Polecane posty

Manius2707    0

Witam.

 

Fendt 309 turbomatik , jest problem tego typu że ślizga sprzęgło, z tego co ustaliłem to wina tego turbomatika bo jest już zjeżdżony tarcze jak nowe, da się to zregenerować?? lepiej kupić nowy czy używany??? jakie wogóle ceny takiego cuda???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty
przemek1995    0

czyli co czukac przy alternatorze problemu czy coś nie łączy w tym kierunku isć że coś nie łączy ?

sygnał idzie z alternatora 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
izydor6280    1153

słaby jestem w elektryce, ale jeśli wszystkie połączenia masz ok. to zostaje altek i obrotomierz


Polska B

Kupię zwrotnicę lewą oś okrągłą c330/360

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gramgro    14

Witam.

 

Fendt 309 turbomatik , jest problem tego typu że ślizga sprzęgło, z tego co ustaliłem to wina tego turbomatika bo jest już zjeżdżony tarcze jak nowe, da się to zregenerować?? lepiej kupić nowy czy używany??? jakie wogóle ceny takiego cuda???

Najpierw sprawdz poziom oleju w sprzegle a pozniej zadawaj takie pytanie w stosownym dziale☺

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
RafaKdziela    443

Haha ,cena ,jak za nowy .Mój kupiłem za 650 zł z silnikiem i gość jeszcze mi go przywiózł :-) Ja mam z dwoma wylotami bąka i mielę nim kukurydzę do zakiszania :-).

Edytowano przez RafaKdziela

I love salsa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jonek98    2650

Da radę spokojnie i to na 3 biegu chyba że po górach to pewnie na 2
Tylko ciekawe ile waży?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cyprian1219    368

Agregaty 2,1 to przecież c330 ciągały, tylko widzę że tan ma 3 mocne wały, 4 rzędy dziabek i na oko ciężką konstrukcje, chociarz u mnie kiedyś uprawialiśmy ciapkiem z agregatem 2,7 ale to tylko przycze :D

C360 da z tym rade spokojne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
simson2812    423

Ursusem 2812 ciągam 2.1m i to jest ok dla niego ciężk nie ma


W razie jakich kolwiek pytań pisać na PW. Jeśli pomogłem kliknij zieloną strzałkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
michal1993    459

Ten agregat będzie optymalny co do uciągu, nie wiem tylko jak zareaguje podnośnik na taki ciężar z tyłu.


Moje sprzęty:
- Władimirec T 25 A2
- MTZ 82
Jeżeli pomogłem kliknij na zieloną strzałkę w rogu mojego postu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mariuszd93    559

http://olx.pl/oferta/sprzedam-przyczepe-brandys-10ton-CID757-IDd0aEF.html#ca14aa0ddd

 

warto za tą cenę, zarejstrowana, opłacona przez tel. zgodził się na 11tyś ?

za  wiele  to na  tych  zdjęciach nie  widac,  a  z  tego co widać  to wizualnie  kiepsko  wygląda ...

Trzeba  obejrzeć na  żywo , jeśli nie  pogięta , nie połamana , koła  w porządku  i  wystarczy pomalować żeby  było ok , to około  10tys moim  zdaniem można  dać .

Zarejestrowana  pewnie jako  ciężarowa  sądząc  po  odblaskach  z  tyłu 


;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez Paweł8484
      Witam, Mam problem z ładowarką teleskopową manitou mt1135 rozrusznik kręci ale maszyna nie chce odpalić tak jak by była jakaś blokada. Wyświetla się czerwony trójkąt z wykrzyknikiem. Może ktoś coś wie coś na ten temat

    • Przez Filip98
      Witam serdecznie,  poszukuje kompletną kabinę do kramera 612slx,  czy wiecie może gdzie udało by mi się kupić? Pozdrawiam serdecznie 
    • Przez Nikkallo
      Co w obecnych czasach jest lepszą opcją? Najem długoterminowy auta czy jednak jego zakup? Mam obecnie dylemat, chcę kupić samochod. Mam 100 tysięcy gotówki (mam świadomość, ze przy obecnych cenach samochodów nie kupię niczego naprawdę konkretnego).
      Obawiam się, że już przy wyjeździe z salonu auto sporo straci na wartości. I po kilku latach eksploatacji będzie warte 50% tego co zapłaciłem.
      Jakieś opinie?
    • Przez kubakuba678
      Witam mam pytanie czy pamięta ktoś jakie był ceny ciągników kombajnów maszyn rolniczych w latach 90? Pytam z ciekawości możne porównać cenę do dzisiejszej. Jak ktoś pamięta niech podaje oczywiście nowego wtedy sprzętu
    • Przez Mattti
      Witajcie! Jaki według was powinien być samochód rolnika? Co preferujecie? Pickup, terenówka, czy jakiś dostawczy? Diesel czy benzyna? Mi osobiście podoba się Suzuki Samurai- wszędzie dojedziesz, i zawsze coś na pakę wrzucisz Coś takiego: http://otomoto.pl/suzuki-samurai-off-road-C24269089.html Co waszym zdaniem jest warte uwagi?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj