Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
izydor6280    1153

dobre graty sprowadza, myślę że nie będziesz miał problemów


Polska B

Kupię zwrotnicę lewą oś okrągłą c330/360

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jahooo    9202

Ten gość z Żółkiewki ma na placu więcej sprzętu, niz w ogłoszeniach i ceny takie bliżej normalności. Nic od niego nie kupowałem, ale znam kilka osób, co kupiło i jakoś głośno nie narzekają.  A pługi to temat rzeka - jest cała dyskusja na forum, generalnie lepiej poszukać używanego zachodniego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
matingus    107

nie którym to woda sodowa uderza do głowy......


Kliknij zieloną strzałkę jeśli pomogłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
RafaKdziela    443

Cena za wóz dziadkowy to kosmos ..uśmiałem się .Za jałówki tyle i u mnie wołają .Też ludzie poszaleli .


I love salsa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lukasz222    2883

Połowę? Musiałbym się mocno namyślić żeby dać samą końcówkę, a przy tym być wielbicielem archaicznych urządzeń. Za te kase można mieć normalną przyczepę choćby sztywną bo i tak lepsza niż ta końska fura, facet liczy chyba na cud

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ZUCH1234    93

 

niby zadbany ale jakoś tak dziwnie pordzewiały pewnie u innego rolnika stał długo na dworze , mój bizon jest z 1988 r nie widać na nim rdzy a tym bardziej na pokrywie zaworów . Cena nie duża kabinka i sieczkarnia luks ciekaw jestem jakie ma cisnienie na rozgrzanym silniku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bratrolnika    28742

na moje oko to lewy przedni błotnik i drzwi lewe przednie malowane, wystarczy spojrzeć na różnicę koloru pomiędzy drzwiami przednimi a tylnymi

prawy tylny błotnik też tak trochę inny względem drzwi jest

no i skoro w tytule ogłoszenia jest podany silnik 1.8T to dlaczego w ogłoszeniu jest napisana pojemność 2.0?? czyżby te 150KM było z 2.0 16V???

 

Edytowano przez bratrolnika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karolas123    88

Pomyłka i tyle jakie niby 2.0 16v vw montowało do tego? 

 

1.8T jak nie wygrzany to najlepszy silnik jaki vag zrobił w latach 90 proszę nie wypisywać bzdur o pobieraniu oliwy sprawnego silnika

Edytowano przez karolas123

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez Paweł8484
      Witam, Mam problem z ładowarką teleskopową manitou mt1135 rozrusznik kręci ale maszyna nie chce odpalić tak jak by była jakaś blokada. Wyświetla się czerwony trójkąt z wykrzyknikiem. Może ktoś coś wie coś na ten temat

    • Przez Filip98
      Witam serdecznie,  poszukuje kompletną kabinę do kramera 612slx,  czy wiecie może gdzie udało by mi się kupić? Pozdrawiam serdecznie 
    • Przez Nikkallo
      Co w obecnych czasach jest lepszą opcją? Najem długoterminowy auta czy jednak jego zakup? Mam obecnie dylemat, chcę kupić samochod. Mam 100 tysięcy gotówki (mam świadomość, ze przy obecnych cenach samochodów nie kupię niczego naprawdę konkretnego).
      Obawiam się, że już przy wyjeździe z salonu auto sporo straci na wartości. I po kilku latach eksploatacji będzie warte 50% tego co zapłaciłem.
      Jakieś opinie?
    • Przez kubakuba678
      Witam mam pytanie czy pamięta ktoś jakie był ceny ciągników kombajnów maszyn rolniczych w latach 90? Pytam z ciekawości możne porównać cenę do dzisiejszej. Jak ktoś pamięta niech podaje oczywiście nowego wtedy sprzętu
    • Przez Mattti
      Witajcie! Jaki według was powinien być samochód rolnika? Co preferujecie? Pickup, terenówka, czy jakiś dostawczy? Diesel czy benzyna? Mi osobiście podoba się Suzuki Samurai- wszędzie dojedziesz, i zawsze coś na pakę wrzucisz Coś takiego: http://otomoto.pl/suzuki-samurai-off-road-C24269089.html Co waszym zdaniem jest warte uwagi?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj