Polecane posty

kris148a    89

Dzięki koledzy, może ktoś sie wypowiedzi kto był to oglądać? Mnie dziwi ze na przedniej i bocznych osłonach nie ma napisu krone. A tak nic więcej ze zdjęć nie widzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Może poszukam kiedyś jak kolega radził 2+1. Jakbym miał dać 4 tyś za tego zagonowca to wolałbym dorobić drugi korpus do swojego starego.

Thomas szczerze najlepiej to i 1 skibowyn orać łąkę nie wazne ile ma lat zawsze pięknie zaorana przynajmniej u mnie zobacz u mnie w galerii jaki mam bierze 50cm na raz :) u mnie nie ma bruzdy bo robię obsypnikiem bruzde na środku i pierwsze skiby ida tam i nie ma ślady rozpoczęcia orki :) sa tylko na bokach ale je łatwo zarownac lub mozna ten zrobic tak na bokach laki :) dobrym rozwiązaniem pod 914 jest ten plug http://olx.pl/i2/oferta/nowosc-plug-lakowy-50cm-na-korpus-awemak-CID757-ID8zFlr.html#:a5069db342 orka typu talerzowanie czy uprawa glebogryzarka idzie na marne przy starszych łąkach lub torfowych robiłem tak i szkoda paliwa :) obrotowka tak tylko czy rama wytrzyma przy twardej łące ;) znajomy ma 2 obrotowe typowo łąkowe to idzie dobrze nawet 60 ale na 2 biegu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Janusz342    90

Watpię zeby miał :) lepiej dac 4k i robic cos porządnie niz byle jak a potem narzekać ze dużo resztek darni jest na łące ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wojtek987    63

No co, nie widzisz ... Jedno koło z lewej a drugie z prawej!!! To prawie jak tandem :D

Edytowano przez Wojtek987

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

chciałem ale nie ma mowy twierdzi,że dołożą mu za handel-wydaje mi się,że kręci......

 

Odpuść sobie, po co Ci coś co nie wiadomo jak zarejestrować?


sprzedam

Opryskiwacz Pilmet 

www.olx.pl/oferta/opryskiwacz-pilmet-2018-18-m-2000l-nie-hardi-rau-evrard-CID757-IDxqwma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
soltys48    19680

już jest u mnie

byłem w starostwie i można zarejestrować, kierownik  wszystko mi wytłumaczył

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez Paweł8484
      Witam, Mam problem z ładowarką teleskopową manitou mt1135 rozrusznik kręci ale maszyna nie chce odpalić tak jak by była jakaś blokada. Wyświetla się czerwony trójkąt z wykrzyknikiem. Może ktoś coś wie coś na ten temat

    • Przez Filip98
      Witam serdecznie,  poszukuje kompletną kabinę do kramera 612slx,  czy wiecie może gdzie udało by mi się kupić? Pozdrawiam serdecznie 
    • Przez Nikkallo
      Co w obecnych czasach jest lepszą opcją? Najem długoterminowy auta czy jednak jego zakup? Mam obecnie dylemat, chcę kupić samochod. Mam 100 tysięcy gotówki (mam świadomość, ze przy obecnych cenach samochodów nie kupię niczego naprawdę konkretnego).
      Obawiam się, że już przy wyjeździe z salonu auto sporo straci na wartości. I po kilku latach eksploatacji będzie warte 50% tego co zapłaciłem.
      Jakieś opinie?
    • Przez kubakuba678
      Witam mam pytanie czy pamięta ktoś jakie był ceny ciągników kombajnów maszyn rolniczych w latach 90? Pytam z ciekawości możne porównać cenę do dzisiejszej. Jak ktoś pamięta niech podaje oczywiście nowego wtedy sprzętu
    • Przez Mattti
      Witajcie! Jaki według was powinien być samochód rolnika? Co preferujecie? Pickup, terenówka, czy jakiś dostawczy? Diesel czy benzyna? Mi osobiście podoba się Suzuki Samurai- wszędzie dojedziesz, i zawsze coś na pakę wrzucisz Coś takiego: http://otomoto.pl/suzuki-samurai-off-road-C24269089.html Co waszym zdaniem jest warte uwagi?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj