda Ci za 3200,-)

http://olx.pl/oferta/zgrabiarke-deutz-fahr-ks-1-70-CID757-IDdaQHn.html#c165d79e47

 

tak też myślałem że będzie kiepsko ale trochę sugerowałem się tym pierwszym linkiem który wkleiłem, tam gość nosi to c360. A ten deutz ciekawa propozycja. Dzięki! tylko ciekawi mnie jak to się sprawdza na nierównościach? Nie lepszy będzie ten tandem tz. cztery kółka???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
soltys48    19551

tak też myślałem że będzie kiepsko ale trochę sugerowałem się tym pierwszym linkiem który wkleiłem, tam gość nosi to c360. A ten deutz ciekawa propozycja. Dzięki! tylko ciekawi mnie jak to się sprawdza na nierównościach? Nie lepszy będzie ten tandem tz. cztery kółka???

Myślę że będzie ok ja tylko do swojej dołożę  kółko kopiujące z przodu i będzie ok-nawet już je mam zrobione

Moją kupiłem od użytkownika AF @michalik 

jak masz pytania dotyczące tego df napisz do niego napewno CI wytłumaczy co i jak

 

Edytowano przez soltys48

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miqul55    2

tutaj jest odprowadzenie spalin a sąsiad ma nagrzewnice olejową bez tego taką na kółkach bardzo popularne urządzenia i tak po całym dniu pracy w warsztacie to głowa boli, ciepło fajnie ale Ja dla siebie szukam czegoś innego albo z domu pociągne rurki i wstawię nagrzewnicę od C.O domu więcej pracy przy zorganizowaniu tego ale zdrowie ważniejsze, może nie wszyscy tak mają ale Ja ojciec i sąsiad to tak stwierdziliśmy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Nagrzewnicę można postawić na zewnątrz a ciepło doprowadzić rurą aluminiową spiro czy jakoś tak zamiast dusić się spalinami jak sąsiad.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Tylko że ten telewizor nie znajdzie nabywcy , a Zetor tak .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
johenek    5

używa  ktoś  do ogrzewania  garażu  czegos  takiego? 

 

http://olx.pl/oferta/webasto-nagrzewnica-na-rope-CID628-IDcStl9.html#b9dfd98f1a

 

Ja takie coś użytkowałem ale sprzedałem, Najbardziej irytujący jest ten huk, niby nie bardzo głośny ale po godzinę masz go dość. Ropy nie dużo to spala ale nie powiem ci dokładnie ile ponieważ nigdy tego nie mierzyłem. Jak nie masz zamiaru spędzać w garażu dużo czasu albo to ma służyć do ogrzewania magazynu to śmiało mogę polecić, natomiast jak masz zamiar długo przesiadywać w garażu tak jak ja to nie sprawdzi się to :)


KPK Kumurun Team

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
FINN    1478

http://olx.pl/oferta/grabiarka-zawieszana-4-gwiazdowa-CID757-IDdbS1t.html#1ccc16b060

 

czy ktoś może wie czy to jest dobre do grabienia?? bo musze coś kupić w zamian za grabiarkę. jedni mówią ,że to nie wypały , drudzy ze bardzo dobre... a na plus jest to , że to jest zawieszane i nie "tanczy" tak po zboczach i nierównościach jak wicherek... ;)


"Wielu internautów jest kundlowatych.Jedyne, co mogą, to anonimowo szczekać, podgryzać najwyżej kostki, bo wyżej nie sięgają. Jakby ich odwiązać z łańcuchów i kazać coś zrobić, to by nie dali rady." K. Jackowski
Skargi, wnioski i zażalenia, proszę kierować na PW i GG :)
 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
simson2812    423

a to nie kupujesz karuzelowej??? u mnie ma słabą opinie ta zgrabiarka 


W razie jakich kolwiek pytań pisać na PW. Jeśli pomogłem kliknij zieloną strzałkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
FINN    1478

@simson, nie kupuje ;) bo nie ma komu grabić... a potrzebne jest coś aby w razie potrzeby mieć czym pograbić, lub jakieś małe kawałki , do których nie opłaca mi się wynajmować zgrabiarki dwu karuzelowej..  a co w niej jest słabymi punktami?? bo potrzeba mi tylko do grabienia... do przetrząsania mam przetrząsarkę...

 

 

http://olx.pl/oferta/bizon-rekord-z-058-szt-3-CID757-IDddMuT.html#5c13c075c7    hehe.. dorobił się na bizonach nowego "gremańca" to i bizonki juz nie potrzebne ;)

Edytowano przez FINN

"Wielu internautów jest kundlowatych.Jedyne, co mogą, to anonimowo szczekać, podgryzać najwyżej kostki, bo wyżej nie sięgają. Jakby ich odwiązać z łańcuchów i kazać coś zrobić, to by nie dali rady." K. Jackowski
Skargi, wnioski i zażalenia, proszę kierować na PW i GG :)
 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez Paweł8484
      Witam, Mam problem z ładowarką teleskopową manitou mt1135 rozrusznik kręci ale maszyna nie chce odpalić tak jak by była jakaś blokada. Wyświetla się czerwony trójkąt z wykrzyknikiem. Może ktoś coś wie coś na ten temat

    • Przez Filip98
      Witam serdecznie,  poszukuje kompletną kabinę do kramera 612slx,  czy wiecie może gdzie udało by mi się kupić? Pozdrawiam serdecznie 
    • Przez Nikkallo
      Co w obecnych czasach jest lepszą opcją? Najem długoterminowy auta czy jednak jego zakup? Mam obecnie dylemat, chcę kupić samochod. Mam 100 tysięcy gotówki (mam świadomość, ze przy obecnych cenach samochodów nie kupię niczego naprawdę konkretnego).
      Obawiam się, że już przy wyjeździe z salonu auto sporo straci na wartości. I po kilku latach eksploatacji będzie warte 50% tego co zapłaciłem.
      Jakieś opinie?
    • Przez kubakuba678
      Witam mam pytanie czy pamięta ktoś jakie był ceny ciągników kombajnów maszyn rolniczych w latach 90? Pytam z ciekawości możne porównać cenę do dzisiejszej. Jak ktoś pamięta niech podaje oczywiście nowego wtedy sprzętu
    • Przez Mattti
      Witajcie! Jaki według was powinien być samochód rolnika? Co preferujecie? Pickup, terenówka, czy jakiś dostawczy? Diesel czy benzyna? Mi osobiście podoba się Suzuki Samurai- wszędzie dojedziesz, i zawsze coś na pakę wrzucisz Coś takiego: http://otomoto.pl/suzuki-samurai-off-road-C24269089.html Co waszym zdaniem jest warte uwagi?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj