Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
pro2006    7

panowie macie jakieś doświadczenie z komisem Euro Mat 21 z Białej Podlaskiej ? jeśli tak to proszę o opinie 

Edytowano przez pro2006

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lukbold    1054

a to mało sie widziało beczek, rozrzutników z tabliczkami zdaje się w Anglii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jahooo    9187

U nas też by to mogli wprowadzić. Rejestracja jedna na wszystko plus trochę większe OC na wszystkie maszyny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krzysiek1979    328

Nie musisz miec dowodu rej.i prawka w razie kontroli jest 7 dni na dostarczenie ,zreszta po nr.rej.wiedza czy wszystko jest oplacone .Za stare ciagniki nie placi sie zadnego podatku .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
soltys48    19671

Panowie jest takie coś

http://olx.pl/oferta/przyczepa-rolnicza-6-ton-wywrotka-CID757-IDd9VeF.html#db803d3830

super rama koła za***iste, ogólnie baza na porządną przyczepę jest tylko jedno ale.....

sprzedający ma tylko oświadczenie z DEUTZ'ów, że przyczepa nigdy nie była rejestrowana i była jedynie wykorzystywana do transportu w gospodarstwie-da radę na takie coś zarejestrować???On twierdzi, że bez problemów.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Panowie jest takie coś

http://olx.pl/oferta/przyczepa-rolnicza-6-ton-wywrotka-CID757-IDd9VeF.html#db803d3830

super rama koła za***iste, ogólnie baza na porządną przyczepę jest tylko jedno ale.....

sprzedający ma tylko oświadczenie z DEUTZ'ów, że przyczepa nigdy nie była rejestrowana i była jedynie wykorzystywana do transportu w gospodarstwie-da radę na takie coś zarejestrować???On twierdzi, że bez problemów.....

 

Niech rejestruje na siebie i bierz, na koszty rejestracji dorzucisz. 


sprzedam

Opryskiwacz Pilmet 

www.olx.pl/oferta/opryskiwacz-pilmet-2018-18-m-2000l-nie-hardi-rau-evrard-CID757-IDxqwma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
soltys48    19671

chciałem ale nie ma mowy twierdzi,że dołożą mu za handel-wydaje mi się,że kręci......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
prezes11    0

chciałem ale nie ma mowy twierdzi,że dołożą mu za handel-wydaje mi się,że kręci......

ja tak rejestrowałem bez najmniejszego problemu tylko musisz zrobić przegląd techniczny,  jak masz wątpliwości to zapytaj w wydziale komunikacji tylko idz do kierownika 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
johenek    5

Panowie jest takie coś

http://olx.pl/oferta/przyczepa-rolnicza-6-ton-wywrotka-CID757-IDd9VeF.html#db803d3830

super rama koła za***iste, ogólnie baza na porządną przyczepę jest tylko jedno ale.....

sprzedający ma tylko oświadczenie z DEUTZ'ów, że przyczepa nigdy nie była rejestrowana i była jedynie wykorzystywana do transportu w gospodarstwie-da radę na takie coś zarejestrować???On twierdzi, że bez problemów.....

 

Jeśli jest takie zaświadczenie to bez najmniejszego problemu ją zarejestrujesz :)

Ja w tamtym roku rejestrowałem przyczepę nigdy nie rejestrowaną to musiałem załatwić zaświadczenie że przyczepa nie jest kradziona i nic więcej problemów nie było.

Jedynie musisz jeszcze znaleźć jej dane techniczne i nr ramy :)

 

Faja baza na porządną przyczepę, jedynie przerobić kiper na hydrauliczny, pomalować, dorobić metalowe burty i mamy super przyczepkę.

Gdybym miał bliżej to sam bym się nad nią zastanawiał czy kupić :)


KPK Kumurun Team

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Janusz342    90

Thomas szczerze najlepiej to i 1 skibowyn orać łąkę nie wazne ile ma lat zawsze pięknie zaorana przynajmniej u mnie zobacz u mnie w galerii jaki mam bierze 50cm na raz :) u mnie nie ma bruzdy bo robię obsypnikiem bruzde na środku i pierwsze skiby ida tam i nie ma ślady rozpoczęcia orki :) sa tylko na bokach ale je łatwo zarownac lub mozna ten zrobic tak na bokach laki :) dobrym rozwiązaniem pod 914 jest ten plug http://olx.pl/i2/oferta/nowosc-plug-lakowy-50cm-na-korpus-awemak-CID757-ID8zFlr.html#:a5069db342 orka typu talerzowanie czy uprawa glebogryzarka idzie na marne przy starszych łąkach lub torfowych robiłem tak i szkoda paliwa :) obrotowka tak tylko czy rama wytrzyma przy twardej łące ;) znajomy ma 2 obrotowe typowo łąkowe to idzie dobrze nawet 60 ale na 2 biegu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kris148a    89

Witam, nie potrafię z telefonu wrzucić linku. prosił bym kogoś z kolegów a chodzi mi żeby ktoś z olx wrzucił prasę krone 1250 za cenę 23500zl. chciałem spytać czy był ktoś to oglądać? Jaki to stan?
Co jest to warte?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez Paweł8484
      Witam, Mam problem z ładowarką teleskopową manitou mt1135 rozrusznik kręci ale maszyna nie chce odpalić tak jak by była jakaś blokada. Wyświetla się czerwony trójkąt z wykrzyknikiem. Może ktoś coś wie coś na ten temat

    • Przez Filip98
      Witam serdecznie,  poszukuje kompletną kabinę do kramera 612slx,  czy wiecie może gdzie udało by mi się kupić? Pozdrawiam serdecznie 
    • Przez Nikkallo
      Co w obecnych czasach jest lepszą opcją? Najem długoterminowy auta czy jednak jego zakup? Mam obecnie dylemat, chcę kupić samochod. Mam 100 tysięcy gotówki (mam świadomość, ze przy obecnych cenach samochodów nie kupię niczego naprawdę konkretnego).
      Obawiam się, że już przy wyjeździe z salonu auto sporo straci na wartości. I po kilku latach eksploatacji będzie warte 50% tego co zapłaciłem.
      Jakieś opinie?
    • Przez kubakuba678
      Witam mam pytanie czy pamięta ktoś jakie był ceny ciągników kombajnów maszyn rolniczych w latach 90? Pytam z ciekawości możne porównać cenę do dzisiejszej. Jak ktoś pamięta niech podaje oczywiście nowego wtedy sprzętu
    • Przez Mattti
      Witajcie! Jaki według was powinien być samochód rolnika? Co preferujecie? Pickup, terenówka, czy jakiś dostawczy? Diesel czy benzyna? Mi osobiście podoba się Suzuki Samurai- wszędzie dojedziesz, i zawsze coś na pakę wrzucisz Coś takiego: http://otomoto.pl/suzuki-samurai-off-road-C24269089.html Co waszym zdaniem jest warte uwagi?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj