Polecane posty

lukbold    1054

16 lat... dlaczego miałby nie być malowany? takie to niby trwałe miało być w tamtych czasach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mariuszd93    559

Nie  widziałem  go  na żywo  , co  do różnicy  kolorów  to  w  tym  oświetleniu  ze  zdjęc się tego nie  wyczyta  moim  zdaniem  ,

Na  prawej stronie   na  jednym  foto  rzeczywiście  jest inny odcień  , ale  na  drugim  foto  tej  samej  strony, juz  tego nie  widać... 

 

Wizualnie  to  trzeba  obejrzeć  ,  a jakie  opinie  o silniku?  bo niby  jest  ten  1,8 z  turbiną ?

spalanie?  awaryjność? 

nadaje  się  to  do  gazu? 

Edytowano przez mariuszd93

;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiadomo w jakiej kondycji jest ten silnik. Pisze tutaj o ewentualnościach. Też uważam, że to bardzo dobre silniki tak samo jak dieslowskie 1Z. Daje sie osiągnąć fajne ekonomiczne spalanie przy sporej mocy silnika ;)
Do gazu mówią ze bardzo dobry. Osobiście nie mam kolega ma w gazie taki silnik.
Mój PB palił tak do 12 litrów zależy jak się jeździ. Kolegi pił olej jak smok a mój miał stan od wymiany do wymiany. Opisuję z własnych doświadczeń silniki były w samochodach audi a4 b5 a drugi passat b5. ;)

Edytowano przez Karolek517541

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szmergiel    1053

a co tu wymagac za 12000zl,malowny czy nie co za roznica? jak sie kupuje za 80-100tys to mozna miec wymagania.jak auto zadbane i sprawne to mozna brac bo to niezle auta byly i przewszystkim wygodne.misnusem jest zluzycie paliwa wsystkie vany do 120-130 pala ok wyzej jest masakra,jak komus to nie przeszkadza i nie lubi popierdalac to moze byc ,zadna kasa,zadne ryzyko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mariuszd93    559

Nie  każdego  stać  kupić  auto  za  100 tys , żeby  wozić  d*pę... 

Nie  dla  każdego  też  12 tys  to  drobne pieniądze,  które  mozna wydac  nie zastanawiając  się  :P


;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mariuszd93    559

o  renault  słyszałem  bardzo kiepskie  opinie .

podobno  elektryka- i  elektronika  jest  bardzo niedopracowana  , co  chwilę  coś sie  pierdzieli . silniki też  podobno  porażka , zwłaszcza  diesle 

Są  tez  dosyć ciasne  w środku ... 


;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karolas123    88

Elektronika nie jest niedopracowana tylko czeto zaniedbana, Są bardzi dobre silniki turbo 2,0 lub zwykły 1.8 120km Elegancko chodzą na gazie. W środku ma na pewno wiecej miejsca niz pokazany wyżej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tomasz78    1029

Karolas myśli o espace i racja model 3 z silnikiem 2.0 ale 16v pod gaz idealny .

 

Edytowano przez Tomasz78

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
simson2812    423

Jak chcesz trwały samochód to coś z niemieckiej stajni renówki i fordy to nieporozumienie tam jest tak wszystko pomieszane czasami trzeba pół samochodu rozebrać,śruby stoją w 5 letnich samochodach coś podobnego to może być zafira


W razie jakich kolwiek pytań pisać na PW. Jeśli pomogłem kliknij zieloną strzałkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
simson2812    423

Nie bez powodu każdy kto miał styczność z motoryzacją woli jeździć 15 letnim passatem niż 7 letnim francuzem
Co do galaxy to tak ma sporo wspólnego i jest wmiarę ok

Edytowano przez simson2812

W razie jakich kolwiek pytań pisać na PW. Jeśli pomogłem kliknij zieloną strzałkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kizak    2200

  Potrzebny Ci na 7 osób,czy wiekszy a dwie osoby z przypadku,.    W Zafirze dodatkowych foteli nie wkładasz,masz równy bagażnik,a kwestia rozłożyć siedzenia to kilka sekund :rolleyes: ,a i nie pętają się po garażu ku uciesze wszelkiej maści sierściuchów ;) .   W  Chrajzlerze wygodniej do tyłu wsiąść,i możliwość  rużnej konfiguracji ustawienia foteli,podobnie jak w    Espeisie,aToyota.... .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kizak    2200

  Fabrycznie nowy a ponad 100 mh.  Kable od czujnika neutralnego odpalania też wyciągnięte.... .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomet1221    13

Simson2812 jesteś w bardzo wielkim błędzie nigdy bym nie zamienił peugeota 607 na passata i rzadnego peugeota na niemca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
simson2812    423

to samo ja powiem że nigdy niemca za jakiegoś francuza, każdy ma swój wybór 


W razie jakich kolwiek pytań pisać na PW. Jeśli pomogłem kliknij zieloną strzałkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bratrolnika    28757

widzę wiele osób się przyczepiło że wypominam 16-letniemu autu że było malowane, akurat kolega zapytał co sądzicie, więc piszę co widzę, niedawno też kupiłem autko w srebrnym kolorze, i jeszcze przed sprzedażą powiedziałem panu sprzedającemu gdzie był malowany-srebrny to ciężki kolor do spasowania, nie wymagam od auta w tym wieku żeby było niemalowane, po prostu poddałem koledze ewentualny argument przy zbijaniu ceny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez Paweł8484
      Witam, Mam problem z ładowarką teleskopową manitou mt1135 rozrusznik kręci ale maszyna nie chce odpalić tak jak by była jakaś blokada. Wyświetla się czerwony trójkąt z wykrzyknikiem. Może ktoś coś wie coś na ten temat

    • Przez Filip98
      Witam serdecznie,  poszukuje kompletną kabinę do kramera 612slx,  czy wiecie może gdzie udało by mi się kupić? Pozdrawiam serdecznie 
    • Przez Nikkallo
      Co w obecnych czasach jest lepszą opcją? Najem długoterminowy auta czy jednak jego zakup? Mam obecnie dylemat, chcę kupić samochod. Mam 100 tysięcy gotówki (mam świadomość, ze przy obecnych cenach samochodów nie kupię niczego naprawdę konkretnego).
      Obawiam się, że już przy wyjeździe z salonu auto sporo straci na wartości. I po kilku latach eksploatacji będzie warte 50% tego co zapłaciłem.
      Jakieś opinie?
    • Przez kubakuba678
      Witam mam pytanie czy pamięta ktoś jakie był ceny ciągników kombajnów maszyn rolniczych w latach 90? Pytam z ciekawości możne porównać cenę do dzisiejszej. Jak ktoś pamięta niech podaje oczywiście nowego wtedy sprzętu
    • Przez Mattti
      Witajcie! Jaki według was powinien być samochód rolnika? Co preferujecie? Pickup, terenówka, czy jakiś dostawczy? Diesel czy benzyna? Mi osobiście podoba się Suzuki Samurai- wszędzie dojedziesz, i zawsze coś na pakę wrzucisz Coś takiego: http://otomoto.pl/suzuki-samurai-off-road-C24269089.html Co waszym zdaniem jest warte uwagi?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj