Polecane posty

ZUCH1234    93

Hej wszystkim posiada ktoś taki siewnik , wypowie sie ktoś na jego temat jest z 20144445-CAMARA-3m-32994.JPG?1449821188 r za 14 tys warto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawel885    2279

Sprzedajesz je już z rok, po co te ściemy  :lol: Boisz się skarbówki czy roszczeń gwarancyjnych?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
knox777    4

Hej wszystkim posiada ktoś taki siewnik , wypowie sie ktoś na jego temat jest z 20144445-CAMARA-3m-32994.JPG?1449821188 r za 14 tys warto

Jakie 14 tys.? Jest wystawiony za prawie 24 tys. no chyba że masz kogoś znajomego który puści Ci za te 14 :D Siewnik 3 metrowy firmy CAMARA o której pierwsze słyszę ale wygląda ciekawie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
womir    127

Mi się lokalizacja nie podoba gdzie w wielkopolskim są góry ? Pewnie do sprowadzenia bo mi krajobraz nie wygląda na Polskę albo jakaś lipa

To z tych ogłoszeń typu :. Ty wpłacis zalicka traktora jutra u Ciebie być ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
soltys48    19551

to ja takiego co ześrutował przyczepę owsa plus wymienione paski bo stare spękały i założone bijaki zamiast gwiazdy sprzedałem za 750 a wisiał z rok na sprzedaż

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przemek1995    0

orientuje się ktoś co morze być przycznuną że w john deere 1640 86r sg2 raz działa obrotomierz a raz nie ..... czy sa jakieś sterowniki do tego ?? na jakiej zasadzie to działa ?? miał ktoś taki problem ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
simson2812    423

lepsze to niż brodzić sobie garaże :)


W razie jakich kolwiek pytań pisać na PW. Jeśli pomogłem kliknij zieloną strzałkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cyprian1219    368

Według typu pompy (Symbole na tabliczce ) to pompa od silnika andoria s324. <-Wyszukane z neta

To by wyjaśniało dlaczego mam taką pompę w c328 ale na 2 sekcje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Poszukuję 7 rolek dociskowych szerokich do accorda. Zna ktoś wymiary takiej rolki ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
izydor6280    1146

orientuje się ktoś co morze być przycznuną że w john deere 1640 86r sg2 raz działa obrotomierz a raz nie ..... czy sa jakieś sterowniki do tego ?? na jakiej zasadzie to działa ?? miał ktoś taki problem ?

sygnał idzie z alternatora 


Polska B

Kupię zwrotnicę lewą oś okrągłą c330/360

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez Paweł8484
      Witam, Mam problem z ładowarką teleskopową manitou mt1135 rozrusznik kręci ale maszyna nie chce odpalić tak jak by była jakaś blokada. Wyświetla się czerwony trójkąt z wykrzyknikiem. Może ktoś coś wie coś na ten temat

    • Przez Filip98
      Witam serdecznie,  poszukuje kompletną kabinę do kramera 612slx,  czy wiecie może gdzie udało by mi się kupić? Pozdrawiam serdecznie 
    • Przez Nikkallo
      Co w obecnych czasach jest lepszą opcją? Najem długoterminowy auta czy jednak jego zakup? Mam obecnie dylemat, chcę kupić samochod. Mam 100 tysięcy gotówki (mam świadomość, ze przy obecnych cenach samochodów nie kupię niczego naprawdę konkretnego).
      Obawiam się, że już przy wyjeździe z salonu auto sporo straci na wartości. I po kilku latach eksploatacji będzie warte 50% tego co zapłaciłem.
      Jakieś opinie?
    • Przez kubakuba678
      Witam mam pytanie czy pamięta ktoś jakie był ceny ciągników kombajnów maszyn rolniczych w latach 90? Pytam z ciekawości możne porównać cenę do dzisiejszej. Jak ktoś pamięta niech podaje oczywiście nowego wtedy sprzętu
    • Przez Mattti
      Witajcie! Jaki według was powinien być samochód rolnika? Co preferujecie? Pickup, terenówka, czy jakiś dostawczy? Diesel czy benzyna? Mi osobiście podoba się Suzuki Samurai- wszędzie dojedziesz, i zawsze coś na pakę wrzucisz Coś takiego: http://otomoto.pl/suzuki-samurai-off-road-C24269089.html Co waszym zdaniem jest warte uwagi?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj